مجله تاپ‌ناز‌

دختر و پسر عاشق بعد از ازدواج کردن فهمیدند که خواهر و برادر دوقلو هستند!

پسر و دختری که سال های پیش به صورت تصادفی در کلاس های دانشگاه با هم آشنا شده بودند، بعد از مدتی با هم ازدواج کردند اما آنها بچه دار نمی شدند و برای نازایی به کلینیک درمانی رفتند که متوجه یک راز عجیب شدند.

خواهر و برادر دوقلویی که با هم ازدواج کردند!

این زن و مرد که برای آزمایش به کلینیک رفته بودند، با دیدن نتیجه آزمایش شگفت زده شدند و فهمیدند که آنها خواهر و برادر دوقلو بوده اند.

دختر و پسر عاشق بعد از ازدواج کردن فهمیدند که خواهر و برادر دوقلو هستند!

داستان عشق بازی خواهر و برادر!

زوج عاشقی که خواهر و برادر دوقلو بودند!

طبق آزمایش دی ان ای که این زن و شوهر عاشق دادند رازی عجیب فاش شد، این خواهر و برادر دوقلو که خیلی اتفاقی در دانشگاه با هم دوست شده بودند و با هم زندی مشترکی را تشکیل داده بودند اما بعد از مدت ها نمی توانستند صاحب فرزندی شوند به همین دلیل به یک کلینیک رفتند تا دلیل و راه درمان بچه دار نشدن را پیدا کنند اما این رفتن به کلینیک باعث شد که زندگی این زن و مرد به طور کلی تغییر کند و راز مهمی از زندگی آنها فاش شود، با دریافت پاسخ آزمایش DNA ، پزشک به آنها گفت که خواهر و برادر دوقلو هستند.

دکتر جکسون گفت ” به صورت طبیعی افرادی که با مشکل ناباروری روبرو می شوند، تست دی ان ای صورت نمی گیرد اما از آنجایی که آزمایشگاه شباهت باورنکردنی در فاکتورهای مهم در خون این زن و مرد را گزارش داد، تصمیم گرفتم که تست دی ان ای هم را انجام دهیم ولی این مورد باعث درمان این دو نشد زیرا جواب تست همه چیز را به یکباره تغییر داد. این زن و مرد خوشبخت در حقیقت خواهر و برادر دوقلو هستند و این نتیجه ای بود که آزمایش ثابت کرد.

بعد از اینکه به این زوج گفتیم که خواهر و برادر هستند آنها باورشان نمی شد، آنها می گفتند که تشابهات زیاد ظاهری و رفتاری دارند و حتی تاریخ تولد ما، ما را به این فکر نینداخت ک شاید رابطه نزدیکی بین ما باشد و ما فکر کردیم که تمام اینها فاکتورهای عشق عمیق و رابطه عاشقانه هستند. خیلی از اطرافیان هم که ما را می دیدند به ما می گفتند که خیلی شبیه هستیم، اما ما باز هم فکر می کردیم که اینها به دلیل عشق است و هرگز تصورش را هم نمی کردیم که خواهر و برادر دوقلو باشیم.

همچنین بخوانید :

زوجی پس از 24 سال ازدواج فهمیدند خواهر و برادر هستند!

عکسی از جذاب ترین خواهر و برادر ایرانی!

متوجه علاقه شدید برادر شوهرم شدم و با او وارد رابطه شدم تا اینکه …

مطالب مشابه را ببینید!