اختصاصی تاپ نازمسائل زناشوئی و عاطفی

در این حالت بدن هرگز رابطه جنسی نداشته باشید!

در این حالت بدن هرگز رابطه جنسی نداشته باشید!

طبق تحقیقات ثابت شده است که رابطه جنسی برای سلامت جسمی و روحی مرد و زن بسیار مفید است اما نه در هر شرایطی، روانشناسان بالینی در این مورد هشدار داده اند.

هنگام خستگی رابطه جنسی نداشته باشید

بارها از فواید و اثرات مثبت رابطه زناشویی بر سلامت جسم و روان گفته ایم ، این را هم می دانید که رابطه جنسی خط قرمزهایی در شرایط خاص دارد و بهتر است در آن شرایط انجام نشود چرا که اثرات منفی و عوارض آن بیشتر از فوایدش خواهد بود ؛ یکی از این خط قرمزها زمان خستگی است در واقع بدن هنگامی که خسته از فعالیت های روزانه است این رابطه هرگز نباید انجام شود.

This is why having sex when you’re tired could ruin your relationship
رابطه جنسی در حالت خستگی

رابطه زناشویی هنگام خستگی اثرات منفی خواهد داشت

وقتی خسته هستید رابطه زناشویی می تواند مخرب باشد

به گزارش میرر براساس بررسی و مطالعات دقیق برای بدست آوردن آمار دقیق متخصصان در چند زمینه بهداشت جسمی و روانی دریافتند که زنان به هیچ وجه میلی به برقراری رابطه جنسی در زمان خستگی ندارند و همین نارضایتی حالات بد جسمی و روحی را برایشان ایجاد می کند به طوریکه که ذهنیت آنها نسبت به رابطه زناشویی تغییر می دهد و به مرور انها را در این زمینه ضعیف خواهد کرد.
همچنین بخوانید : تمام دانستنیها و اطلاعات مربوط به روابط زن و شوهر
مایکل آرون، روانپزشک می گوید:بعد از بررسی های طولانی روی زنان و مردان دریافتیم که رابطه جنسی و ارتباط زناشویی زمانی که با جسم خسته انجام شود اثرات منفی خواهد داشت که از مهم ترین آنها می توان به بی میلی جنسی زنان و کم رنگ شدن رابطه عاطفیآنها با همسرشان اشاره کرد.
زنانی که هنگام خستگی به خواسته همسرشان وارد رابطه زناشویی شده اند معتقدند انها به نوعی تحت فشار بوده و از این رابطه هیچ لذتی نبرده اند برای همین به مرور نسبت به این بخش مهم زندگی زناشویی منفی نگر شده اند.
الکسسی کانازون، روان پزشک بالینی در این مورد گفت :براساس بررسی هایی که ما در نیویورک انجام داده ایم رابطه زناشویی هنگام خستگی یکی از عواملی موثر در سست شدن روابط همسران و کم تر شدن میل آنها به ادامه و تکرار رابطه زناشویی است ، او در ادامه گفت فراموش نکنید زمانی که خسته هستید بدن توانایی پذیرش این رابطه را با کیفیت همیشگی نخواهد داشت و وضعیت شما به جای بهبود به سمت مخالف خواهد رفت.
همچنین بخوانید :

نوشته های مشابه