با صدای «خشایار اعتمادی» و حضور افتخاری «رضا صادقی» آلبوم «تو محکومی به برگشتن» به بازار آمد

خشایار اعتمادی و رضا صادقی

با صدای «خشایار اعتمادی» و حضور افتخاری «رضا صادقی»

آلبوم «تو محکومی به برگشتن» به بازار آمد

موسیقی ما – بهمن بابازاده: ‌ آلبوم «تو محکومی به برگشتن» با صدای خشایار اعتمادی» و حضور افتخاری «رضا صادقی» از صبح امروز در بازار موسیقی کشور منتشر شد.

ابن البوم که با حاشیه‌های فراوانی در یکی دو ماه اخیر رو به رو شده بود، بالاخره وارد بازار شد تا یک بار دیگر مشخص شود بازار موسیقی پاپ احتیاج جدی به شرکت‌ها و موسسات جدید دارد که خارج از هر گونه روابط پشت پرده و مافیاهای پخش، آثار خواننده‌های پاپ را در بازار منتشر کنند.

در این آلبوم رضا صادقی نیز به عنوان خواننده مه‌مان در یکی از قطعات حضور دارد و خشایار اعتمادی به پاس حضور این خواننده پاپ در آلبومش، متنی را به او در شناسنامه آلبومش تقدیم کرده و نوشته: «رضا صادقی عزیز را دوست دارم و برای هوادارانش احترام قائلم. چون طرفدار هنرمندی هستند که صاحب تفکر و دارای معرفت است…»

این آلبوم با ۹ قطعه و حضور چهره‌هایی چون آرون حسینی، فرزاد فتاحی، سیروان خسروی، بابک صحرایی و داود رحمت اللهی تهیه و تولید شده و در استودیو «راگا» ‌ (ایمان حجت)، مراحل میکس و مسترینگ‌اش انجام شده است. خود خشایار اعتمادی و «نیما شریفی زاد» نیز تهیه کنندگان این آلبوم می‌باشند.

در انت‌ها مثل همیشه از دوستداران و مخاطبان موسیقی خواستاریم که جهت حمایت مادی و معنوی از این اثر این آلبوم و تمامی آلبوم‌های ستاره‌های موسیقی را به صورت نسخه اورجینال تهیه کنید تا روند کلی موسیقی کشور روز به روز بتواند حرکتی رو به رشد را تجربه نماید…. / موسیقی ما

 

آلبوم تو محکومی به برگشتن,تو محکومی به برگشتن,خشایار اعتمادی

 

آلبوم تو محکومی به برگشتن,تو محکومی به برگشتن,خشایار اعتمادی

 

مطالب مشابه را ببینید!