داماد کلیه عروس را همدستی برادرش دزدید!

داماد کلیه عروس را همدستی برادرش دزدید!

در اقدامی وحشتناک داماد با همدستی برادرش کلیه عروس جوان را دزدید. در این مطلب در مورد اقدام شرورانه داماد با عروس جوان می خوانید.

اقدام شرم آور داماد و برادرش با عروس جوان و دزدیدن کلیه

عروس جوان به دلیل ضعف شدید جسمانی، توسط خانواده اش به بیمارستان انتقال بافت و در کمال ناباروری و تعجب و پس از بررسی های پزشکان متوجه شد یکی از کلیه هایش بدون اطلاع او از بدنش خارج شده است. به همین دلیل فهمید که کار شوهر و برادرش بوده و سریع از آنها شکایت کرد.

«ریتا سارکار»، زن 28 ساله، به رسانه های هندی گفته که همسرش بارها از او خواستارپرداخت 200 هزار روپیه به عنوان جهیزیه اش شده و به خاطر همین موضوع بارها مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود.
این درحالی است که چنین رسمی از سال 1961 در هند ممنوع شده است و این کشور قوانین سختگیرانه ای برای مقابله با این سنت وضع کرده است. «ریتا» به خبرنگاران گفت: دو سال پیش به خاطر شکم درد شدید، توسط همسرم و برادرش به یک درمانگاه خصوصی در شهر«کلکته» انتقال یافتم که پزشک پس از بررسی ها گفت که بعد از برداشتن آپاندیس حالم خوب خواهد شد.
بدین ترتیب زیرتیغ جراحی رفتم و چند روزبعد هم راهی خانه شدم. این درحالی بود که همسرم با صراحت ازمن خواست درباره این عمل جراحی با هیچ کس حرفی نزنم.،اما طی این دوسال بشدت ضعف داشتم. بنابراین با کمک خانواده ام به یک بیمارستان منتقل شدم که پزشکان دربررسی ها اعلام کردند یکی ازکلیه هایم برداشته شده است.

با شکایت این زن وخانواده اش، مأموران پلیس شهر «فاراکا» در شمال ایالت بنگال، بلافاصله همسر و برادرهمسرزن نگون بخت را دستگیرکردند که آنها دربازجویی به فروش کلیه اعتراف کردند. کارآگاهان پلیس احتمال می دهند با تحقیقات تخصصی به یک باند قاچاق اعضای بدن برسند.

همچنین بخوانید :

مطالب مشابه را ببینید!