زیباترین مجری های زن عرب شبکه های خبری انتخاب شدند

در این مطلب زیباترین مجری های زن عرب شبکه های معروف خبری را به شما معرفی می کنیم که از نظر جذابیت و زیبایی رده بندی شده اند. این مجریان زن را حتما بارها در شبکه های خبری مشاهده کرده اید.

زیباترین مجری های زن عرب

 

لبنی عسل، استاد «تاک شو»

 

مجری زن زیبا

 

لبنی عسل در زقازیق مصر به جهان آمد. او مجری برنامه هاي تلویزیون مصر هست که در حال حاضر در شبکه ي «الحیاة» مصر به اجرای برنامه میپردازد. وی را استاد اجرا در برنامه هاي گفتگو محور میدانند. برنامه ي {الحیاة الیوم} با اجرای انفرادی او یکی از پربیننده ترین برنامه هاي کشور مصر هست.

 

سهیر القیسي، سیندرلای عرب

 

مجری زن زیبا

 

سهیر القیسی متولد ۱۹۸۵ میلادی در بغداد عراق هست. به او لقب «سیندرلای عرب» را داده اند. او نه تنها در عراق بلکه در تمام کشورهای عربی شناخته شده و چهره اي محبوب هست و الان در کشور امارات زندگی میکند. سهیر القیسی در رشته ي پزشکی تحصیل کرده و در سال 2007 میلادی از سوی هلال احمر عراق بعنوان سفیر حسن نیت هلال احمر در اساس ي زنان و کودکان گزینه شد. از مهم‌ترین برنامه هاي او «من العراق» بود که از شبکه ي «العربیّة» اکران می شد و به مسائل مربوط به عراق می پرداخت.

 

حلیمة بولند، حاشیه سازترین مجری رسانه هاي عربی

 

مجری زن زیبا

 

حلیمه بولند، به او لقب ملکه ي زیبایی رسانه هاي عرب را داده اند. او اهل کویت هست و از سال ۲۰۰۱ میلادی فعالیت خود را در رادیو و تلویزیون کویت آغاز کرد. وقتی دانشجوی سال آخر دانشگاه کویت بود از سوی رئیس گروه رسانه اي دانشگاه برای گویندگی خبر در تلویزیون کویت گزینه شد.او به رفتارها و پوشیدن لباسهای نامناسب و زننده شهرت دارد و از سوی مخاطبان رسانه با حجم گسترده اي از انتقادات روبرو شده هست.

 

اغلب به او اجرای برنامه هاي ماه رمضان توصیه میشود و هر سال این حجم انتقادات از سوی مردم اکثر میشود زیرا ادا و اطوارهای نامناسب وی را متضاد با قداست ماه رمضان بر می شمرند و خواهان حذف او میباشند. او به علت تمسخر شهروندان بعضی کشورهای عربی و فحش دادن به همکارش حاشیه ساز شده بود.

 

ریتا معلوف، ژورنالیست سوری

 

مجری زن زیبا

 

ریتا معلوف، روزنامه نگار و گوینده ي خبر سوری و خواهر مجری مشهور «نضال مشهور» هست او کار خود را با اجرا در برنامه ي تلویزیون سوریه «شام» شروع کرد و در اسکای نیوز عربی و فرانس 24 به گویندگی و اجرای خبر پرداخته هست.

 

أنابیلا سمیر الهلال، عرب آیدل

 

مجری زن زیبا

 

أنابیلا هلال متولد سال ۱۹۸۶ میلادی و دارای مدرک دکترای حقوق هست. او گوینده و مدل لباس لبنانی هست که در سال ۲۰۰۵ میلادی لقب ملکه ي زیبایی لبنان را از آن خود کرد. در سال ۲۰۰۶ میلادی در لیست ۱۰ زن زیبای جهان قرار گرفت. او در شبکه هاي «إل.بی.سی» و «إم.بی.سی»به اجرای برنامه پرداخته هست. الهلال در فصل اول و دوم برنامه ي «عرب آیدل» به اجرا پرداخت و از مجریان محبوب این برنامه بود. عرب آیدل یک برنامه ي تلویزیونی عرب زبان می باشد که بر اساس مدل بریتانیایی «پاپ آیدل» به تهیه کنندگی سایمون فولر تا کنون در چهار فصل ساخته شده هست.

 

فاطمة نبیل، نخستین مجری محجبه ي تاریخ مصر

 

مجری زن زیبا

 

فاطمه نبیل در تاریخ مصر نخستین مجری محجبه ي تلویزیون به شمار میرود و به همین علت به شهرت رسیده هست. او نوه ي «فرید السندیونی» قاری قرآن کریم می باشد.

 

لجین عمران و لباسهای عجیب و خواستگار ایرانی اش

 

مجری زن زیبا

 

لجین عمران چهره ي رسانه اي و یکی از مجریان سعودی هست. او اغلب به علت پوشیدن لباس ها و اکسسوارهای عجیب و غریب شهرت دارد و به جدید ترین مدلهای لباس پایبند هست. ماجرای خواستگاری یک تاجر ایرانی از او باعث شد تا نامش در ایران بر سر زبانها بیفتد.

 

منی الشاذلي و گفتگوهای چالشی با شخصیت هاي سیاسی مشهور

 

مجری زن زیبا

 

مني الشاذلی یکی دیگر از مجریان مشهور در رسانه هاي عربی هست. این مجری مصری فعالیت خود را از شبکه ي ART بعنوان مجری سیاسی آغاز کرد و سپس به برنامه CBC رفت و به اجرای برنامه ي «منی شاذلی همراه شما» را بر عهده گرفت. او مجری برنامه هاي سیاسی چالشی با حضور شخصیت هاي مطرح بوده هست.

عکس های زیباترین مجری های زن عرب

همچنین

این خانم زیباترین زن سرشناس عرب معرفی شد +تصاویر
عکس های جذاب ترین خواننده زن عرب هیفا وهبی
مطالب مشابه را ببینید!