مجله تاپ‌ناز‌

نحوه بازسازی آشپزخانه، بازسازی کابینت و کفپوش و دیگر بخش ها

بازسازی آشپزخانه

روش بازسازی آشپزخانه برای داشتن مکانی شیک

آشپزخانه قلب هر منزلی است. آشپزخانه فضایی است که خانواده و دوستان برای صرف وعده غذایی در آن دور هم جمع می شوند و با هم صحبت هم می کنند. آشپزخانه یکی از فضاهای شلوغ در هر خانه ای است. آشپزخانه نشان دهنده علاقه اعضای یک خانه است. اگر از آشپزخانه خود راضی نیستید نیاز نیست نگران باشید زیرا راه های زیادی برای بهبود وضعیت آشپزخانه وجود دارد. در این مطلب راه های بازسازی آشپزخانه را به شما یاد می دهیم.

 

بازسازی کابینت

تا بحال کابینت های پلی استر دیده اید؟ به شما پیشنهاد می کنیم این نوع کابینت را حتما ببینید. این کابینت ها توپر هستند و دارای استحکام زیادی هستند، کابینت های پلی استر از ترکیب فیبر کاج با کامپوزیت ساخته می شوند. این کابینت یکپارچگی خوبی نسبت به کابینت فلزی دارند و در رنگ ها و سبک های متنوعی تولید می شوند.

 

کانتر

کانتر اطراف سینک ظرفشویی، قسمتی با مساحت بالا و مهم به شمار می آید. با استفاده از متریال مرغوب و ضدآب آن را بازسازی کنید. استفاده از چوب طبیعی جذابیت خاصی در فضا ایجاد می کند اما نگهداری آن سخت است. اگر تمایل داشته باشید می توانید از کانترهای که خاصیت ضد عفونی کنندگی دارند استفاده کنید.

 

کفپوش

اگر می خواهید کف آشپزخانه را بازسازی کنید سه گزینه خواهید داشت، استفاده از کاشی سرامیک، کاشی های پرسلان و چوب، این گزینه بر اساس بودجه شما هستند و می توانید با تغییر آنها اشپزخانه را زیباتر کنید.

 

بین کابینتی

بین کابینتی ها در متریال مختلف و متنوع مانند سرامیک، سنگ، فلز تولید می شود. همچنین می توانید از ترکیب این متزیال مانند سنگ و فلز استفاده نمایید. ترکیبی از کاشی های رنگی و شیشه می تواند ظاهری مدرن در عین حال کلاسیک ایجاد کند. می توانید کاشی هایی که با دست طراحی و نقاشی شده اند انتخاب کنید که نمایشگر شخصیت شماست.

 

استفاده از تمام فضاها

آشپزخانه نیاز به فضای زیادی دارد تا بتوانید مواد را ذخیره و نگهداری کنی، بهتر است قفسه های اسلایدی طراحی و تعبیه کنید. فضاهای کوچک و باریک کنار یخچال و میز را فراموش نکنید.

وقتی سراف بازسازی می روید، مشاوره با افرادی که در این زمینه تخصص دارند می تواند به شما کمک کند.

» همچنین ببینید :

نحوه دکوراسیون آشپزخانه های کوچک با کمترین فضا

لوازم ضروری که در هر آشپزخانه ای باید موجود باشد

مطالب مشابه را ببینید!