مجله تاپ‌ناز‌

مدل بلوز یقه حلزونی شیک و جدید برای مجالس و مهمانی ها

مدل یقه بلوز می تواند در جذابیت و زیبایی طرح بلوز بسیار تاثیر داشته باشد و خانمها به همین دلیل باید به یقه بلوز بسیار اهمیت دهند. در این مطلب عکس هایی از مدل بلوز یقه حلزونی را مشاهده می کنید.

 

لباس مدل یقه حلزونی از انواع مدل یقه های زیبا است که از این مدل یقه در دوخت انواع کت و مانتو و بلوز و …. استفاده می شود. خیلی از خانمها و دختران طرفدار مدل بلوز یقه حلزونی هستند زیرا جذابیت خاصی دارد.

 

 

مدل های بلوز یقه حلزونی زنانه و دخترانه

در دوخت انواع بلوزها نظیر مدل بلوز ریون و مدل بلوز حریر و … می توانید از یقه حلزونی استفاده کنید. توجه داشته باشید که بهتر است طرح و رنگ مدل بلوز یقه حلزونی را با توجه به ویژگی های ظاهری خود انتخاب کنید تا شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر برسید همچنین می توانید این مدل بلوزها را با شلوار و دامن و یا ساپورت های مجلسی در مهمانی ها و مجالس بپوشید.
مدل بلوز با یقه حلزونی باعث می شود تا قسمت بالاتنه شما خوش فرم و جذاب تر به نظر برسد و علاوه بر این یقه حلزونی مجلسی و شیک است و اگر شما تمایل دارید مدل بلوز مجلسی تان خاص و منحصر به فرد باشد بهتر است مدل بلوزها با یقه حلزونی را برای پوشیدن انتخاب کنید.

Snail collar Blouse model 2 e1518000374151

تصاویر مدل بلوز اسپرت یقه حلزونی

 

مدل بلوز یقه حلزونی مجلسی

 

عکس های مدل بلوز زیبا و شیک یقه حلزونی

Snail collar Blouse model 5 e1518000224376

مدل بلوز زنانه یقه حلزونی

 

 

 

بلوز یقه حلزونی سفید و مجلسی

 

مدل بلوز مجلسی یقه حلزونی

 

مدل بلوز دخترانه مجلسی

 

مدل بلوز حریر یقه حلزونی

 

مدل بلوز دخترانه شیک و زیبا یقه حلزونی

 

مدل بلوز شیک و جدید یقه حلزونی

Snail collar Blouse model 13 e1518000064980

مدل بلوز مجلسی زنانه

 

مدل بلوز طرح دار یقه حلزونی

 

مدل بلوز مجلسی شیک و جدید

 

بلوز شیک و جدید مجلسی

 

بلوز قرمز مجلسی

 

مدل بلوز بنفش مجلسی

در این مطلب با انواع مدل بلوز یقه حلزونی با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها بلوز شیک و مناسبی را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مطالب مشابه را ببینید!