مجله تاپ‌ناز‌

سالن عقد با همکاری دفتر ازدواج در شرق تهران

سالن عقد با همکاری دفتر ازدواج در شرق تهران

پیش ترها مرسوم بود عاقد با دفتر ثبت در مراسم عقدکنان حاضر میشد و همانجا کاررا انجام میداد اما کم کم دفتر ازدواج رایج شد بدین معنی که خانواده ها به محلی که عاقد بعنوان دفتر ازدواج معرفی می کرد مراجعه می کردند و ثبت محضری انجام میدادند و باقی مراسم را یا در منزل و تالار ادامه میدادند یا به وقت دیگری موکول می کردند.رفته رفته مراجعه به دفتر ازدواج  طرفدار بیشتری پیدا کرد زیرا دیگر نیازی به برگزاری مراسم آنچنانی و احضار عاقد نبود. خانواده ها در دفتر ازدواج  ثبت و صدور سند و صیغه محرمیت را انجام میدادند و سر فرصت مناسب تری جشن اصلی را برپا میداشتند. با گذشت زمان دفتر ازدواج  به شرف پشتیبانی از این ایده افتاد که امکاناتی مختصر فراهم آورد تا انجام عقد در دفتر ازدواج  زیباتر صورت گیرد. پس سفره عقد که متشکل از نبات فندق و تخم مرغ و میوه و نان و پنیر و آئینه و شمعدان و کتاب خدا ، اسپند که هرکدام به یک نشانه است و سنبل یک حرف است را به این مجموعه اضافه کردند و کم کم متناسب با تقاضاهای دیگر خدمات گسترده تری نیز ارائه نمودند.امروزه دفتر ازدواج  با همکاری سالن عقد توانسته است درصد بالاتری از خواسته های عروس و دامادها را فراهم بیاورد. به طوری که عزیزان در دفتر ازدواج عقد خود را ثبت رسمی می کنند و بعد در سالن عقد اقدام به برپائی جشن عقد می نمایند.یکی از رویدادهای جدیدی که اخیراً بین زوج های جوان رایج شده است برپائی عقد آریائی است که در بعضی از سالن های عقد این خواسته پشتیبانی می گردد. عقدآریایی مراسمی کاملاً تشریفاتی و صوری است که بعد از خطبه عقد عربی توسط فردی که از صدائی رسا و زیبا برخوردار است خوانده می شود و عروس و داماد برطبق خواسته مجری جملاتی را در خطاب به یکدیگر به کار می برند و در نهایت حاضرین برایشان آرزوی خوشبختی و سعادتمندی می کنند. مهمترین نکته در عقد آریایی آنست که قبل از اجرای این مراسم تشریفاتی ، عروس و داماد باید توسط عاقد و صیغه عربی محرم یکدیگر شده باشند تا بعد از محرمیت پیمان آریایی برای آنها خوانده شود.عروس و داماد معمولاً سالن عقد را متناسب با امکانات و شرایط آن ، سالن را انتخاب می کنند و به سفره عقد گسترده شده در آن بسیار اهمیت می دهند.

سالن عقد با همکاری دفتر ازدواج در شرق تهران

نوع چیدمان سفره عقد طراحی و زیبایی آن از نکات ارجح برای انتخاب سالن عقد می باشد و در کنار سفره عقد موسیقی ، عکس و فیلم برداری ، پذیرایی و … نیز برایشان مهم است و در نهایت سالن عقدی انتخاب می شود که هم از نظر ظاهری و طراحی سالن ، هم از نظر خدماتی و امکانات و هم از نظر قیمت مورد پسند قرار گیرد. در تهران بزرگ به علت پایتخت بودن و جمعیت گسترده تری که در آن زندگی می کند و تقاضاهای بیشتری که برای دفتر ازدواج ، سالن عقد و سفره عقد وجود دارد دفتر ازدواج و سالن های عقد متنوع و مختلفی تاسیس شده است که هر کدام طراحی و خدمات خاص خود را ارائه می دهند. یکی از سالن های عقد متفاوت و کم نظیر در بین همه سالن های عقد واقع در تهران سالن عقد خاطره میباشد .این سالن با چندین سال تجربه در ارائه خدمات و امکانات مورد زوجین توانسته است رتبه قابل توجهی را در بین عزیزان کسب نماید. مهمترین ویژگی این سالن سفره عقد بی نظیر آن است . سفره عقد سالن عقد خاطره برروی آکواریوم های بزرگ و زیبایی گسترده شده است که چشم ها را خیره میکند.

سالن عقد با همکاری دفتر ازدواج در شرق تهران

بسیاری از زن ها و مردهای این مرز و بوم برطبق سنت زیبای ایرانی آب و آئینه را مقدس می دانند و عدد هفت را محترم می شمرند سالن عقد خاطره با داشتن سفره عقد چیده شده برروی هفت آکواریوم پر از آب و ماهی های زیبا توانسته است این سنت را کاملاً پاس بدارد و آب و آئینه گون این سفره سنبلی باشد برای تلقین این رسم که زندگی با روشنائی و خوش یمنی شروع خواهد شد.

نورپردازی متنوع این 7 آکواریوم و هماهنگی آن با نورپردازی کل سالن محیطی کاملاً رویایی را برای زوجین فراهم می آورد و هنگام ایراد خطبه صدای حرکت آب  ، احساسی بس بی نظیر را به عزیزان هدیه میکند.

از دیگر امکانات این سالن اجرای موسیقی زنده توسط دف نواز حرفه ای میباشد که اوقاتی بسیار مفرح را برای زوجین و میهمانان به ارمغان می آورد و از آنجاکه ثبت خاطره ها برای همه ما از جایگاه ویژه ای برخوردار است سالن عقد خاطره با معرفی عکاس و فیلمبردار مجرب خانم و آقا این نیاز را بر طرف میسازد.

هدیه سالن عقدخاطره به عزیزان یک عکس شاسی 30 ×20

اجرای عقد آریایی با صدایی رسا و دلنشین از دیگر خدمات این سالن عقد می باشد که بسیار قابل توجه و یگانه است.

همچنین نیروی خدماتی این سالن عقد توانسته است رضایت عزیزان را برای پذیرایی از مهمانان جلب نماید. سالن عقد خاطره در شیک ترین و مجلل ترین برج واقع در شرق تهران با پارکینگ اختصاصی  و ویژه عروس و داماد ، دو آسانسور مجزا برای تردد راحت عزیزان ، لابی بسیار شیک محیطی آرام  و رویایی را برای زوجین گرامی و میهمانان عزیز فراهم آورده است.

سالن عقد خاطره با هماهنگی دفتر ازدواج  اوقات خوشی را برای شما عزیزان فرآهم می آورد .

اینستاگرام سالن عقد خاطره: daftar.ezdevaj@
تلفن هاي تماس سالن عقد خاطره : 09121190250-09351190250-02177939782
آدرس سایت سالن عقد خاطره : www.salonaghd.irپایان رپورتاژ آگهی /

مطالب مشابه را ببینید!