چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

کدام چای برای گروه خون شما مناسب است؟

کدام چای برای گروه خون شما مناسب است؟

کدام چای برای کدام گروه خونی مفید است؟

گروه خونی شما چست؟ گروه خونی شما هر چه که باشد می توانید که نوشیدنی مناسب برای خود انتخاب کنید و از آن لذت ببرید. هیچ گزینه ای بهتر از شتویدن یک فنجان چای بعد از یک روز خسته کننده و یا سرد نیست.

البته چای انواع مختلفی دارد و هر کدام از چای ها مزیت خاص خود را دارند. هر چای دارای عطر و طعم منحصربفردی است، اما موضوعی که برای دکتر آدامو پزشک عصب شناس در آمریکا خیلی جالب است این است که از روی گروه خونی می توان تعیین کرد که چه نوع چای برای افراد مناسب است.

بهترین چای برای افرادی که گروه خونی O منفی و مثبت دارند :

افرادی که گروه خونی O دارند بیشتر مستعد به مشکلات و بیماری های معده هستند که ممکن است به شکل ریفلاکس آشکار شود. برای تسکین و مقابله با این مشکل به شما چای زنجبیل را پیشنهاد می کینم. می توانید چای زنجبیل را جایگزین چای سبز کنید.

چای مناسب برای مردان و زنان با گروه خونی A :

افرادی که این گروه خونی را دارند خیلی مضطرب هستند. برای آرامش اعصاب چای گل یاس، گل همیشه بهار و آویشن مناسب هستند.

چای مناسب برای افرادی که گروه خونی B دارند :

افرادی که گروه خونی ب دارند، کمی بی حال و تنبل به نظر می رسند. این افراد بیش از دیگران دچار کم کاری تیروئید می شوند.بنابراین چای سیاه بدون هیچ گونه افزودنی برای این افراد عالی است.

چای برای افراد دارای گروه خون AB :

گروه خونی AB یکی از گروه های خونی کمیاب است، پس تعجب ندارد که تعمیم دادن این مورد کمی سخت تر از بقیه باشد. توصیه می شود که افرادی که این گروه خونی را دارند کمتر نوشیدنی حاوی کافئین مانند قهوه و چای سیاه مصرف کنند و بیشتر چای سبز و گیاهی مصرف کنند. مصرف چای پونه، نعناع و سبز به این افراد توصیه می شود.

مطالب مشابه را ببینید!