مجله تاپ‌ناز‌

نحوه انجام آرایش تابستانی ملایم با جذابیت و ماندگاری بالا + عکس

ارایش تابستانی ملایم برای سال 97 ترفندهایی دارد که باعث می شود آرایش شما در هوای گرم تابستان از بین نرود و ماندگاری زیادی داشته باشد.

نکاتی مهم برای داشتن آرایش تابستانی زیبا و جذاب

آرایش صورت در هر فصلی از سال تکنیک و ترفندهای خاص خودش را دارد که باعث می شود چهره شما جذاب تر شود، در فصل تابستان که هوا بسیار گرم میشود بای جوری آرایش کنید که آرایش شما ماندگار باشد و ذوب نشود. برای اینکه در فصل تابستان آرایشی ملایم و ماندگار داشته باشید در این مطلب با ما همراه باشید تا شما راهنمایی کنیم.

نحوه انجام آرایش تابستانی ملایم با جذابیت و ماندگاری بالا

آرایش تابستانی زیبا و ماندگار به رنگ نارنجی

 

ترفندهای آرایش تابستانی ماندگار

  • با کرمی که همیشه استفاده می کنید پوست خود را پوشش دهید البته بهتر است ضد آفتاب رنگی باشد، برای اینکه دوام بیشتری روی پوست داشته باشد و جلوگیری کردن از اب شدن آن پودر تثبیت کننده بی رنگ بزنید.
  • برای اینکه سفیدی چشم شما بدرخشد و کبودی زیر چشم شما مشخص نباشد باید از یک هایلایت کننده به رنگ صورتی ملایم گوشه داخلی چشم و کمی هم زیر چشم ها استفاده کنید.

نحوه انجام آرایش تابستانی ملایم با جذابیت و ماندگاری بالا

نکات خاص آرایشی برای داشتن چشم درشت

 

  • در فصل تابستان بهتر است از رژگونه های آجری رنگ و رژگون های متمایل به رنگ نارنجی استفاده کنید، برای داشتن گونه های برجسته رژگونه را کمی بالاتر از برجستگی روی گونه خود بزنید.
  • بهترین رژلب هایی که زیبایی شما در فصل تابستان تکمیل می کند، رژلب هایی هستند که به رنگ لب شما نزدیک هستند مانند رژلب های صورتی ملایم، گلبهی، کالباسی، هلویی و … که می توانید با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید.

مطالب مشابه را ببینید!