مجله تاپ‌ناز‌

مدل ساعت دیواری بزرگ برای در طرح های زیبا و هنری

ساعت دیواری های بزرگ با شکل های خاص می توانند به دکوراسیون داخلی منزل شکوه و جلوه ای خاص بدهند و هم می توانند ما را از زمان مطلع کنند و هم یک اثر هنری بسیار زیبا در فضای خانه باشند.

مدل های ساعت دیواری بزرگ و زیبا

سبک طراحی ساعت دیواری خانه می تواند کلاسیک و یا سلطنتی باشد. در هر خانه و در اتاق های آن چندین نوع ساعت دیواری وجود دارد مثلا اتاق خواب، آشپزخانه و پذیرایی هر کدام می توانند یک مدل ساعت زیبا را داشته باشند. البته باید زیباترین مدل ساعت دیواری را در اتاق پذیرایی نصب کرد.

در بازار هزاران طرح ساعت دیرواری بزرگ و کوچک مخصوص اتاق پذیرایی  نشیمن وجود دارد که می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی و سلیقه خودتان یک مدل زیبا را انتخاب کنید.

در این بخش مدل هایی را مشاهده می کنید که واقعا شبیه به یک اثر هنری زیبا هستند و دکوراسیون منزل شما را دگرگون می کنند و در فضای خانه خودنمایی می کنند.

مدل های ساعت دیواری بزرگ سلطنتی و مدرن و بسیار زیبا

مدل ساعت دیواری بزرگ

ساعت دیواری کوارتز چیست؟

ساعتهای دیواری کوارتز دقیق ترین ساعتهای دیواری خانگی هستند که در آن زمان توسط نوسانگر بلوری کوارتز در داخل حرکت تنظیم می شود. نوسان ساز کریستال کوارتز سیگنالی را با فرکانس دقیق ۳۲۷۶۸ بار در ثانیه ایجاد می کند که بسیار دقیق است. حرکات کوارتز موجود در این ساعت ها را می توان در طیف گسترده ای از کیفیت انجام داد. این حرکات کوارتز در صورت صرف زمان می توانند از ۵.۰۰ تا ۳۰.۰۰ هزینه داشته باشند.

در حرکات بهتر از پلاستیک بهتر، دقت ساخت بیشتر و مس سنگین تر در سیم پیچ استفاده می شود. یک حرکت ارزان ممکن است چند سال طول بکشد، در حالی که یک حرکت با کیفیت بالاتر ما بیش از ۲۰ سال طول کشید. مارک های ساعت دیواری بهتر شما مانند هوارد میلر، Bulova ، Seiko و Rhythm از حرکات بهتری نسبت به مارک های خارج از برند استفاده می کنند.

مطلب مشابه: مدل باغچه دیواری شیک + طرح لاکچری باغچه دیواری برای نقاط مختلف دیوار منزل

مدل ساعت دیواری بزرگ

عمر باتری ساعت دیواری چقدر است؟

یک باتری تازه قلیایی تازه باید بیش از یک سال در ساعت دیواری کار کند. همیشه این ایده خوب است که نشتی باتری را هنگامی که ساعت را دو بار در سال تغییر می دهید، بررسی کنید.

مدل ساعت دیواری بزرگ

ساعت دیواری آنالوگ چیست؟

ساعت دیواری آنالوگ به سادگی یک ساعت است که عقربه هایی برای نشان دادن زمان دارد که معمولاً توسط یک حرکت کوارتز نصب شده در ساعت کار می کند.

مدل ساعت دیواری بزرگ

ساعت های دیواری بزرگ

ساعتهای بزرگ امروزه بسیار محبوب هستند. وقتی محبوبیت ساعت های دیواری بسیار بزرگ در حدود ۱۰ سال پیش افزایش یافت ، باید حرکتی جدید طراحی شود تا بتواند عقربه های بزرگ و بلند را از ساعت ۶:۰۰ تا ۱۲:۰۰ به بالا فشار داده و از افتادن سریع آنها از ساعت ۱۲ جلوگیری کند: ۰۰ – ۶:۰۰. جنبش گشتاور بالا با این هدف طراحی شد. این حرکات مانند یک حرکت معمولی کوارتز به نظر می رسند، اما در داخل آنها متفاوت است. ساعت های دیواری بزرگ بدون شلیک هستند و بیشتر برای استفاده در محیط داخلی ساخته شده اند.

بیشتر آنها از یک باتری AA تغذیه می کنند که به طور همزمان حدود یک سال انرژی آن ها را تامین می کند. هزینه این حرکت ها ۴ تا ۵ برابر بیشتر از حرکات سنتی کوارتز است.

برخی از ساعت های دیواری بزرگ وجود دارد که از حرکات سنتی به جای حرکت گشتاور بالا استفاده می کنند. اینها معمولاً فقط چند ماه طول می کشد.

مطلب مشابه: آینه کاری دیوار؛ نحوه آینه کاری دیوارهای منزل و مغازه و زیباتر کردن دیوارها

مدل ساعت دیواری بزرگ

ساعتهای دیواری بی صدا و آرام

ساعت دیواری جارویی بی صدا از حرکتی با طراحی خاص برای حذف صدای تیک تیک موجود در اکثر ساعت های دیواری استفاده می کند.

صدای تیک تاک در ساعتهای دیواری سنتی ناشی از حرکت دادن دست دوم از ثانیه به ثانیه دیگر است. شما می توانید آن را در اتاقی در یک اتاق آرام بشنوید و گاهی اوقات مواد دیوار می توانند تیک تاک را تقویت کنند.

حرکت Quiet Sweep به گونه ای طراحی شده است که هر ثانیه را به چندین قسمت تقسیم کرده و در هر ثانیه آن را چند ثانیه به جلو حرکت می دهد تا تیک تاک هر ثانیه از بین برود.

وقتی به عقربه دوم در حال حرکت بعد از نصب ساعت نگاه می کنید ، آن را در حال حرکت مداوم مشاهده می کنید که از نظر بصری نیز آرام و بی صدا است. هزینه حرکت معمولاً ۳ – ۴ برابر حرکت ساعت دیواری جعبه مربع سنتی شما است. حرکات رفت و برگشت آرام به معنی هیچ کدام از آن تیک تاک های مزاحم نیست!

اگر گوش خود را روی ساعت قرار دهید ، می توانید یک صدای سوت آرام را بشنوید، اما از هر فاصله ای، به احتمال زیاد آن را نخواهید شنید.

از آن ها می توان فقط برای ساعتهای زیر ۱۵ اینچ استفاده کرد زیرا از گشتاور بالایی برخوردار نیستند. این دستگاه ها معمولاً از یک باتری AA تغذیه می کنند که ساعت را به طور همزمان حدود یک سال تغذیه می کند. شما می توانید تمام ساعت های غیر تیک تیک را در اینجا مشاهده کنید.

مدل ساعت دیواری بزرگ

انواع ساعت دیواری بزرگ برای سالن پذیرایی

مدل ساعت دیواری بزرگ

شکیل ترین ساعت دیواری بزرگ

مدل ساعت دیواری بزرگ

لوکس ترین ساعت دیواری بزرگ

مدل ساعت دیواری بزرگ

بهترین انواع ساعت دیواری بزرگ

مدل ساعت دیواری بزرگ

انواع مدل های زیبای ساعت دیواری بزرگ

مدل ساعت دیواری بزرگ

ساعت دیواری بزرگ فانتزی

مدل ساعت دیواری بزرگ

مدل های متنوع ساعت دیواری بزرگ

مدل ساعت دیواری بزرگ

مدل های ساعت دیواری بزرگ

مدل ساعت دیواری بزرگ

شیک ترین مدل های ساعت دیواری بزرگ

مدل ساعت دیواری بزرگ

مدل های ساعت دیواری بزرگ به روز و جدید

مدل ساعت دیواری بزرگ

مدل های زیبا ساعت دیواری چوبی بزرگ

مدل ساعت دیواری بزرگ

 مدل ساعت دیواری بزرگ اتاق پذیرایی

مدل ساعت دیواری بزرگ

شیک ترین و زیباترین طرح های ساعت دیواری بزرگ

مدل ساعت دیواری بزرگ

 طرح های رنگی و زیبای ساعت دیواری بزرگ

مدل ساعت دیواری بزرگ

 ساعت دیواری بزرگ در طرح های متنوع

مدل ساعت دیواری بزرگ

ساعت دیواری بزرگ مخصوص اتاق پذیرایی

مدل ساعت دیواری بزرگ

انواع ساعت دیواری بزرگ و زیبا

مدل ساعت دیواری بزرگ

طرح های کلاسیک و زیبای ساعت دیواری

مدل ساعت دیواری بزرگ

زیباترین ساعت دیواری جهیزیه عروس

مدل ساعت دیواری بزرگ

ساعت دیواری گرد بزرگ و زیبا

مدل ساعت دیواری بزرگ

 ساعت دیواری فانتزی بزرگ و زیبا

مدل ساعت دیواری بزرگ

مدل ساعت دیواری پذیرایی لوکس و جدید

مدل ساعت دیواری بزرگ

ساعت دیواری بزرگ مدرن و شیک

» همچنین ببینید :

مدل های ساعت سلطنتی ایستاده منازل لوکس

مدل ساعت دیواری جدیدترین مدل های ساعت دیواری

ساعت های دیواری زیبا و فوق العاده عجیب+تصاویر

مدل ساعت دیواری سری جدید و خاص

مطالب مشابه را ببینید!