مجله تاپ‌ناز‌

نحوه عشوه گری برای همسر؛ چطور دل همسر را ببریم و عشوه گری کنیم؟

نحوه دلبری و عشوه گری

برای عشوه گری باید سعی کنید اعتماد به نفس داشته باشید و برای همسر خود جذاب و شیرین به نظر برسید. با طرف مقال خود باید ارتباط چشمی برقرار کنید و یک فاصله مشخص ایجاد کنید تا برای او رازآلود باشید و همسرتان بخواهد شما را بیشتر بشناسد.

عشوه گری در اصل به این معنی است که به طرز شیطنت گونه ای کسی را علاقه مند خود کنید. اگر می خواهید فردی را جذب خود کنید، باید بدانید که شاید کار سختی باشد، ولی نباید بترسید. طبیعی است که وقتی در اطراف کسی که به او جذب شده اید هستید، کمی عصبی باشید، ولی راه هایی برای آموزش عشوه گری موفق و با اعتماد به نفس وجود دارد. چه در حال صحبت رو در رو با این فرد باشید و چه در حالت چت کردن، مهم است که میان آشکار کردن حس خود و درگیر کردن فردی که دوستش دارید تعادل داشته باشید. اگر می خواهید بدانید که چطور طرف مقابل را جذب خود کنید پس این مقاله را تا انتها بخوانید.

آموزش روش عشوه گری در برخورد رو در رو

۱- تماس چشمی برقرار کنید

یکی از کارهای ساده و کاربردی ارتباط چشمی است که برای جذب طرف مقابل شما عالی است. شما می توانید عمیقا به چشمان فرد نگاه کنید و لحظاتی هم این ارتباط را بشکنید تا از پیچیده شدن زیاد اوضاع کم کنید. برای مثال، به او نباید خیره شوید، ولی هر از گاهی به چشمانش نگاه کنید تا اینکه مچ شما را بگیرد و به محض اینکه او متوجه شد به چشمانش نگاه می کنید، چند ثانیه خیره شوید، لبخند بزنید و رو برگردانید.

می توانید در هنگام حرف زدن به چشمان او نگاه کنید، چشمک بزنید یا یک ابرو را بالا بدهید، مثلا وقتی که در گروه حرفی می زنید که به او ربط دارد.

۲- لبخند بزنید

احتمالا به صرت خودکار هنگامی که با فرد مورد علاقه خود صحبت می کنید، لبخند می زنید، ولی می توانید ازا به نمایش گذاشتن دندان های سفید خود حتی قبل از شروع کردن حرف زدن استفاده کنید. حتی می توانید هنگامی که از کنار او، در راهرو و یا اتاقی عبور می کنید، لبخند بزنید. لازم نیست گوش تا گوش بخندید؛ فقط یک منحنی نامحسوس و زیباف کار خودش را می کند.

۳- شروع به صحبت کنید

خود را معرفی کنید و یا بگذارید یک راز بماند! اگر کسی را که دوست دارید و می خواهید در مقابلش عشوره گری نمایید، ولی از قبل او را نمی شناسید، معرفی کردن (یا حتی معرفی نکردن) می تواند یک فضای مناسب برای شروع ارتباط شما باشد. نباید مقدمه چینی کنید. تنها سلام و بلافاصله معرفی یا یک سوال ساده خیلی موثرتر می باشد.

نحوه عشوه گری برای همسر؛ چطور دل همسر را ببریم و عشوه گری کنیم؟

۴- آهسته برانید!

هنگام صحبت های دلبرانه و هنگام عشوه گریف نباید مسائل شخصی را به میان بکشید. در مورد محیط پیرامون صحبت کنید، مسائل شخصی مثل دین، پول، روابط، تحصیلات و… را خارج از بحث نگاه دارید، مگر اینکه او از صحبت در مورد این مسائل رضایت داشته باشد. به طور کلی بهتر است از صحبت درباره موضوعات شخصی مانند دین اجتناب کنید و به جای آن از چیز‌هایی حرف بزنید که برای هیچ کدام از شما بیش از حد شخصی نیست.

۵- ارتباط خود را کوتاه و جذاب نگاه دارید

به خاطر داشته باشید که کلید ایجاد تقاضا، عرضه‌ی کم است؛ بنابراین تعاملات خود را با هدف عشوه گری محدود کنید. هر روز با او صحبت نکنید. ملاقاتتان را به یک رویداد خاص تبدیل کنید و تنها چندبار در هفته این کار را انجام دهید. درنهایت نیز اگر حس می‌کنید که دلبریتان جواب داده و می‌خواهید او را بیشتر بشناسید، سعی کنید با او قرار ملاقات بگذارید.

آموزش عشوه گری پشت تلفن

۱- عادی باشید

اجازه ندهید پشت تلفن دستپاچه شوید و مهارت های ارتباطی و گفتاریتان مختل شود. در عوض، آرام باشید و صحبت را از مباحث ساده و عادی شروع کنید. اگر بار اول است که با او چت می‌کنید، می‌توانید صحبت را با یک بهانه شروع کنید، مثلا سوالی بپرسید یا راهنمایی بگیرید. همچنین اطمینان حاصل کنید که در تماس اول شما را به جا آورد.

۲- به موقع برای اطلاعات بیشتر تلاش کنید

شما می‌توانید صحبت‌تان را بدون این‌که بیش از حد در مسائل شخصی کنجکاوی کنید، جذاب نگاه دارید. برای مثال خوب است بپرسید که در وقت آزاد چه کاری دوست دارد انجام دهد، اما اینکه درباره روابط خانوادگی اش سوال کنید خیلی زود است. این کار را به شیوه‌ای جذاب و در قالب شوخی انجام دهید تا مکالمه‌تان شبیه به یک مصاحبه نشود. مثلا بگویید خب قرار است امشب تا صبح پای گوشی باشی یا برنامه‌ی بهتری داری؟

۳- از او تعریف کنید

بیشتر افراد راحت‌تر هستند که درمورد خودشان حرف بزنند، چون موضوعی است که به آن تسلط دارند. اما اگر می‌خواهید عشوه گری کنید، به جای این کار صحبت را حول محور او بگردانید و از او تعریف کنید. نترسید و از این مرحله به سادگی عبور نکنید. تعریف کردن به او نشان می‌دهد که شما به او علاقه دارید و دوست دارید با او قرار بگذارید. اگر مدام صحبت را در سطح دوستانه و عادی نگاه دارید، ممکن است دفعه‌ی بعد خیلی دیر باشد. مثلا به او بگویید خوشحالید که می‌توانید با او حرف بزنید، یا بگویید که چقدر خوب است که با کسی به جذابیت او صحبت می‌کنید.
اگر هیچ یک از راه‌های بالا جواب نداد، سر اصل مطلب بروید و تعریفی واضح و برجسته نثارش کنید. مثلا بگویید: «حتما می‌دونی که چقدر زیبا/ خوشتیپ/ جذاب/ فرد مورد علاقه من برای صحبت کردن/ و … هستی.» یا بگویید «ببخشید که رک می‌گم، اما واقعا شخص جذاب و زیبایی هستی و من بسیار خوشحالم که با تو صحبت می‌کنم.»

۴- زیاده روی نکنید

از اینکه بیش از حد تعریف‌های رمانتیک کنید اجتناب کنید. اینکه احساستان برای مدتی در هاله‌ای از ابهام باشد می‌تواند بر جذابیت شما بیافزاید و کمی شما را رازآلود می‌کند. نکته اینجاست که این سوال را در ذهن او ایجاد نکنید که «آیا او اصلا مرا دوست دارد؟» بلکه باید سوال او این باشد که «او چقدر مرا دوست دارد؟».

۵- کمی او را منتظر بگذارید

اگرچه می‌خواهید بیشتر و بیشتر با این فرد صحبت کنید، اما بهتر است کمی مکالمات را محدود کنید و نشانه گیری کنید. بهتر است که اول شما خداحافظی کنید و بعد او، مکالمه را در جای خوبی تمام کنید تا او منتظر مکالمه‌ی بعدی باشد. مثلا بگویید «پس به زودی می‌بینمت». اگر با او چت می‌کنید به او بگویید که از صحبت با او خوشحال شدید. اما مراقب باشید که در منتظر گذاشتن او زیاده روی نکنید. او باید بداند که علاقه دارید با او صحبت کنید.

ترفندهایی برای عشوه گری

اما چند ترفند دیگر هم برای عشوه گری و دلبری از همسر وجود دارد که شامل موارد زیر هستند.

شوخ باشید

مهم نیست که کجا هستند، مهم این است که جذاب و تعاملی باشید . هیچ کس فکر نمیکنه که یک ربات جذابه!

دست و بازوی همسر یا نامزدتان را لمس کند. این نشان می دهد که درگیر مکالمه با اون هستید و با این کار  توجه او هم بر روی شما متمرکز می شود.

بخندید و لبخند بزنید

یک لبخند بزرگ و نشان دادن مروارید های سفید دهانتان یکی از چیزهایی است که اغلب افراد را به شما جذاب میکند.چون نشان دهنده ی اعتماد به نفس. بالای شماست!

حتی اگر دندان های زیبایی ندارید سعی کنید در آینه تمرین کنید که بهترین لبخندی که به چهره تان می نشیند.کدام است؟

 با موهای خود بازی کنید

دست کردن در مو توجه ها را به صورتتان جذب میکند. همسرتان وقتی به صورتتان نگاه میکند بیشتر متوجه حرف هایتان میشود!

سرگرم کننده باشید

وقتی نامزدتان حرف میزند تماس چشمی با او داشته باشید. نشان دهید که به نظرتاتش اهمیت می دهید. به جوک هایش بخندید و حرف هایش را گوش دهید.مظمئن باشید اثرات مثبتش به خودتان بر میگردد.

اجازه ندهید حوصله تان در مکالمه سر برود. سعی کنید مکالمه را شیرین و هیجان انگیز برای خود کنید.این طوری می توانید اعتماد به نفس خود را هم به تصویر بکشد.

لباس هایی که به تنتان می نشیند انتخاب کنید

مطمئن شوید که لباسی که می پوشیدید به شما می آید و برجسته ها و زیبایی های شما را به نمایش میگذارد.رنگ هایی بپوشید که پوستتان را جذاب تر نشان دهد. .

هر کس بخش های خاصی از بدن خود را بیشتر دوست دارد و به آنها افتخار می کند,پس لباس هایی را انتخاب کنید که اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

علایقتان را دنبال کنید و فعال باشید

وقتی به روز باشید و علایقتان را دنبال کنید تبدیل به یک زن گرم و باحال می شوید. انجام کارهایی که دوست دارید به شما اعتماد به نفس میدهد. این طوری همیشه حرفی برای گفتن دارید و ا طلاعاتتان را می توانید با آدم ها به اشتراک بگذارید.فقط به خاطر داشته باشید,هنگام انجام این کار، لبخند داشته باشید و ژست جذابی به خود بگیرید.

طبق سنتان رفتار کنید

اینکه دیگر 18 ساله نیستید به این معنی نیست که زیبا و جذاب هم نیستید!فقط به خاطر داشته باشید که با افزایش سن بیشتر به خودتان برسید و مراقب سلامتتان باشید.لباس های دختران نوجوان باعث نمیشود شما هم نوجوان شوید. سعی کنید لباس های جذابی . که مناسب سنتان هست بپوشید که زنانگی شما را بیشتر به نمایش بگذارد!

مطالب مشابه را ببینید!