عکس جدید جینفر لوپز خبرساز شد! +عکس

اخیرا” تصويری از “جنیفر لوپز” روي جلد مجله پر تيراژ “پي پل” منتشر گردید که صداي بسیاری از منتقدان جنیفر را در آورده بوذ.
اين خواننده محبوب 43 ساله در اين تصوير با يک ژست کاملا نامتعارف ، موهاي پريشان و خنده اي ناخوشايند که تمام چروکهاي صورت او را نشان ميدهد ديده ميشود و همين بي کيفيتي در انتخاب حالت سوژه صداي همه را در آورده است.

جنیفر لوپز

اين درحالي است که مدير برنامه هاي “جنيفر” ميگويد او از اين مسئله ناراحت نيست و شايد او شخصا اين تصوير را نپسندد اما از نتيجه کار راضي است.
يک منبع اعلام کرده بود که جنيفر از اينکه در اين تصوير مسن تر از سن واقعي اش به نظر ميرسد و خيلي آشفته است ناراضي است و از اين مجله براي انتشار اين تصوير توضيح خواسته است اما مدير برنامه هاي وي اصرار دارد که اين خواننده پر حاشيه از اين تصوير رضايت کامل دارد و آن را ديده و تمام ماجراي به چاپ رسيده را هم خوانده است .او ميگويد ما ارتباط نزديکي با ويراستار اين مجله داريم و از نتيجه کار کاملا راضي هستيم.
مجله “پي پل” هم اعلام کرده است در پي ارتقاء کيفيت مطالب راجع به اين خواننده است و ميخواهد ارتباط سازنده تري با او و تيم کاري اش داشته باشد.
البته با مقايسه چهره اين خواننده محبوب هاليوودي در شب حضور براي جشنواره “گلدن گلوب” اين تصوير واقعا بي کيفيت است چه از نظر ارائه تصويري آشفته از او و چه از نظر کار فتوشاپ روي تصوير به نظر ميرسد نظر منتقدان درست باشد…./pardad.ir

مطالب مشابه را ببینید!