مجله تاپ‌ناز‌

بازیگر معروف فیلمهای مستهجن در فیلم ایرانی!

متاسفانه گویا سریال جنجال ها و حاشیه های مسئولین و کارپردازان سینمایی ایران تمامی ندارد و هر روز باید منتظر یک سوژه جدید باشیم.

به گزارش بولتن، در جدیدترین این اخبار شنیده شده که خانم «دارین حمزه»، بازیگر لبنانی قرار است در ایران حضور یافته و در یک فیلم ایرانی بازی کند.

دارین حمزه

«دارین حمزه» تاکنون در 7 فیلم ایرانی حضور داشته که معروف ترین آنها عبارتند از فیلم های «کتاب قانون»، ساختهٔ مازیار میری و «۳۳ روز» ساخته جمال شورجه و هم چنین «شکارچی شنبه» ساخته پرویز شیخ طادی.

در همین حال، خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه مصری الیوم السابع نوشت وی که اخیرا بازی در یک سریال مصری را به پایان رسانده قرار است به زودی از بیروت به تهران سفر کند تا در فیلمی جدید در ایران بازی کند.

این روزنامه اعلام کرده است دارین حمزه برای حضور در این فیلم بیش از یک ماه در ایران خواهد بود تا در این فیلم که گفته شده کاری بزرگ است، بازی کند.

البته این روزنامه و منابع خبری دیگر چون پایگاه لبنانی النشره و السینما نامی از فیلم آتی دارین حمزه در ایران ذکر نکرده‌اند اما گفته‌اند که نقش وی از نقش‌های اصلی خواهد بود.

وی که در جهان عرب دارای آثار متعددی است سال پیش در فیلمی مستهجن ‌بازی کرد که پخش آن در لبنان ممنوع شد. نام این فیلم «Beyrouth hôtel» است که یک فیلم سیاسی محسوب شده و در چند جای این فیلم صحنه‌های مبتذلی از این بازیگر زن وجود دارد.

«Beyrouth hôtel

بازی مجدد وی در سینمای ایران با توجه به آخرین فیلمی که در آن بازی کرده است سوال برانگیز است و باید پرسید که کدام مسئول و چه مرکزی موظف به تعیین صلاحیت بازی بازیگران خارجی در ایران است.

متاسفانه گویا معاونت سینمایی وزارت ارشاد هیچ گونه نظارتی بر روی آثار تولیدی معاونت مربوطه خود ندارد. همین موضوع موجب شده تا هر چند وقت یک بار، جامعه فرهنگی کشور با پدیده ای عجیب و غریب روبرو شوند که هیچ سنخیتی نیز با مبانی هویتی این مردم این مرز و بوم ندارد.

در حالی که پروژه ساخت و تولید فیلم “لاله” علی رغم همه نقدهای دلسوزان کشور با بی توجهی مسئولین سینمایی مواجه شد و با بودجه ای 5 میلیارد تومانی از بیت المال، طبق خبرهای گزارش شده، کلید خورده است، دعوت از این بازیگر زن نیز می تواند قابل تأمل باشد.

مطالب مشابه را ببینید!