آرایش به رنگ سال 2018؛ با رنگ سال 2018 شیک و زیبا شوید

در این نوشتار ما شما را راهنمایی می کنیم که چگونه از رنگ سال 2018 (رنگ بنفش) در آرایش خود استفاده کنید.

آرایش به رنگ سال 2018

رنگ بنفش رنگ اصیل اشرافی سال 2018 است که پیچیدگیهای خاص خودش را دارد و رنگ بسیار آرامش بخشی است و از این رنگ زیبا می توانید در فصل بهار و تابستان نیز استفاده کنید و به چهره خود زیبایی خاصی بدهید.

استفاده از رنگ سال و هر رنگی که مد می شود می تواند ظاهر شما را به روز تر و مطابق با فشن نشان دهد که البته باید در انتخاب لباس و آرایش خود نیز بسیار دقت کنید.رنگ بنفش یا ویولت که رنگ سال 2018 است، سرشار از انرژی است و آرایش چهره شما را بسیار زیبا جلوه می دهد. در این مطلب به شما میگوییم که از این رنگ زیبا چگونه استفاده کنید.

سایه چشم بنفش

اگر از در آرایش چشم خود از سایه چشم استفاده می کنید می توانید برای سال جدید پالت رنگی تهیه کنید که ترکیبی از رنگ های بنفش را در ان داشته باشید. پیش از اینکه آرایش چشم را انجام دهید باید از بروز اشتباهات هنگام آرایش خودداری کنید تا بهترین آرایش چشم را داشته باشید. اگر از رنگ های ترکیبی در آرایش چشم استفاده می کنید بهتر است از رنگ بنفش در کنار رنگ های خنثی یا نقره ای روشن استفاده کنید تا ترکیب بهتری ایجاد کنید.

Arayesh 1 e1520592530835

آرایش چشم رنگ سال 2018

اگر می خواهید آرایش شما بسیار پر زرق و برق باشد می توانید از طیف رنگ های بنفش در سایه چشم استفاده کنید و سعی کنید از ترکیب تیره رنگ بنفش نیز بیشتر استفاده کنید تا سایه چشم زیبایی داشته باشید.
لاک بنفش بزنید
رنگ بنفش رنگی قدرتمند و مجلل است، این رنگ دستان شما را شیک و زیبا نشان میدهد. اگر اهل هماهنگ کردن رنگ لاک و لباس هایتان هستید می توانید پیراهنی مشکی با لاک بنفش همراه کنید یا لاک را با کیف یا کفشتان ست کنید تا شیک و زیرک دیده شوید. در هوای سرد سال از بنفش تیره و در فصلهای گرم از بنفش روشن برای لاکتان استفاده کنید.
Arayesh 2 1 e1520592555193
همچنین بخوانید : نکات و آموزش های آرایش صورت

آرایش ناخن رنگ سال 2018

رژ لب در رنگ بنفش انتخاب کنید
شاید تا به امروز انتخاب این رنگ برای رژ لب کمی دشوار بوده، اما با معرفی رنگ بنفش بعنوان رنگ سال 2018 با آسودگی بیشتر، رژ لبی در رنگ بنفش انتخاب کنید. رژ لب مایع برای اینکه براق تر است و به لب حجم می دهد انتخاب بهتری برا خانمهایی است که لبهای باریک دارند.
Arayesh 3 e1520592577638

آرایش لب رنگ سال 2018

 ریمل رنگی بنفش استفاده کنید
یکی دیگر از لوازم آرایشی که کمتر استفاده می شود ریمل های رنگی است. معمولا همه ما بیشتر ریمل مشکی یا قهوه ای برای آرایش چشم استفاده می کنیم. اما استفاده از ریمل رنگی آن هم رنگ سال می تواند شما را متفاوت تر نشان دهد. اگر به یک مهمانی عصر یا دور همی دوستانه دعوت شده اید با لباسهای اسپرت ریمل بنفش بزنید و متفاوت باشید.
Arayesh 4 e1520592598902

آرایش چشم رنگ سال 2018

یادتان باشد که استفاده از رنگ سال، شما را آگاه از روند مد نشان میدهد، اما هرگز در استفاده از آن زیاده روی نکنید.
رنگ سال 2018 برای رنگ مو هم توصیه شده است که شما می توانید رنگ تیره آن را برای موهای خود انتخاب کنید و چهره ای متفاوت و زیباتر از قبل داشته باشید.

همچنین بخوانید :
مطالب مشابه را ببینید!