مجله تاپ‌ناز‌

مدل های شال و حریر نخی ویژه فصل تابستان + تصاویر

شال های نخی و حریر در انواع رنگ ها و طرح های شاد در بازار موجود هستند که هم خنک هستند و هم سبک اند و برای روزهای گرم سال بهترین انتخاب هستند.

مدل شال های حریر و سبک برای فصل تابستان

یکی از لباس های جدا نشدنی از بانوان شال و روسری است که باید مدل های جدید و زیبا را برای خود انتخاب کنید، زیرا شال و روسری با مانتو، می تواند نگاه ها را سمت خانم جذب کند و باعث خوش استایل شدن شود. در این مطلب نمونه های شیک و زیبای شال و روسری را برای شما گرداوری کرده ایم که می توانید از این مدل ها و طرح ها ایده بگیرید.

مدل های شال و حریر نخی ویژه فصل تابستان

زیباترین مدل شال حریر مشکی رنگ

مدل های شال و حریر نخی ویژه فصل تابستان

مدل شال نخی ساده و زیبا

خانم هایی که بیشتر مایل به پوشیدن مانتوهای ساده هستند در خرید شال گزینه های بیشتری دارند و می توانند نمونه های طرحدار را هم انتخاب کنند. برای خانم های میانسال چنین شال هایی را پیشنهاد می کنیم. رنگ های شاد به همراه گل های رنگی زیبا می تواند در تابستان چهره زیبایی به شما بدهد.

 

مدل های شال و حریر نخی ویژه فصل تابستان

زیباترین مدل شال گلدار تابستانی

جنس این شال از نخ و حریر است و هم باعث خنک ماندن شما می شود و هم جلوه ای متفاوت به شما می بخشد و حالت رسمی نیز دارد. ویژگی دیگری که این شال دارد، رنگ آن است که آبی خاصی است که می تواند با رنگ های تیره و روشن تابستانی و زمستانی ترکیب شود.

مدل های شال و حریر نخی ویژه فصل تابستان

مدل شال های جدید

این شال طرح شلوغی دارد و برای ست کردن آن با دیگر لباس ها شاید کمی گیج شوید ولی می توانید برای مجالس و با مانتو مجلسی ست کنید.

مدل های شال و حریر نخی ویژه فصل تابستان

مدل شال حریر و نخی

» همچنین ببینید :

مدل شال های 2018 زیباترین مدل های شال سال 97

مدل روسری و مدل شال ایرانی

مدل شال و روسری مارک دار ترکی

مطالب مشابه را ببینید!