مجله تاپ‌ناز‌

پرپشت شدن موی خانم ها، خانم هایی که می خواهند موهای کم پشت را پرپشت کنند چه کنند؟

بعضی از خانم ها موهای کم پشتی دارند که سعی دارند موهای خود را پر حجم نشان دهند برای پر نشان دادن این موهای نازک تکنیک و ترفندهایی کاربردی وجود دارد.

زنانی که موی کم پشت دارند این ترفندها را به کار ببرند

اگر شما زیاد مو ندارید، یا به مرور زمان موهای خود را از دست داده اید، این موهای کم پشت می توانند باعث آزرده خاطر شدن شما شوند. با ترفندهای ساده می توانید موهای نازک خود را جذاب نشان دهید اگر چه نمی توان کد ژنتیکی منحصر بفرد بدنمان را که دارای ویژگیهای خاص است را تغییر دهیم، چیزهایی وجود دارند که می توانیم تغییر دهیم و بهبودشان دهیم، در این مطلب چند روش برای پرپشت نشان دادن موهای کم پشت را به شما می گوییم.

برای داشتن موهای ضخیم و یا اینکه برای اینکه موهای شما ضخیم نشان داده شوند، ترفندهایی وجود دارد که می توانید آنهار را امتحان کنید:

حجم دادن به موهای کم پشت

ترفند برای پرپشت نشان دادن مو

نحوه پر نشان دادن موهای کم پشت

1. مدل موی جدید امتحان کنید

اگر موهای صاف و شلی دارید، یک برش مو جدید راه حلی مناسب برای مشکل کم پشتی است، بهترین مدل و برش مو برای این نوع مو، داشتن موهای بلند است. این می تواند حالت طبیعی برای موهای شما باشد و نگه داشتن طبیعی برای موهای شما است. اگر موهای شما حجم زیادی ندارد، شما باید از مدل های کوتاه مو استفاده کنید تا هم فرم جدید داشته باشد و هم حجم بگیرد، با این روش می توانید تنوع جدیدی به موهای خود بدهید، این یک ایده خوب برای افرادی است که موهای نازک دارند و موهایشان تا انتهای فک است.

برای این مدل برای حلوی موهای خود را کمی بلندتر از عق موها بگذارید و موهای پشت را کوتاه کنید. این مدل مو زیبایی خاص دارد، زیرا با داشتن لایه های کوچکی در مو، باعث می شود که موهای شما پرپشت و حجیم نشان داده شود.

مطلب مشابه: 8 نکته برای داشتن موهای پرپشت و پر

2- مدل موها و کوتاهی لایه ای را انتخاب کنید

اگر موهای شما نه بلند است نه کوتاه و مدل موی کوتاه برای شما جذاب به نظر نمی رسد، می توانید از مدل لایه ای استفاده کنید. با داشتن این مدل مو، بدون اینکه از طول موهای شما کم شود، حجم بیشتری را برای موهای شما فراهم می کند. لایه بندی ساده موها نگرانی های شما را از بین میبرد. این برش ساده در موها می تواند ضخمات موهای شما را پنهان کند و باعث شود که موهای شما بسیار حجیم تر به نظر برسد و حرکت موهای شما نیز بیشتر شود.

حجم دادن به موهای کم پشت

روش های پرپشت کردن مو

3-حجم دهی به موهای کم پشت

اگر از قبل مدل موی کوتاهی دارید ولی نمی توانید به موهای خود حجم دهید به شما توصیه می کنیم که از روش پوش برای موهای خود استفاده کنید. در این روش بیشترین میزان حجم مو را در قسمت بالایی سر قرار می دهید. اگر با این مدل مو اشنا نیستید فقط کافی است که با یک شانه موهای خود را به سمت فرق سر بکشید و در آنجا ثابت نگه دارید. این کار باعث می شود که موهای شما حجم بیشتری بگیرد و ضخامت ان پرپشت به نظر برسد و همچنین مدل فشن و به روزی است. برای داشتن این مدل از شانه ای با دندانه های باریک استفاده کنید.

4-رنگ موی روشن برای موهای کم پشت

با استفاده از روشن کننده ها موهای شما کمی روشن تر به نظر می رسند. بسته به رنگ اصلی مو و رم صورت شما، رنگ هایی وجود دارند که موثرتر خواهند بود. به عنوان یک قانون کلی، رنگ های روشن می توانند باعث حجیم تر به نظر رسیدن موها شوند. اگر به رنگ های شیمایی علاقه ای ندارید، می توانید از رنگ های طبیعی و زنده تری استفاده کنید و با استفاده از رنگ های طبیعی به عنوان یک دارو می توانید ضخامت موها را بیشتر کنید.

مطلب مشابه: پرپشت کردن کردن موهای نازک و ضعیف

حجم دادن به موهای کم پشت

مدل موهای مناسب برای موی کم پشت

مدل مو برای موهای کم پشت

5-فرق وسط را با فرق کج جایگزین کنید:

براهی دیگر برای داشتن موهایی حجیم و پر به نظر رسیدن آنها، تغییر مدل مو است.. مثلا جای اینکه فرق باز کنید موهای خود را به یک سمت شانه کنید. شاید باور کردنی نباشد ولی این روش به شما کمک می کند که موهای پرحجم تری داشتی باشید.

6- موج و حجم به داد موهای کم پشت می رسد:

یکی از بهترین روش ها برای پرپشت نشان دادان موها، موج دادن به موها است. با این روش ساده و قابل دسترس در هر جایی و هر زمانی می توانید با چند آموزش ساده در خانه این روش را انجام دهید. این روش بسیار آسان و کارآمد است.

حجم دادن به موهای کم پشت

روش حجم دادن به مو

 7- محصولات آرایشی مطمئن و استاندارد استفاده کنید:

اگر فکر می کنید محصولات آرایشی فایده ای برای موها شما ندارند اشتباه می کنید، برای داشتن موهای حجیم و پرپشت می توانید از این محصولات استفاده کنید زیرا برای این کار طراحی شده اند. می توانید از مکمل های خاص شستشو و کرم های مخصوص برای شانه کردن مو استفاده کنید.

مطالب مشابه را ببینید!