مجله تاپ‌ناز‌

پسر دخترنما | این پسر زیبا بسیار شبیه به یک دختر جذاب است! +عکس

پسر دخترنما

این پسر 15 ساله زیبا ژاپنی بیش از اینکه شبیه به پسرها باشد، شبیه به یک دختر خوشگل است!

پسری که بسیار شبیه به دختر است

پسر 15 ساله ژاپنی بسیار مورد توجه مردم کشور ژاپن و کره جنوبی قرار گرفته است زیرا صورتی زنانه و صدایی دخترانه دارد. باکو به عنوان فینالیست در رقابت استعدادهای محبوب ژاپن توانست بسیار مورد توجه قرار بگیرد. رقابت پسر برتر توسط مجله سرگرمی مشهور جانون سازماندهی شد. به پسران جذاب بین 13 تا 28 سال برای تحقق رویاهایشان در خوانندگی، بازیگری و ستاره های تلویزیون در 28 سال پیشنهاد کرده است.

پسر دخترنما

این پسر شبیه به دختری زیبا است

باکو توانست در مسابقه برنده شود ولی توانست هفته ها مورد توجه مردم قرار بگیرد که این نشان دهنده موفقیت او در آینده است. اما در حالی که استعداد او ممکن است او را به مرحله نهایی برساند، مردم نمی توانند درباره ظاهر او صحبت کنند.

می بینید، بیشتر شبیه دختر جوان به نظر می رسد تا یک پسر، و او حتی صدایی شبیه دختر دارد برای همین نظرات مختلفی در موردش منتشر می شود. ظاهر زنانه این پسر باعث این بحث داغ در اینترنت شد که او را حتی به توییتر برد تا ثابت کند او واقعا مرد است، گفت :”من مرد هستم”

پسری که شباهت بسیار زیادی به دختر ها دارد

یکی از نزدیکان این پسر در مورد او می گوید : چیزی که می توانم در موردش بگویم این است که پس از چک کردن اکانت های قدیمی اشريال می توانم بگویم که همیشه ویژگی های زنانه داشته است، پس صورت او به دلیل جراحی زیبایی تا این دخترانه نشده است.

ببینید : عکس پسران دخترنمایی که با جراحی زیبایی شبیه کیم کارداشیان شدند!

مطالب مشابه را ببینید!