مجله تاپ‌ناز‌

نحوه تعویض کارت پایان خدمت و مدارک مورد نیاز تعویض کارت سربازی

اگر مهلت اعتبار کارت پایان خدمت شما به پایان رسیده برای تعویض آن باید به پلیس +۱۰ مراجعه کنید. برای تعویض کارت باید مدارک لازم را تهیه کنید و مبلغ تعیین شده را پرداخت کنید. در این مطلب مدارک لازم و شرایط تعویض کارت پایان خدمت را به شما می گوییم.

در این مطلب اطلاعات لازم برای تعویض کارت پایان خدمت را به شما می گوییم. شاید افرادی باشند که می خواهند کارت پایان خدمت خود را تعویض کنند اما اطلاعات کافی در این مورد ندارند. در این مطلب توضیحاتی در مورد چگونگی پرداخت کارت پایان خدمت را به شما می گوییم.

نحوه تعویض کارت پایان خدمت و مدارک مورد نیاز تعویض کارت سربازی

تعویض کارت پایان خدمت پس از پایان اعتبار

مدت زیادی از اجرای طرح تعویض کارت پایان خدمت سربازی می گذرد اما شاید افرادی باشند که اطلاعات کافی در موزد تعویض کات نداشته باشند و از مدارک مورد نیاز در این مورد اطلاع زیادی نداشته باشند.

جانشین سازمان ویفه عمومی ناجا، سردار ابراهیم کریمی در مورد تعویض کارت پایان خدمت جهت یکپارچه شدن شکل کارت ها و بانک اطلاعات دقیق کارت ها صورت می گیرد.

وی افزود: از هدف دیگر از این طرح تجمیع اطلاعات دقیق سربازان، کم کردن ضریب جعل، و تسهیل ارائه خدمات است.

ابتدا برای عوض کردن کارت پایان خدمت به دفتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و افرادی هم که در خارج از ایران هستند به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران مراجعه می کنند.

نحوه تعویض کارت پایان خدمت و مدارک مورد نیاز تعویض کارت سربازی

مدارک مورد نیاز جهت تعویض کارت سربازی

اصل و کپی از پشت و رو کارت ملی

اصل و کپی از کلیه صفحات شناسنامه

۱ قطعه عکس سه در چهار رنگی تمام رخ با زمینه روشن و پشت نویس شده

آخرین مدرک تحصیلی، اصل + کپی

کارت معافیت یا پایان خدمت

اصل کارت پایان خدمت با شماره سریال آن و همچنین اطلاعات و مشخصات دیگر که با درخواست کننده تعویض کارت پیان خدمت تطابق داشته باشد.

پرداخت ۱۲۰۰۰۰ (دوازده هزار تومان) از طریق دستگاه کارت خوان (POS) مستقر در دفاتر.

نحوه تعویض کارت پایان خدمت و مدارک مورد نیاز تعویض کارت سربازی

نکته

برای پرداخت مبلغ بهتر است مستقیما از دفاتر پلیس + ۱۰ سئوال شود. چون ممکن است میزان مبلغ فرق کرده باشد.

دوستانم عزیز ما سعی کردیم مطالب کاملی درباره نحوه و مدارک موردنیاز تعویض کارت پایان خدمت در اختیارتان قرار دهیم امیدواریم مفید واقع شود. در صورت نیاز می توانید بر روی اطلاعات عمومی کلیک نموده و از مطالب مفید و کاربردی در این راستا دیدن نمایید.

مطالب مشابه را ببینید!