مجله تاپ‌ناز‌

“لاغری سریع” با این میوه و فقط در 3 روز

لاغری سریع

“لاغری سریع” در 3 روز براحتی انجام می شود. در این نورع لاغری مانند دیگر رژیم های دیگر باید مواد مغذی به بدن برسانید و البته با استفاده از یک میوه عالی می توانید لاغر شوید که در این مطلب به شما می گوییم این میوه چیست.

خیلی سریع و فقط با خوردن موز در عرض 3 روز لاغر شوید

آیا موز چاق می کند؟ شما شاید خیلی شنیده باشید که متخصصان می ویند که باید موز ، به ویژه وقتی که در رژیم غذایی به منظور کاهش وزن هستید، اجتنال کنید زیرا حاوی مقدار زیادی قند است و مردم از خوردن ان حتی دار حراس می شوند و فکر می کنند که چاق می شوند. اما باید بدانید که درست است که موز قند دارد ولی اگر بدرستی مصرف کنید باعث افزایش وزن شما نمی شوند.

لاغری سریع

لاغری سریع با موز

میوه خورها افرادی هستند که میوه های تازه و ایده آل برای حفظ سلامت بدن خود می خورند، آنها تناسب اندام دارند و در واقعیت، هر هفته ده ها عدد موز می خورند و راز این افراد ایسن است که زیاد غذاهای چرب استفاده نمی کنند، که اگر به میزان چربی که استفاده می کنید توجه کنید و آن را کنترل کنیدريال، می توانید با خیال راحت و بدون احساس عذاب وجدان، از این میوه خوشمزه مصرف کنید در خقیقت، با اضافه کردن این میوه خوشمزه به رژیم غذایی خود، باعث بهبود هضم می شوید، سم های اضافی بدن را از بین می برید و باعث می شوید که پوست شما بدرخشد، در این مطلب از تاپ ناز در مورد لاغری 3 روز ه با موز می خوانید.
لاغری سریع

مزایای سلامتی موز:

موزها مزایای شگفت انگیز بسیار زیادی دارند که خلاصه کردن آنها در چند جمله، کار دشواری است اما به برخی از اصلی ترین آنها خواهیم پرداخت :
  • سرشار از پتاسیم، دارای ویتامین های B و منیزیم هستند، که شامل چربی و کلسترول نمی باشد.
  • موز برای تقویت قلب و استخوان ها ،سیستم عصبی و کلیه های شما خوب هستند و خلق و خو و سیستم ایمنی را بهبود می بخشند.
  • رژیم کاهش وزن موز،یک روش سریع و خوشمزه برای کم کردن وزن ،بدون نیاز به خوردن غذاهای کسل کننده و بدون مزه است.
  • موز می تواند به تولید سروتونین در بدن کمک کنند ، که بعنوان ((هورمون شادی)) شناخته شده است بنابراین زمانی که شما مشغول انجام این رژیم هستید، هیچ ناراحتی و افسردگی را حس نمی کنید و این یک عنصر کلیدی در هر رژیم غذایی موفق است.
اگر از آنچه که میل می کنید تنفر داشته باشید، بدن شما در مقابل آن مقاومت می کند و مواد مغذی آن را کمتر جذب می کند، و به عبارت دیگر اگر ار وعده غذایی که مصرف می کنید لذت نبرید، باعث می شود که به خوبی جذب نشود.با خوردن موز چربی شما ذوب می شود و شما احساس قدرت و انرژی می کنید. پیروی کردن از این رژیم غذایی راحت است و فقط در طول 3 تا  4 روز باعث می شود که حدود 4 کلیوگرم وزن کم کنید.
لاغری سریع

منوی اصلی و برنامه این رژیم غذایی لاغری سریع 3روز با موز:

برای 3 تا 4 روز آینده، بین 3 تا 5 عدد موز را با 4 فنجان شیر کم چرب مخلوط کنید و میل نمایید، اگر شیر دوست ندارید می توانید شیر بادام را که این روزها خیلی هم محبوب شده است را امتحان کنید و در صورت تمایل می توانید ماست ساده را جایگزین کنید، همچنین می توانید آنها را به صورت جداگانه بخورید. می توانید فقط یک عدد موز و یک فنجان شیر را با چند قطعه یخ مخلوط کنید و بوشید اگر موزها را قبل از استفاده فریز کنید و شیر را بجوشانید، یک بستنی خوش طعم به دست می آید که می تواند یک معجون و درمانگر عالی در روز داغ تابستانی باشد.
لاغری سریع

منوی رژیم غذایی و لاغری در 7 روز با موز:

این نسخه از رژیم غذایی موز، می تواند شما را خیلی لاغر کند و به کاهش وزن شما هم کمک می کند، به عنوان یک پاک کننده طبیعی هم می باشد، این همه آن چیزی است که شما نیاز دارید، موز، چای سبز به همراه دو عدد تخم مرغ.
هر روز به هر میزانی که می توانید چای بنوشید و برای متعادل کردن مصرف پروتئین در این 7 روز، تخم مرغ را به آن اضافه کنید بعد از اتمام این رژیم غذایی، مطمئن شوید که به آرامی عادت غذا خوردن معمولی خود را بر میگردانید، به خودتان 2 تا 3 روز استراحت بدهید، تا بدن شما ریکاوری شود.
در این مدت اصلا غذاهای فراوری شده، چربی، قند و الکل را نباید مصرف کنید و سعی کنید که سبزیجات تازه و میوه های تازه زیاد مصرف کنید و دفعات میل کردن غذا را افزایش دهید و حجم آن را کاهش دهید.
» همچنین بخوانید :
لاغری سریع و کاهش وزن 5 تا 10 کیلوگرم با روش های ساده
روش های سریع 15 دقیقه ای برای کاهش وزن و لاغری
با رژیم لاغری نظامی خیلی سریع کاهش وززن دهید!
با این روش در عرض یک هفته لاغر شوید!

مطالب مشابه را ببینید!