مجله تاپ‌ناز‌

ماسک کوچک کننده بینی؛ 3 ماسک خانگی برای کوچک کردن بینی

ماسک کوچک کننده بینی

برای کوچک کردن بینی می توانید از ماسک کوچک کننده بینی استفاده کنید. ماسک زنجبیل، ماسک زنجبیل و سرکه سب و استفاده از یخ و ترکیبی از خمیر دندان جزو این ماسک های کوچک کردن بینی هستند. می توانید این ماسک های طبیعی را برای کوچک کردن بینی در منزل درست کنید.

ماسک کوچک کننده بینی

بینی یکی از قسمت های مهم صورت است که در زیبایی هم نقش دارد. خیلی از دختران و زنان ممکن است از شکل بینی خود راضی نباشند. این سوال به وجود می آید که آیا می تون خیلی سریع و فقط در یک شب، بینی را کوچک تر کرد؟ باید گفت که با استفاده از بعضی از ماسک های خانگی می توان بینی را در منزل کوچک تر کرد. در این مطلب چند ماسک خانگی برای کوچک کردن بینی را به شما معرفی می کنیم.

ماسک کوچک کننده بینی
استفاده از ماسک زنجبیل برای کوچک کردن بینی

از پودر زنجبیل و آب یک خمیر درست کنید. خمیر را روی قسمت مورد نظر بمالید و بعد از گذشت 15 دقیقه آن را بشویید. افرادی که پوست حساس دارند بهتر است از این روش استفاده نکنند.
بخوانید : کوچک کردن بینی رایگان

ماسک خمیر دندان، زنجبیل و سرکه سیب

به مقدار مساوی، خمیر دندان، زنجبیل و سرکه سیب را بهم ترکیب کنید و ماسک را روی بینی خود بمالید. بعد از گذشت 15 یا 30 دقیقه، بینی خود را با آب سرد بشویید. این کار را هر روز انجام دهید تا نتیجه دلخواه به دست آید.

ماسک یخ

استفاده از یخ همی می تواند کار ساده ای برای کوچک کردن بینی باشد. یک قطعه یخ کوچک را در پارچه تمیز قرار دهید و آن را روی بینی خود قرار دهید. این کار را هر روز و به مدت 10 دقیقه انجام دهید. یخ و سرما باعث کاهش ورم بینی می شوند.

اما معرفی یک راه اسان تر برای کوچک کردن بینی

می توانید با استفاده از ترفندهای آرایشی مانند کانتور کردن، بینی خود را کوچک نشان دهید.
با استفاده از کرم برنزه که 2 درجه از رنگ پوست شما تیره تر است، بینی خود را از هر دو طرف سایه بزنید.
از یک هایلایتر مات برای ترسیم خطوط باریک بینی خود استفاده کنید.
از یک اسفنج اشکلی (بیوتی بلندر) برای برجسته نمودن سایه ها و هایلایت ها استفاده کنید.

 

رینوپلاستی غیرجراحی
برای کوچک کردن بینی خود می توانید از روش رینوپلاستی غیرجراحی هم استفاده کنید. در این روش از یک پر کننده موقت مانند Juvederm یا Restylane استفاده می کنند و آن را به بینی تزریق می کنند. این پرکننده ها به صورت موقت، برآمدگی و یا عدم تقارن موجود در بینی را از بین می برند. این حالت تا 6 ماه می تواند دوام بیاورد.

این نکته را به یاد داشته باشید

علمی ترین روش کوچک کردن سایز بینی عمل جراحی است. روش های طبیعی مانند گذاشتن ماسک روی صورت یا ارایش کردن ممکن است فقط برای بعضی ها موثر باشد و شاید یک ماسک خانگی بتواند کمی بینی را کوچک کند ولی هنوز به صورت علمی ثابت نشده است.

بیشتر : کوچک کردن بینی با یک محلول خاص در خانه!

مطالب مشابه را ببینید!