مجله تاپ‌ناز‌

جاذبه های گردشگری هند که رمانتیک و زیبا هستند + تصاویر

در این مطلب نگاهی انداخته ایم به جاذبه های گردشگری رمانتیک و عاشقانه هند که بسیار معروف هستند و گردشگران زیادی از سراسر جهان به این جاهای دیدنی علاقه دارند.
جاذبه های گردشگری هندی که رمانتیک و زیبا هستند

مکان های گردشگری رمانتیک هند برای مسافرت

هندوستان کشور رنگ ها است و یکی از مقصد های رمانتیک و عاشقانه دنیا است. هند دارای قلعه های دیدنی و تاریخی، مکان های خاص و خیره کننده و دریاچه های بسیار زیبا است. هند دارای سواحل بسیار زیبایی است که همین باعث شده است گردشگران به این کشور سفر کنند. اگر می خواهید تعطیلاتی خاص داشته باشید و در کنار شخصی که دوست دارید به سفر بروید بهترین مقصد برای شما هند است. در این مطلب مکان های رمانتیک هند را به شما معرفی می کنیم.

اوداپور در راجستان (Udaipur)

اوداپور دارای کاخ های زیبای پر زرق و برقی است که به رنگ صورتی هستند و به دریاچه های زیبا هم چشم اندازی دارند و همین ها باعث شده است که این شهر به رمانتیک ترین شهر هند تبدیل شود. امروزه در کنار این دریاچه هتل های زیادی ساخته شده اند اما برای اینکه نبض شهر را حس کنید، کافی است که به خیابان های پشتی دریاچه در اوداپور هم سری بزنید و از حال و هوای قدیمی این شهر لذت ببرید.

جاذبه های گردشگری هندی که رمانتیک و زیبا هستند

کانیاکوماری، تامیل نادو (Kanyakumari)

کانیاکوماری زیباترین غروب آفتاب را دارد و هیچ غروب آفتابی به اندازه غروب آفتاب در این شهر رمانتیک نیست. کانیاکوماری در جنوبی ترین نقطه کشور هند است و یکی از مکان های رمانتیک هند است. این شهر به طور کل با آب محاضره شده است و جایی است که در آن خلیج بنگال به اقیانوس هند می رسد. شهر کانیاکوری منطقه ای زیارتی برای هندی ها است و واقعا ارزش دیدن دارد.

جاذبه های گردشگری هندی که رمانتیک و زیبا هستند

تاج محل در آگرا (The Taj Mahal)

تاج محل یکی از رمانتیک ترین مکان های دنیا است که معماری مغول را در آن مشاهده می کنید. تاج محل آرامگاه همسر شاه جهان، ممتاز محل است و در ساخت آن با ارزش ترین و گرانبهاترین سنگ های دنیا استفاده می شود. ساخت تاج محل در حدود 20 سال طول کشیده و می توان گفتن این مکان یکی از رمانتیک ترین مکان های دنیا می باشد.

جاذبه های گردشگری هندی که رمانتیک و زیبا هستند

کوماراکوم در کرالا (Kumarakom)

اگر به هند سفر می کنید و به مرداب های زیبا علاقه دارید پیشنهاد می کنیم که مرداب های کوماراکوم کرالا را حتما ببینید.

این حوضچه های آبی، با سواحل سبز انبوه محاصره شده اند و بدون شک، جادویی، بهترین کلمه ای است که در وصف این مکان می توان به کار برد.

جاذبه های گردشگری هندی که رمانتیک و زیبا هستند

مانالی در هیماچال پرادش (Manali)

بر بلندی های کوه های هیمالیا یک منطقه زیبا به نام مانالی قرار دارد. مانالی مرکز فعالیت های ماجراجویانه ای مانند پاراگلایدینگ، اسکی و کوهنوردی است و یکی از زیباترین مکان های رمانتیک هند است. این مکان به دلیل داشتن طبیعت بکر و آرامی که دارد برای چند روز اعصاب شما را آرام می کند.

جاذبه های گردشگری هندی که رمانتیک و زیبا هستند

سارینگار در کشمیر(Srinagar)

یکی از مقصد های گردشگری برای زوج های جوان در هند، سارینگار است، این منطقه به دلیل داشتن چشم اندازهای رویایی و دریاچه ناگین و خانه های قایقی شکل و رنگارنگ بسیار رمانتیک است و به آن ونیز شرق می گویند.

مطالب مشابه را ببینید!