مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی امید ابراهیمی ؛ عکس های خانوادگی امید ابراهیمی در کنار همسرش

امید ابراهیمی

عکس امید ابراهیمی و همسرش

بیوگرافی کامل امید براهیمی و عکس های این فوتبالیست

امید ابراهیمی زرندینی متولد 25 شهریور سال 1366 در نکا مازندران است او بازیکن فوتبال است که در تیم استقلال در پست هافبک دفاعی و میانی توپ میزند

امید ابراهیمی

دوران باشگاهی امید ابراهیمی

امید ابراهیمی به جز استقلال مدتی نیز در باشگاه فوتبال بانک ملی بازی می کرد. او در سال 88 به باشگاه فوتبال شهرداری بندرعباس رفت. او یک فصل در این باشگاه در لیگ دسته یک حضور پیدا کرد.

امید ابراهیمی

سپاهان

امید ابراهیمی در سال 89 با قراردادی 3 ساله به باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان پیوست و بعد از پایان قراردادش آن را تمدید کرد. او 4 فصل برای این باشگاه بازی کرد.

امید ابراهیمی

استقلال

این بازیکن در سال 1393 قراردادی 1 ساله با باشگاه فوتبال استقلال نوشت و بعد از پایان قراردادش آن را تمدید کرد. ابراهیمی در اولین فصل حضور در استقلال به یکی از بهترین بازیکنان این تیم تبدیل شد و توانست جای خالی جواد نکونام را پر کند. او نخستین گل خود را برای این تیم از روی ضربه ایستگاهی و با ضربه ای زیبا به تیم سایپا زد.

او در دوران حضورش در تیم استقلال یکی از موثرترین بازیکنان خط میانی در این تیم بود و در استقلال به دلیل جنگنده بودنش به او لقب فرمانده داده بودند. او سابقه گلزنی را در شهراورد تهران دارد. ابراهیمی در سال 96 با شکستن رکورد مجتبی جبای به بهترین هافبک گلزن تاریخ تیم استقلال تبدیل شد.

امید ابراهیمی

دوران ملی و بازی در تیم ایران

او در تاریخ 19 اذر سال 91 نخستین بازی خود را تحت نظر کارلوس کی روش در مقابل عربستان سعودی در مسابقات غرب اسیا در سال 2012 انجام داد. او در تاریخ  دی سال 93 توسط کارلوس کی روش به ترکیب ایران در جام ملت های آسیا 2015 فراخوانده شد و در بازی با سیرالئون اولین بار بازوبند کاپیتانی به دست کرد.

امید ابراهیمی

 جام جهانی 201 روسیه

او در باز ایران در مقابل مراکش توانست بازی خوبی به نمایش بگذارد و با اینکه بازیکنان دیگر مانند سردار آزمون و مسعود شجاعی بسیار ضعیف بازی کردند، ولی این بازیکن باز بازی خوب و دفاعی خود توانست تا حدی اشتباهات آنان را هم جبران کرد.

عکس از مراسم ازدواج امید ابراهیمی

امید ابراهیمی امید ابراهیمی

مطالب مشابه را ببینید!