مجله تاپ‌ناز‌

چرا چاپ عکس آنلاین بهتر است؟

چرا چاپ عکس آنلاین بهتر است؟

همه‌چیز راحت‌تر شده است. دیگر برای چاپ عکس‌های خود نیازی ندارید ساعت‌ها طول و عرض یک خیابان را طی کنید و یک عکاسی یا چاپخانه پیدا کنید تا عکس‌های شما را چاپ کند؟ آیا این عکس‌ها باکیفیت بالایی چاپ می‌شوند؟ اگر عکس‌ها خراب شوند چه؟ آیا می‌توانم عکس‌های شخصی‌ام را به آن‌ها بسپارم؟ راستی قیمت آن خوب و منطقی است؟ این‌ها همواره مشکلات و سوالاتی هستند که برای همه‌ی ما پیش می‌آید.  بیایید پاسخی برای این سوال‌ها پیدا کنیم.

عکس‌های خودمان را کجا چاپ کنیم؟

در چاپ عکس باید به چند نکته‌ی مهم دقت باشید:

  • امنیت و حریم خصوصی: عکس‌های شما حریم خصوصی شما هستند و مسلما نمی‌خواهید از این عکس‌ها سوءاستفاده شود و یا دست افراد دیگری به آن برسد و حریم خصوصی شما نقض شود. باید عکس‌های خود به دست کسی بسپارید که امنیت عکس‌های شما را تضمین کند.
  • کیفیت: تنها چیزی که شما به آن نیاز ندارید عکس بی‌کیفیت و چاپ بی‌کیفیت است. باید از کیفیت عکس‌های خود اطمینان حاصل کنید. تکنولوژی‌های جدید عکس‌هایی با بهترین کیفیت تولید می‌کنند و در مقابل روش‌های قدیمی چاپ عکس از نظر کیفیت در رده‌ی پایین‌تری قرار دارند و قابلیت‌های کمتری دارند.
  • سرعت و راحتی در تحویل: مسلما گرفتن و چاپ کردن عکس یکی از هیجان‌انگیزترین کارهای دنیاست. پس هر چه زودتر آماده شوند و تحویل داده شوند بهتر است. برخی چاپخانه‌ها و عکاسی‌ها به شما مهلت‌های نسبتا طولانی می‌دهند تا عکس‌های شما تحویل دهند و یا سفارشات شما را در مهلت مقرر شده آماده نمی‌کنند و باعث اعصاب خردی می‌شوند. تازه برای تحویل آن هم باید مسیر رفت و برگشت را مجددا طی کنید و ترافیک و شلوغی و هدر رفتن وقت و انرژی خود را هم به جان بخرید.
  • قیمت: قیمت یک عنصر اساسی و تعیین‌کننده است. باید قیمت خدمات چاپ متناسب با سفارشات شما اعلام شود تا بتوانید نسبت به هزینه‌ای که برای آن تعیین کرده‌اید عکس‌های خود را چاپ کنید. حالا یک سوال: کدام چاپخانه و یا عکاسی قیمت‌هایش بهتر است؟ اصلا وقت دارید به همه‌ی این جاها سر بزنید و قیمت‌هایشان را بپرسید و با هم مقایسه کنید؟

با مزایای چاپ آنلاین عکس آشنا شوید.

چاپ آنلاین عکس سرویسی تازه تاسیس نیست و از خیلی وقت پیش در دنیای کسب و کارهای آنلاین حضوری فعال دارد. با این حال دوربین‌های عکاسی جدید و منسوخ شدن روش‌های قدیمی چاپ جان‌ تازه‌ای به این کار بخشیده‌اند. همین الان یک یا چند عکس با گوشی خود بگیرید، به صورت آنلاین برای خدمات چاپ آنلاین بفرستید و در کمترین زمان ممکن با پست تحویل بگیرید. راحت نیست؟

بیایید با مزایای چاپ عکس آنلاین بهتر آشنا شویم.

امنیت عکس‌ها و حریم خصوصی شما در چاپ آنلاین تضمین‌شده می‌باشد چرا که این کسب و کارها با مجوز رسمی فعالیت دارند و در صورت هر گونه تخلف می‌توانید از طریق مراجع قانونی این مسئله را پی‌گیری کنید. پس از این نظر کاملا خیالتان راحت است.

طراحان و هنرمندان و متخصصین حوزه‌ی عکس و چاپ با بهترین تجهیزات در پشت پرده‌ی چاپ آنلاین حضور دارند و عکس‌های شما زیر نظر حرفه‌ای‌ها و با بهترین تجهیزات چاپ می‌شود. البته چاپ صرفا بر روی کاغذ عکس نیست می‌توانید روی ماگ، تی‌شرت و یا هر چیز دیگری عکس‌های خودتان را چاپ کنید. اگر به کیفیت عکس‌های خود اهمیت می‌دهید پس کار را به کاردان بسپارید.

ساده و بدون دردسر است. هم سفارش دادن و هم تحویل آن بدون هر گونه مشکل و پیچیدگی انجام می‌شود. می‌توانید عکس‌های خود را از طریق سایت و یا سایر روش‌های ارتباطی آنلاین ارسال کنید و 2 یا 3 روز بعد تحویل بگیرید. نیازی نیست برای تحویل و دریافت آن مسیر طولانی و ترافیک را به جان بخرید. عصر حاضر عصر کلیک‌هاست و همه‌ی کارها راحت‌تر از قبل شده‌اند.

و اما قیمت: مزیت چاپ آنلاین عکس این است که شما می‌توانید قبل از هر چیز قیمت‌های آن را نگاه کنید و با بودجه و هزینه‌های خود مقایسه کنید. چون در دنیای آنلاین رقابت زیاد است در نتیجه قیمت‌ها هم رقابتی هستند. هزینه‌های چاپ آنلاین عکس به مراتب کمتر از خدمات چاپ حضوری است و با مقایسه‌ی ساده‌ی این قیمت‌ها به راحتی می‌توانید به این موضوع پی ببرید. برای چاپ روی لیوان و تی‌شرت و یا ساخت آلبوم عکس و فوتوبوک هم مسلما قیمت‌های کمتری پرداخت خواهید کرد. گزینه‌های انتخاب شما نیز بیشتر است و می‌توانید مطابق با میل و سلیقه‌ی خود آلبوم عکس خود را انتخاب کنید.

در ضمن با امکانات گرافیکی موجود می‌توانید خودتان هم آلبوم عکس‌هایتان را طراحی کنید و یا طرح‌هایی پیش‌فرض در اختیار شما قرار می‌گیرند تا از میان آن‌ها انتخاب کنید. در ضمن صحافی و تنظیم جلد آن نیز با بهترین کیفیت ممکن انجام می‌شود و دقیقا مطابق با نوع انتخاب شما می‌باشد.

چاپ عکس آنلاین پیچاپ

هر جای ایران که هستید عکس‌های خود را ساده، بدون دردسر، بدون نگرانی و با بهترین کیفیت دم در خانه تحویل بگیرید. خدمات چاپ عکس آنلاین پی چاپ راحتی را به شما هدیه می‌کند. حریم خصوصی شما کاملا حفظ می‌شود و عکس‌های شما در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می‌شوند. کافیست همین الان عکس‌های خود را انتخاب کنید و از طریق وبسایت پیچاپ یا بات تلگرام پی چاپ ارسال کنید و منتظر بمانید تا عکس‌های شما در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما برسند. /پایان رپورتاژ آگهی /

مطالب مشابه را ببینید!