مجله تاپ‌ناز‌

نحوه انتخاب کاندوم مناسب برای لذت بیشتر و پیشگیری از بیماری ها

کاندوم تاخیری, بهترین کاندوم, کاندوم Condom, نحوه انتخاب کاندوم مناسب برای لذت بیشتر و پیشگیری از بیماری ها

باید کاندوم طوری باشد که بیشتری لذت رابطه جنسی را به شما بدهد و بتواند در مقابل بیماری ها از شما محافظت کند و همچنین از بارداری هم جلوگیری کند و اصطکاک زیادی هم ایجاد نکند.

کدام کاندوم لذت بخش است؟ خانم ها چه نوع کاندومی را دوست دارند و کدام کاندوم باعث بهترین محافظت می شود؟ اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید و یک رابطه جنسی محفظت شده و لذت بخش داشته باشید با ما همره باشید.

بهترین کاندوم برای لذت بردن بیشتر از رابطه جنسی

در دوره های آموزش گفته می شود که برای جلوگیری از بارداری و بیماری های جنسی در هنگام رابطه جنسی باید از کاندوم استفاده کرد. استفاده از کاندوم به عنوان یک روش جلوگیری از بارداری است که مانع ورود اسپرم به مهبل (واژن) می شود، کاندوم تا 85 درصد در این موارد موثر مواقع می شود.

طبق گزارش سازمان اداره غذا و دارو اف دی ای هنگام که کاندوم به صورت مداوم و درست استفاده بشود باعث پیشگیری از ایدز و همچنین از بیماری های منتقله از راه جنسی STDs مانند گونوره و کلامیدیا که از طریق مایعات بدن منتقل می شوند، موثر است.

هنگام انتخاب بهترین کاندوم برای لذت بردن بیشتر و محاظفت خوب از بیماری ها و بارداری باید بدانید که کدام نوع آن بهترین است، مهم است که اندازه و سبکی آن را به عنوان یک اولیت را در نظر داشته باشید. با توجه به نام تجاری که انتخاب می کنید، بعضی از آنها را می توان به تنهایی استفاده کرد در حالی که بعضی دیگر نیاز به استفاده از روان کننده ها و کرم لغزنده دارند.

طبق نظر FDA، آزمایشات نشان داده اند که کاندوم های لاتکس و پلی پورتان (کاندوم زنانه) می توانند از عبور ویروس ایدز، هپاتیت و ویروس های هرپس جلوگیری کنند. ولی کاندوم معمولی ممکن است این کار را انجام ندهد. در حالی که اکثر کاندوم های موجود در بازار از لاتکس ساخته شده اند، ولی اگر شما و یا شریک جنسی شما به آن آلرژی داشته باشد، می توانید کاندوم های پلی اورتان را انتخاب کنید (ساخته شده از پلاستیک).

 

انواع کاندوم

کاندوم های مختلفی برای افزایش لذت جنسی و زمان رسیدن به ارگاسم وجود دارند، کاندوم های تاخیری، تحریک کننده، میوه ای، نازک و خاردار در برندهای مختلفی تولید می شوند تا لذت سکس بهوبد بخشیده شود. بعضی از کاندوم ها مانند کاندوم های خاردار می تواند اندازه آلت تناسلی مردانه را بزرگتر نشان دهد و همچنین دستگاه تناسلی زنانه را می تواند بیشتر تحریک کند و لذت رابطه جنسی را هم بیشتر کند.

کاندوم تاخیری, بهترین کاندوم, کاندوم Condom, نحوه انتخاب کاندوم مناسب برای لذت بیشتر و پیشگیری از بیماری ها

۱- کاندوم تروجان

وقتی صحبت از لذت های مردان می شود، انتخاب مردان کاندوم تروجان است. یک متخصص جنسی در این مورد می گوید که این امر تا حدی به دلیل شکل خفاشی کاندوم می باشد که اجازع می دهد آلت تناسلی حرکت بیشتری در خارج داشته باشد. او ادامه داد که به دلیل حرکت در داخل و خارج آن روان است، زوج ها اصطکاک بسیار کمتری خواهند داشت. بعضی از مدان هم گزارش داده اند که این کاندوم تاخیری نیز می باشد.

برای افزایش لذت در موقع ارگاسم، کاندوم های تروجان حاوی اسید آمینه ال آرژنین هستند که باعث افزایش حساسیت آلت تناسلی می شود.

 

کاندوم تاخیری, بهترین کاندوم, کاندوم Condom, نحوه انتخاب کاندوم مناسب برای لذت بیشتر و پیشگیری از بیماری ها

 

۲- کاندوم مای وان

در حالی که بیشتر کاندوم ها به صورت طبیعی اندازه آلت تناسلی را بزرگتر نشان می دهند، تعداد کمی از برندهای کاندوم هستند که انواع مختلف دیگر را هم ارائه می دهند. برای مردی که ترجیح میدهد کاندوم خاص و شکل منحصربفردی داشته باشد که شکل آلت خودش باشد انتخاب کاندوم مای وان بهترین کاندوم برای لذت بیشتر است.

بسته ها کاندوم مای وان 60 تایی هستند و دارای طول نه و ده سانتی متری هستند. برای آزمایش می توانید یک کیت تست دریافت کنید و سپس در صورت رضایت آن را به صورت عمده بخرید.

 

۳- کاندوم SKYN

اگر شما بخواهید اطمینان حاصل کنید که دچار هیچ نوع عفونت مربوط به بیماری های جنسی نیستید، اکثر متخصصان توصیه می کنند که از این کاندوم استفاده کنید. یکی از مسائل مهم این است که طعم و مزه این کاندوم عجیب و غریب است. کاندوم SKYN نخستین کاندوم غیر لاتکس با طعم های الهام گرفته از کوکتل، مانند پینا کاداست.

 

کاندوم تاخیری, بهترین کاندوم, کاندوم Condom, نحوه انتخاب کاندوم مناسب برای لذت بیشتر و پیشگیری از بیماری ها

 

۴- کاندوم LifeStyles ZERO

گاهی اوقات مردان و یا حتی زنان می توانند نسبت به مصرف کاندوم مقاوم باشند، زیرا استفاده از کاندوم حس تماس مستقیم را کاهش می دهد. در این موارد استفاده از یک کاندوم نازک بهترین راه حل است. لایف استایل رزرو یکی از نازک ترین انواع کاندوم در بازار است و به آقایان اجازه می دهد که هر جنبشی، موقعیت و حساسیتی را به صورت عمیق حس کنند. نازکی این کاندوم به معنی پاره شدن سریع آن نیست. همچنین مانند هر کاندوم دیگری بهتر است که پیش از استفاده ابتدا آن را آزمایش کنید و در صورتی که با پوست شما سازگار بود از این برند استفاده کنید.

 

۵- کاندوم HANX

کاندوم HANX از بقیه کاندم ها قیمت بیشتری دارد. اما با ظرافت طراحی شده است، طوری که مانند سایر کاندوم ها صدایی ایجاد نمی کند. کاندوم هانکس عطر و بوی بهتری دارد و صد درصد طبیعی است. به دلیل طراحی هوشمندانه، خانم ها از این کاندوم لذت بیشتری می برند و ارگاسم بهتری دارند.

 

۶- کاندوم Durex

اینکه استفاده از کاندوم برای جلوگیری از انتقال بیماری ها و پیشگیری از بارداری به قیمت داشتن یک تجربه جنسیب بدون لذت باشد، جالب نیست. گاهی پوست نسبت به لاتکس حساس می شود در حالی که بعضی از انواع کاندوم های غیر لاتکس می تواند ظاهر ضخیم و کمی ناراحت کننده داشته باشد. کاندوم Durex از پلی ایزوپن ساخته شده است و نازک و حساس تر از بقیه کاندوم ها می باشد. در موقع خرید این کاندوم باید در نظر داشته باشید که قیمت آن از انواع کاندوم سنتی بیشتر است.

بخوانید : معرفی کاندوم مردانه و زنانه و نحوه استفاده از کاندوم

مطالب مشابه را ببینید!