مجله تاپ‌ناز‌

نحوه ست کفش و لباس با شلوار جین مشکی

ست لباس با جین مشکی

اگر به پوشیدن شلوار جین مشکی علاقه دارد باید بدانید بقیه لباس ها مانند کفش و پیراهن را چگونه با آن ست کنید. در این مطلب روش های ست کردن لباس با شلوار جین مشکی را آموزش می دهیم.

ست لباس با شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی بسیار زیبا است و بسیار کاربرد دارد و بیشتر خانمها تقریبا یکی از آن را در کمد لباسش دارد. شلوار جین مشکی به دلیل ساده بودن و شیک بودن تاثیر مثبتی در استایل و تیپ خانمها دارد. می توانید با رعایت نکاتی انواع و اقسام لباس و مدل کفش را با روش صحیح با شلوار جین مشکی ست کنید و از استایل زیبا و جذاب خودتان لذت ببرید.

کت سفید
اگر به یک شام دوستانه در یک مکان شیک و باکلاس دعوت هستید، حتما شلوار جین مشکی را با یک کت سفید رنگ ست کنید. این سیاه و سفید دوست داشتنی، قطعا استایل زیبا و جذاب شما را بیشتر به چشم دیگران خواهد آورد.

ست لباس با جین مشکی

شلوار جین مشکی

پیراهن شطرنجی
هر رنگ و هر مدل پیراهن و شومیز با طرح پارچه شطرنجی که دارید، برای داشتن یک استایل زیبا با شلوار جین مشکی مناسب است. اصلا این دو در کنار یکدیگر، مثل یک ست تعریف نشده هستند که از قدیم رایج بوده است.
ست لباس با جین مشکی

ست لباس با شلوار جین مشکی

تی شرت و کالج
یکی دیگر از روش های ست کردن شلوار جین مشکی هم برای خانم ها و هم برای آقایان، پوشیدن انواع تی شرت و کالج با آن است. اصلا شک نکنید و هر مدل و رنگی که دوست داشتید را با این شلوار امتحان کنید و مطمئن باشید که وقتتان را اصلا نمی گیرد، چون همه چیز را به خوبی با هم هماهنگ می کند.
همچنین بخوانید : راهنمای انتخاب شلوار جین مناسب
ست لباس با جین مشکی

ست لباس با شلوار جین مشکی

کفش با طرح خاص
اگر یک کفش اسپورت با طراحی و یا رنگ خاص دارید، حتما آن را با شلوار جین مشکی ست کنید تا هم استایل زیبا تری داشته باشید و هم اینکه با این ترفند، مدل کفشتان بیش از هر چیز دیگری به چشم بیاید و کاملا جلب توجه داشته باشد.
ست لباس با جین مشکی

ست لباس با شلوار جین مشکی

همچنین

ست لباس اسپرت و مجلسی زنانه

عکس های ست لباس ساده برای خانم های شیک پوش

مطالب مشابه را ببینید!