مجله تاپ‌ناز‌

جسد این زن زیبا پس از حدود 150 سال هنوز سالم است!

جسد زن زیبا, جسد سالم زن جوان

جسد زن جوان پس از 141 سال هنوز سالم است!

کاترینا لابوری زن جوانی خیری بود که جسدش پس از سالها هنوز سالم است و همه را شوکه کرده است. نبش قبر کردن یک راهبه زن پس از 56 سال باعث اعجب کارشناسان و مردم شدف زیرا برای انها عجیب بود که جسد یک انسان پس از 56 سال سالم بماند به گونه ای که انگار تازه فوت شده است.

 

به گزارش “اکسپرس” در سال 1933 قبر خواهر کاترینا نبش شد تا همه با دیدن وضعیت سالم جسد شگفت زده شوند ، به گفته ی یکی از حاضرین جسد به قدری سالم بود که هر بیننده ای تصویر می کرد او یا نمرده است یا چند دقیقه بیشتر از مرگ او نمی گذرد چرا که حتی آبی چشمانش هم به هم رنگ طبیعی باقی مانده بود. با دقت در عکس زیر متوجه سلامت و تجزیه نشدن بدن این راهبه خواهید شد.

 

جسد زن زیبا, جسد سالم زن جوان

عکس زن نیکوکاری که جسدش فاسد نشد

این مسئله توسط پاپ پیوس سوم در سال 1947 نیز تایید شد. بعد از این ماجرا به دلیل آنکه جسد کاملا سالم بود بزرگان مسیحی تصمیم گرفتند تا جسد کاترینا را داخل تابوت شیشه ای قرار داده و در کلیسای روستای Rue du Bac در پاریس نگه داری کنند.

 

جسد زن زیبا, جسد سالم زن جوان

عکس از جسد زن که هنوز سالم است

کاترینا متولد سال 1806 و یکی از راهبه های کلیسا بود که به استناد از داستان های قدیمی یکی از افرادی بود که بیشتر وقت خود را برای رسیدگی به بیماران و نیازمندان سپری میکرده و انسانی نیکوکار بوده است

همچنین

مطالب مشابه را ببینید!