مجله تاپ‌ناز‌

تزیین دستمال سفره + تصاویر تزیین دستمال سفره با ایده های خلاقانه و جالب برای مهمانی

تزیین دستمال سفره

تزیین دستمال سفره با ایده های خلاقانه را در این مطلب گردآوری کرده ایم. مراحل تا کردن دستمال سفره با ایده های جالب را در این مطلب مشاهده می کنید.

یکی از نکات مهم سفره آرایی برای مجالس و مهمانی ها، چیدمان درست ظروف، دستمال سفره، گل و یا شمع است. علاوه بر رعایت این مواد شما باید هارمونی و هماهنگی رنگ رومیزی با دستمال سفره و شمع و یا گل را هم باید در نظر بگیرید. چیدمان  وسایل قرار گرفته روی سفره و میز غذاخوری خیلی مهم است و در ادامه هم مدل های تزیین دستمال سفره را می بینید.

تزیین دستمال سفره

ایده های خلاقانه و جالب تزیین دستمال سفره

می توانید با داشتن کمی مهارت، دستمال سفره را شبیه به کاغذ اوریگامی تا کنید و به آن اشکال جالب بدهید. در این مجموعه هم تا کردن دستمال سفره به شکل برگ، درخت کاچ، فرفره و پاپیون را گردآوری کرده ایم.

تزیین دستمال سفره

به جز مدل های تا زدن می توانید با استفاده از گل های پارچه ای و یا مصنوعی و یا وسایل تزیینی مختص به این کار، دستمل سفره های تا زده شده را به زیباترین شکل تزیین نمایید.

بیشتر ببینید: تزیین دستمال سفره مرحله مرحله به شکل گل رز

تزیین دستمال سفره

برای سفره آرایی مجالس و ضیافت های خاص، دستمال سفره ها را باید طوری تا بزنید و تزیین کنید که حالت ایستا داشته باشند تا بتوانید براحتی این مدل دستمال ها را در بشقاب قرار دهید.

تزیین دستمال سفره

درست کردن دستمال سفره به اشکال و مدل های مختلف با گل از دیگر ایده های تزیین دستمال سفره می باشد که در ادامه نمونه های زیبای آن را مشاهده می کنید.

تزیین دستمال سفره

می توانید با جا قاشقی و چنگالی هم دستمال سفره را تزیین کنید. با استفاده از این ایده چیدمان قاشق و چنگال و یا کرد روی سفره یا میز حالت مرتب تری پیدا می کند و باعث زیباتر شدن میز غذاخوری و یا سفره هم می شود.

 

تزیین دستمال سفره

مدل های دستمال سفره زیبا

تزیین دستمال سفره

تصاویر از ایده های تزیین دستمال سفره

تزیین دستمال سفره تزیین دستمال سفره

تا کردن دستمال سفره

تزیین دستمال سفره

مدل های تزیین دستمال سفره جالب

تزیین دستمال سفره تزیین دستمال سفره

عکس های تزیین کردن دستمال سفره

تزیین دستمال سفره

مدل تا کردن دستمال سفره

تزیین دستمال سفره تزیین دستمال سفره تزیین دستمال سفره تزیین دستمال سفره تزیین دستمال سفره تزیین دستمال سفره تزیین دستمال سفره تزیین دستمال سفره تزیین دستمال سفره تزیین دستمال سفره

 

مطالب مشابه را ببینید!