چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

افرادی که نمی توانند صبح زود از خواب بیدار شوند بخوانند

افرادی که نمی توانند صبح زود از خواب بیدار شوند بخوانند

خیلی از افراد به راحتی نمی توانند صبح زود از خواب بیدار شوند و برای آنها بسیار سخت است. اما با روش هایی می توان صبح زود و خیلی راحت از خواب بیدار شد.

توصیه هایی برای افرادی که نمی توانند صبح ها زود بیدار شوند

برای خیلی از افرادی که صبح ها سخت از خواب بیدار می شوند خاموش کردن ساعت و نیم ساعتی اکثر خوابیدن خوشایندترین کار دنیاست. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که مدام ساعت تان راخاموش می‌کنید و در تخت خواب غلت میزنید پیشنهاد می کنیم این سه راهکار عملی رادنبال نمایید.

۱. یافتن یک همپای بیدار شدن

به احتمال چندان در بین دوستان و آشنایان شما هم کسانی میباشند که با بیدار شدن صبح مسئله دارند و خواهان تغییر این عادت میباشند. با این دوستان قرار ساعت مشخصی برای بیدار شدن بگذارید و بلافاصله بعد از برخاستن از خواب با تبادل پیامی بههم اطلاع دهید که به قول خود وفادار مانده‌اید و در وقت تعیین شده از خواب بیدار شده‌اید.

 

اگر از این دوست خبری نشنیدید به او تلفن کنید و با زنگ تلفن وی را مجبور به بیرون آمدناز رختخواب کنید. گرچه در این نوع قرار پیش شرط بلند گذاشتن صدای تلفن در طی شب نباید فراموش شود.

 

۲. تعیین وقت قرارها در صبح زود

به گزارش پارس ناز تا وقتی که قرار مشخصی در ساعات صبح نداشته باشید احتمال غلبه بر خواست در رختخواب ماندن و تغییر عادت خواب کم خواهد بود. سعی کنید دوستی رابرای مشابه صبح زود در سالن ورزش ملاقات کنید و یا قرارهای کاری خود را به پیش ازظهر موکول کنید. به این ترتیب مجبور میشوید از رختخواب بیرون بیایید.

 

۳. هر روز یک دقیقه زودتر از روز پیش از خواب بیدار شوید

دلتان می خواهد هر روز ساعت هفت خواب برخیزید و اینکار پیش از ساعتهشت برایتان ممکن نیست؟ زنگ ساعت را مرحله به مرحله تغییر دهید و هر روز یک دقیقه زودتر از روز پیش از خواب بیدار شوید. پس از یک ماه شما به راحتی در ساعت هفت و نیم می توانید از رختخواب بیرون بیایید و پس از دو ماه در ساعت هفت. بدن شما بهتغییر مرحله به مرحله ساعت خواب به راحتی عادت میکند.

مطالب مشابه را ببینید!