گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / واکنش آزاده نامداری به ازدواج دومش | اینستاگرامش را بست
loading...

واکنش آزاده نامداری به ازدواج دومش | اینستاگرامش را بست

واکنش آزاده نامداری به ازدواج دومش | اینستاگرامش را بست

خبر ازدواج آزاده نامداری و فرزاد حسنی انقدر شوک آور نبود که خبر طلاق انها طرفدارانشان را شگفت زده کرد.

حاشیه های بعد از طلاق اما کاری کرد،  زبان هر دو فرد به ناگفته هایی باز شود که شاید خصوصی ترین بخش زندگی آنها بود.حالا اما با ازدواج مجدد آزاده نامداری دوباره بنای حاشیه در زندگی وی باز شده و پای آن به فضای مجازی هم کشیده شده است.

 

ماجرا هم از این قرار است که در حالی که آزاده نامداری دوشنبه ٦ مهر ، با انتشار خبری در صفحه مجازی اش ، ازدواج دوم خود را رسانه ای كرد  و سجاد عبادی  ، فرزند رحیم عبادی رییس سازمان جوانان دولت اصلاحات و مرحومه فریده ماشینی که از فعالان جبهه مشاركت را به عنوان همسر خود معرفی کرد ، حالا همسر اول سجاد عبادی مدعی شده است که او پیش از طلاق وی، با آزاده نامداری در ارتباط بود است.

 

اخبار , اخبار فرهنگی , آزاده نامداری

  هدیه همسر جدید آزاده نامداری- گل رز سفید

 

آزاده نامداری نیز در صفحه اینستاگرامش به این اتهامات پاسخ داده و نوشته:

تلاطم،،رها نمیکنه،،ما عادت داریم هر حرفی رو باور کنیم وپشت بندش داستان وسناریو بنویسیم..متاسفم برای همه ی آدمای متوهم که حتی خوشحالی همو تحمل نمیکنن.

 

واقعا چی بدست میاریم،،،از شایعه ساختن،،از همدستی کسایی که نمیدونم کجاشون درد میکنه،،،بازم بی خیال،من محکم ترازاینم که این بازیا آزارم بده،اما شوکه شدن دیگه سه ساله کارهمیشمه،،امروز سه شنبه است،روز منه،وگلای رز سفیدم،،واین خوشبختی با هییییچ شایعه وهمدستی وسناریویی خراب نمیشه..سلام صبح های روشن…من به راهم ایمان دارم..باقیش باخدا….
پ.ن.بیاین ازشادی هم شاد باشیم….لطفا

 

اخبار , اخبار فرهنگی , آزاده نامداری

 

آزاده نامداری، پس از اعلام ازدواجش جدیدش، صفحه اینستاگرام خود را بست.

ازدواج دوم آزاده نامداری مجری سابق که اخیرا رخ داد، حواشی زیادی را در پی داشت که چالش وی با همسر سابق شوهرش یکی از این حاشیه ها بود.

 

آزاده نامداری، همسر سابق فرزاد حسنی، ساعاتی پس از اعلام ازدواج مجددش با سجاد عبادی، صفحه اینستاگرام خود را بست.

 

اخبار , اخبار فرهنگی , آزاده نامداری

 

loading...

9 دیدگاه ها

 1. خانم محترم بهرحال همسرسابق شوهرگرامیتون تاریخ طلاقش رو هم با ذکرسند وانداختن عکس شناسنامش گذاشته که مال نیمه شهریورماهه!!!!!تو اصلا شخصیت مهمی نیستی که انقد حاشیه درست نکنید حسودا درآوردی…حالا خوبه ایشون خودش باگذاشتن عکس صورت کبودش خودش دستی دستی چه جنجالی درست کرد..کبودی ای که به گفته وکیل فرزادحسنی واسه تصادف ایشون بوده..

 2. من فقط پست اون خانوم رودیدم که اینجورنوشته بود ..اگه شایعه باشه گناهش هم پای خودشون..چون من پشیمون شدم ازحرفم..چون ممکنه شایعه باشه

 3. خیلی خوب شد همسر سلبق شوهرش رسواش کرد

  • واقعا صد رحمت ب هنرپیشه های هالییوودی. ک حداقل شهرت جهانی و زیبایی خاص دارن تازه دم از خدا پیغمبر هم نمیزنن

   اکثر بازیگرای ایرانی وقتی وارد زندگیشون میشی از این خبرها هست حالا یا پنهون یا اشکار

 4. واسه همین چیزاس که از آدمای مشهوری مثل مهناز افشار، آزاده نامداری و ی عده از هنرپیشه های خیانت کار هالیوود بدمممممممممممم مییییییییییییاددد. چون از شهرتشون سواستفاده میکنند. حالا باز این خانم ی رگ مذهبی و چادری بودن داره. ولی مهناز افشار اصلاربطی به مذهبیا نداره اونوقت رفته زن ی اقازاده متعصب شده واییی

 5. از مهناز افشار که متنفرم آزاده نامداری هم به لیست سیاه اضافه شد. ولی ی هنرپیشه بااصالت و با کلاسی مثل مهتاب جون کرامتی هیچ وقت رو سر زندگی مردم خراب نمیشه. با اون همه خوشگلی و هنرمندی

 6. چرا اینقدر بد قضاوت می کنید . شاید سجاد عبادی پور مدتها با همسر سابقش طلاق عاطفی گرفته باشه. دلیل نمیشه چون توی شناسنامه شهریوره بگیم که آزاده باعث خرابی رابطه شده و رو سر زندگیشون خراب شده که.

 7. بنظرم درسته که بعضی دوستان تذکرمیدن نبایدقضاوت کرد ولی نظرمن هم اینه کارخانم نامداری صحیح نبوده.مشکلی که باجلسات مشاوره حل میشده چراطلاق؟اصلا مارال جان طلاق عاطفی دیگه چیه جدیدا مدشده میخوان ازشر هم خلاص بشن این واژه روبکارمیبرن بنظرمنکه خانم نامداری این دو رو بایدتشویق میکرد به مشاوره به احیای عشقی که بهم داشتن نه سنگ اندازی بیشتر و برقراری رابطه عاطفی باایشون که عاشقش بشه.

  • آفرین به شما مینای عزیز، که انقدر خوب توضیح دادید… کاملاً و صد در صد با شما موافقم.. حتی طلاق گرفتن هم آداب خودش را دارد… اصولی و شایسته هست که هر دو طرف تا زمانی که در شناسنامه از هم طلاق نگرفته اند وارد رابطه جدید نشوند… چون در این حالت و بدون ورود فرد سوم احتمال گذشت و حفظ زندگی و خانواده وجود دارد… ولی با ورود فرد سوم قصه رنگ و بوی دیگری می گیرد… از خانم محجبه و با موقعیت خانوم نامداری این حرکت بسیار بسیار بعید بود…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *