اینترنت پرسرعت از کدام شرکت بگیرم؟ پرسرعت ترین و بهترین

انتخاب بهترین شرکت برای اینترنت پرسرعت

اگر قصد راه اندازی اینترنت پرسرعت را دارید و نمی دانید از کدام شرکت این خدمات را دریافت کنید این مقاله را در تاپ ناز بخوانید. در این مطلب اطلاعات کاملی در مورد اینترنت پرسرعت و بهترین شرکت های ارائه دهنده را مشاهده می کنید.

 

بسیاری از کارهای روزمره مردم مانند خرید کالا ، ارتباط با دیگران ، باخبر شدن از اخبار و بسیاری از کار های دیگر با استفاده از اینترنت انجام می شود و سرعت اینترنت در سرعت انجام این کار ها بسیار تاثیر گذار است. مردم هم از اپراتور هایی استفاده می کنند که اینترنت های پرسرعت تری را نسبت به اپراتور های دیگر ارائه می دهند تا بتوانند کار هایشان را باسرعت بیشتری انجام دهند. همین موضوع باعث شده تا رقابت تنگاتنگی میان اپراتور ها برای جذب مشتری وجود داشته باشد.

اینترنت پرسرعت از کدام شرکت بگیرم؟ پرسرعت ترین و بهترین

لیست پرسرعت ترین سرویس دهندگان اینترنت :

مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت با راه اندازی شبکه سنجش سرعت و کیفیت اینترنت ، امکانی برای کاربران به وجود آورده است که آنها بتوانند با استفاده از این نرم افزار ، سرویس دهنده اینترنتی خود را تست و ارزیابی کنند و از کیفیت ارتباط اینترنتی خود مطلع شوند. این مرکز با استفاده از نتایج تست کیفیت و سرعت اینترنت توسط کاربران ، برترین سرویس دهندگان اینترنت را اعلام کرده است.

طبق آخرین رتبه بندی مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت “متما”، در بخش اینترنت پرسرعت با تکنولوژی ADSL ، و در سرعت 128 کیلو بیت بر ثانیه به ترتیب شرکت های آریا شاتل ، شبکه گستر پیام آوران کویر ، ندا گستر صبا (صبانت) ، گسترش ارتباطات مبنا ، داده پردازی رسپینا ، رهانت زنجان به عنوان 6 ارائه دهنده برتر از لحاظ سرعت معرفی شدند.

سرویس دهندگان برتر ADSL برای سرعت 256 کیلوبیت بر ثانیه ، به ترتیب شرکتهای رایانه دانش گلستان ، مخابرات قزوین ، گسترش ارتباطات مبنا ، مخابرات اردبیل معرفی شدند.

در این رتبه بندی برای سرویس ADSL با سرعت 512 کیلو بیت بر ثانیه به ترتیب شرکت های رسانه اصفهان نت ، آریا شاتل ، سروش رسانه ، گسترش ارتباطات مبنا ، رهانت زنجان ، لابزر ، ندا گستر صبا (صبانت)  انتخاب شدند.

مرکز متما ، برای سرعت یک مگا بیت بر ثانیه در سرویس ADSL به ترتیب شرکت های گروه فن آوا ، سروش رسانه ، عصر انتقال داده ها ، شبکه گستر پیام آوران کویر ، آسیا تک ، مخابرات خراسان ، پارس آنلاین ، مخابرات قزوین را به عنوان برترین ها اعلام کرده است.

در بخش ارائه اینترنت پرسرعت ADSL با سرعت دو مگابیت بر ثانیه نیز شبکه گستر پیام آوران کویر ، عصر انتقال داده ها ، سروش رسانه ، گسترش ارتباطات سپنتا ، آریا شاتل ، رسانه اصفهان نت ، مخابرات خراسان به ترتیب بهترین شرکتهای ارائه دهنده این خدمات بوده اند.

اینترنت پرسرعت از کدام شرکت بگیرم؟ پرسرعت ترین و بهترین

پرسرعت ترین سرویس دهندگان اینترنت کدام اند ؟

در سومین جشنواره ملی برند محبوب مصرف‌ کنندگان که از سوی فراکسیون حمایت از حقوق مصرف‌ کنندگان مجلس شورای اسلامی و انجمن ملی حمایت از مصرف‌ کنندگان و تولید کنندگان برگزار شد ، براساس نظرسنجی برگزار شده و مشارکت دو میلیون نفر در این نظرسنجی‌ ها ، شاتل با بیش‌ ترین رای به عنوان محبوب‌ ترین شرکت اینترنتی ایران معرفی شد. گروه شرکت‌ های شاتل برای سومین سال متوالی براساس آرای کاربران به عنوان محبوب‌ ترین شرکت اینترنتی ایران انتخاب شد.

بر اساس آخرین آمار اعلام شده که طبق جمعیت ۷۵ میلیونی ایران برآورد شده است ، حدود 56 میلیون نفر در ایران کاربر اینترنت هستند که تعداد کاربران اینترنت ADSL در ایران حدود  17 میلیون نفر است. طبق گفته مرتضی براری، معاون مجلس و امور استان‌های وزارت ارتباطات ، با 8 برابر شدن پهنای باند اینترنت کشور طی 3 سال اخیر مصرف اینترنت بیشتر شده است و  علاوه بر این در ابتدای دولت یازدهم 3.5 میلیون پورت فعال ADSL (اینترنت پرسرعت) در کشور وجود داشت که اکنون این تعداد به 10 میلیون پورت رسیده است.

این آمار نشان دهنده این است که استفاده از اینترنت های پرسرعت(ADSL) در حال افزایش است و در سال های آینده شاهد آمار بیشتر مصرف کننده خواهیم بود.

مطالب مشابه را ببینید!