مجله تاپ‌ناز‌

انتقام از پدر دختر مورد علاقه در تلگرام به دلیل جواب رد خواستگاری!

انتقام از پدر دختر مورد علاقه در تلگرام به دلیل جواب رد خواستگاری!

دستگیری مرد توهین کننده در تلگرام

مرد جوانبه دلیل شیندن جواب نه و مخالفت پدر دختر دلخواهش، در شبکه های اجتماعی اقدام به توهین و آگهای های جعلی علیه وی کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور در تشریح این خبر گفت: در پی شكایت مردی میانسال مبنی بر درج مطالب توهین آمیز و آگهی جعلی در شبکه های اجتماعی با مشخصات وی از سوی فردی ناشناس موضوع به صورت ویژه در دستور كار ماموران پلیس فتای شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ “اکبر آقابیگی “افزود: کارشناسان پلیس فتا با یک سری تحقیقات فنی عامل انتشار مطالب توهین آمیز و آگهی های جعلی را شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: متهم 21 ساله که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود در مواجهه با مستندات دیجیتالی کشف شده به بزه انتسابی اعتراف و اظهار داشت حدود یک سال قبل برای ازدواج به خواستگاری دختر شاکی رفتم و در پی جواب رد در خواستگاری؛ از طریق درج آگهی های جعلی و مطالب توهین آمیز علیه پدر دختر مورد علاقه ام در شبکه های اجتماعی درصدد انتقام برآمدم.

سرهنگ آقابیگی با اشاره به معرفی متهم به دادسرا خاطر نشان کرد: هر كسی كه به هر نحو اقدام به مزاحمت و هتك حیثیت در محیط مجازی کند بر اساس قانون جرائم رایانه ای افزون بر اعاده حیثیت به حبس و جزای نقدی محكوم می شود.

مطالب مشابه را ببینید!