مدل مو فرانسوی دوطرفه مدل تاجی + عکس و آموزش این مدل مو

در این مطلب آموزش تصویری مدل موی فرانسوی و بافت مو مدل تاجی را به شما آموزش می دهیم که می توانید در کمترین زمان برای مجالس موهای خود را به این شکل تزیین کنید.

مدل بافت مو فرانسوی شیک دخترانه

شاید شما هم به بافت مو خیلی علاقه دارید ولی فکر می کنید که کار سختی است و نمی توانید موهای خود را به شکل دلخواه ببافید، حتی اگر فردی مبتدی باشید با این اموزش ساده می توانید مدل بافت موی فرانسوی را یاد بگیرید. بافت موی رانسوی یکی از پرطرفدارترین مدل های مو است که خیلی ساده و شیک است. با این روش تصویری و مرحله به مرحله بافت مو با ما همراه باشید.

1 . در ابتدا فرق وسط باز کنید یا فرق کج باز کنید، یک طرف از موها را به سه قسمت تقسیم کنید و مانند عکس زیر قسمت جلویی مو را از رو قسمت وسطی رد کنید به طوری که قسمت جلویی و وسطی با هم جا به جا شوند.

مدل مو فرانسوی دو طرفه مدل تاجی

روش بافت مو فرانسوی

2- حال قسمت عقبی مو که با قسمت وسطی جابجا شده است، یک دسته مو از جلوی سر جدا کنید و به قسمت جلوی بافت اضافه کنید سپس قسمت جلویی و وسطی مو را با هم جابجا کنید. این کار را با اضافه کردن قسمت های جدید مو به عقب و جلوی بافت تان و عبور دادن آن ها از روی هم و جابه جایی شان تا رسیدن به تقریبا بالای گوش ادامه میدهید.

مدل مو فرانسوی دو طرفه مدل تاجی

مراحل بافت مو فرانسوی با شیوه ای راحت

3. وقتی بافت تان را تا بالای گوش ادامه دادید پایین موها را به صورت ساده ببافید و انتهای آن را با کش ببندید. همین کارها را برای طرف دیگر موها انجام دهید.

مدل مو فرانسوی دو طرفه مدل تاجی

روش بافت مو فرانسوی مرحله به مرحله

4.بافت ها را مانند تصویر زیر به هم متصل کنید به این صورت که بافت ابتدا سمت چپ قسمت سمت راست سر با گیره مو محکم میشود و بافت سمت راست روی آن قرار میگیرد.

مدل مو فرانسوی دو طرفه مدل تاجی

بافت مو فرانسوی مدل تاج و دو طرفه

بافت موی فرانسوی شما تکمیل شد, به همین سادگی توانستید موهایتان را به صورت فرانسوی ببافید. این مدل بافت مو برای مراسمعقد و عروسی هم مناسب است.

مدل مو فرانسوی دو طرفه مدل تاجی

» همچنین ببینید :

آموزش 6 مدل زیبای بافت مو

مدل بافت مو فرانسوی؛ مدل بافت مو پرطرفدار و زیبا

آموزش بافت مو به صورت گره ای پشت سر

جدیدترین مدل های بافت مو جذاب و بسیار زیبا

مطالب مشابه را ببینید!