مجله تاپ‌ناز‌

معجزه ای به نام روغن آرگان

روغن آرگان  الی نایس یکی از موارد بسیار مفید و کاربردی است که می توانید برای تقویت و ترمیم موهایتان از آن استفاده کنید. امروزه بیشتر خانم ها دوست دارند که موهایشان را رنگ کنند. به دلیل شیمیایی بودن ترکیب رنگ ها مو ها طراوت و شادابی خود را از دست می دهند. رنگ مو یک محصول شیمیایی است که از مواد شیمیایی به دست می آید. قطعا هر محصول شیمیایی می تواند آسیب هایی را به مو و پوست سر شما بزند. بهتر است از سنین کمتر شروع به رنگ کردن موهای خود نکنید زیرا طراوت و سلامت موهای خود را از دست می دهید. مخصوصا اگر علاقه به موهای طلایی و بسیار بلوند دارید و دفعات زیادی اقدام به دکلره کردن مو می کنید آسیب زیادی به ساقه مو می رسانید. برای جلوگیری از آسیب زیاد رنگ به موها باید از روغن آرگان  الی نایس استفاده نمایید.

معجزه ای به نام روغن آرگان

اهمیت استفاده از روغن آرگان

موها مهم ترین نقش را در زیبایی افراد دارند. داشتن موهای سالم و زیبا برای همه ی افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. به دلیل استفاده زیاد از حالت دهنده هایی مانند ژل و یا اسپری مو ممکن است موها دچار آسیب شوند و یا همچنین سشوار کشیدن و اتو کردن روزانه مو می تواند ساقه موها را تخریب نماید. روغن آرگان  الی نایس یکی از محصولاتی است که می تواند به ترمیم شدن و شاداب شدن دوباره موهایتان کمک نماید.

اسید چرب، ویتامین آ، ویتامین سی، ویتامین ای، امگا ۶ و ۹، آنتی اکسیدان و لینولئیک اسید مواد و ویتامین هایی هستند که در داخل میوه این درخت وجود دارد. وجود این مواد در داخل این روغن موجب شده است که خاصیت دارویی و درمانی داشته باشد. شاید جالب توجه باشد که بدانید این روغن در برابر اکسید شدن بسیار مقاوم می باشد و به سختی اکسید می شود. ویتامین آ موجود در این روغن سبب ترمیم سلول های داخلی و خارجی بدن می گردد. افراد بومی از این گیاه استفاده های فراوانی می نمایند. تاثیر روغن آرگان  الی نایس بر روی پوست و مو نیز بسیار شگفت انگیز می باشد. به طوری که موجی عظیمی از تولید و فروش روغن آرگان  الی نایس در دنیا به وجود آمده است. به تازگی در صنعت تولید مواد آرایشی و بهداشتی نیز از این ماده استفاده زیادی می نمایند.

دیگر محصولات : پودر دکلوره ، شامپوی بعد کراتین

موها در تمامی افراد یکی از اجزایی است که تاثیر زیادی در زیبایی چهره و کل بدن دارد. داشتن موهای آسیب دیده و بی نشاط می تواند تاثیر بدی را بر روی زیبایی و در عین حال زیبایی شما بگذارد. روغن آرگان  الی نایس می تواند بهترین انتخاب برای احیای موهای شما باشد. اگر شما نیز فردی هستید که به دلیل گذاشتن رنگ های شیمیایی گوناگون سلامت موهای خود را به خطر انداخته اید حتما از این ماده برای ترمیم ساقه و ریشه ی موهای خود استفاده نمایید.

روغن آرگان  الی نایس می تواند ریزش موهایتان را کاهش دهد

ریزش مو یکی از معضلات مهم برای خانم ها و به خصوص آقایان می باشد. معمولا بعد از گذشت دهه سی زندگی افراد موهای سر دچار ریزش هایی می شود که گاهی این ریزش ها کم و گاهی بسیار زیاد است که منجر به طاسی سر فرد می گردد. ریزش مو یکی از مشکلات شایع در دوران بارداری و بعد از زایمان می باشد. به علت تغییرات به وجود آمده در بدن مخصوصا تغییرات هورمونی، رشد مو در این دوران نیز دچار تغییراتی می گردد. معمولا رشد مو در این دوران کم و یا متوقف می شود، در مواردی نیز ریزش مو اتفاق می افتد. این موضوع می تواند بسیاری از خانم ها و مادران را دچار نگرانی کند. کم پشت شدن موها و ریزش مو می تواند سبب شود که خانم ها فکر کنند دیگر مانند قبل زیبا نیستند و یا جاذبه لازم را ندارند اما باید توجه داشته باشید که این مشکل بسیار شایع می باشد و معمولا اکثر خانم ها آن را تجربه می نمایند. روغن آرگان  الی نایس می تواند داروی خوبی در این زمان باشد. ریزش مو بعد از زایمان در اغلب اوقات خود به خود رفع شده و رو به بهبودی می رود. ممکن است در مواردی که فرد از قبل مشکل مو داشته باشد این ریزش بسیار شدید بوده و به سختی درمان انجام شود.

شما می توانید با استفاده از روغن آرگان  الی نایس از ریزش موهای خود جلوگیری نمایید و در مواردی نیز می توانید از آن برای رشد مجدد موها بهره بگیرید. این روغن به دلیل دارا بودن مواد مغذی سبب تحریک رشد مو می شود. رپورتاژ آگهی /

مطالب مشابه را ببینید!