مصرف این گیاهان باعث کاهش میل جنسی خانمها می شود

مصرف این گیاهان باعث کاهش میل جنسی خانمها می شود

خیلی از خانمها به دنبال راهی هستند که میل جنسی خود را بیشتر کنند و گیاهان دارویی زیادی برای این مشکل وجود دارد. اما بعضی از خانمها نیز ترجیح می دهند میل جنسی خود را کم کنند. برای کاهش میل جنسی گیاهانی وجود دارند که البته عوارض جانبی نیز در پی دارند.

آیا گیاهان باعث کاهش میل جنسی می شوند؟

آنافرودیسیک anaphrodisiacs نام گیاهانی است که باعث کاهش میل جنسی خانمها می شود. بیشتر این گیاهان دارویی برای مشکلات دیگری تجویز می شوند که کاهش میل جنسی یکی از عوارض آنها است. با شناخت گیاهانی که میل جنسی را کاهش می دهند می توانید به خوبی میل جنسی خود را کاهش دهید و همچنین عوارض جانبی آنها را کمتر کنید.

گیاهان دارویی قرن ها است که مورد استفاده قرار میگیرند ولی به عنوان درمان دارویی در نظر گرفته نمی شوند. قبل از مصرف هر گونه گیاه دارویی، بهتر است با پزشک مشورت کنید تا دچار مشکل نشوید.

 

کاهش دهنده میل جنسی زنان، کاریسا کارانداس ال

گیاه Carissa Carandas L که با نام Bengal currant نیز یا توت بنگالی هم شناخته می شود، گیاهی مشتق از خانواده اپوسیناسه apocynaceae است که جزو گیاهان دارویی هندوستان است. معمولا از این گیاه برای رفع نارسایی کبد استفاده می کنند. همچنین برای بی اشتهایی و درد گوش نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این داروی به عنوان داروی ضد افسردگی هم تجویز می شود.

 

کاهش دهنده میل جنسی زنان، درخت پاکدامن یا پنج انگشت 

درخت چسته یا پاکدامن Chaste tree که به نام پنج انگشت و با نام علمی Vitex agnus-castus شناخته می شود، در دانشنامه ها و دایرت المعارف های گیاهی، یکی از رایج ترین داروهای گیاهی آنافرودیسیک است. درخت این گیاه در مناطق جنگلی و خشک اروپا و آسیای غربی یافت می شود و به عنوان درمانی گیاهی برای متعادل سازی هورمون های مردان و زنان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کاهش دهنده میل جنسی زنان، نیلوفر آبی یا نیمفه اودوراتا

به طور معمول به نام نیلوفر آبی water lily شناخته می شود. نیمفه اودوراتا Nymphea odorata به دلیل خواص دارویی زیادی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد. از این گیاه به عنوان قابض، ضد عفونی کننده و درمان روده تحریک پذیر استفاده می شود. همچنین به عنوان داروی آرام بخش و ضد افسردگی تجویز می شود. اگر تصمیم به استفاده از عصاره نیلوفر آبی دارید حتما قبل از مصرف با پزشکتان مشورت نمایید.

 

کاهش دهنده میل جنسی زنان، ریشه شیرین بیان

ریشه شیرین بیان roots of the licorice با نام علمی Glycyrrhiza glabra یکی دیگر از گیاهان کاهش دهنده میل جنسی است. به گزارش دانشگاه سن دیگو کالیفرنیا University of California San Diego، ریشه شیرین بیان حاوی اجزایی است که می توانند تولید تستوسترون را مهار کنند و باعث کاهش میل جنسی در مردان و زنان شوند. بر اساس مطالعات انجام شده استفاده از حدود 25 گرم ریشه شیرین بیان تاثیر کاهش دهنده میل جنسی بسیار مشخصی دارد.


» همچنین بخوانید :

عواملی که باعث کاهش میل جنسی خانم ها می شود

معرفی داروهایی که باعث کاهش میل جنسی می شوند

1

این عوامل باعث کاهش میل جنسی و سرد مزاجی می شوند

مطالب مشابه را ببینید!