مجله تاپ‌ناز‌

چرا بعضی از آقایان بسیار میل به داشتن رابطه جنسی دارند؟

میل به رابطه جنسی

یکی از بخش های مهم زندگی زناشویی رابطه جنسی است که خواسته آقایان و خانمها در رابطه جنسی فرق دارد. بعضی از آقایان میل زیادی به میل جنسی دارند که طبیعی است و مشکلی ایجاد نمی کند.

احساسات و تمایلات مردان در رابطه جنسی

میل جنسی در آقایان در فیزیک شان ایجاد می شود در حالیکه در خانم ها میل جنسی ازحافظه ، ذهن و احساساتشان شروع میشود همین ابتدا اصلی ترین تفاوت خانم ها و اقایان را در این مورد مهم دانستید. در این بخش از نکات و دانستنی های زناشویی قصد داریم واقعیت هایی در مورد احساس مردان در مورد رابطه جنسی برایتان عنوان کنیم تا آگاهی شما در مورد مسائل زناشویی افزایش یابد.

میل به رابطه جنسی

تفکرات و احساس مردان در مورد رابطه جنسی

احساس واقعی مردان در مورد رابطه جنسی

تستوسترون بالا و میل جنسی زیاد
آقایان مقدار زیادی هورمون تستسترون در بدنشان دارند که آنها را به میل جنسی می کشاند در آقایان جوان نعوظ با کوچکترین مورد تحریک میشود .آقایان جوان با دیدن همسرشان به طور برهنه سریع عکس العمل نشان می دهند و این به دلیل داشتن تستسرون به میزان بالا در بدن انهاست.
برای آقایان شهوت نوعی گرسنگی است ؛
هوس انها به میل جنسی مثل هوس آنها به شکلات است هر میل جنسی زندگی را شیرین وخوش می سازد پس این مسئله در حد نرمال و طبیعی هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
میل جنسی برای شان انرژی زاست
برانگیخته شدن میل جنسی آقایان باعث ایجاد صمیمیت در روابط هیجان و تقویت آنها در کار و زندگی می شود .این هورمون ها به آنها انرژی می دهد و باعث می شود بتوانند اهدافشان را دنبال کنند و به همسرشان توجه بیشتری داشته باشند وپایان یک روزسخت رابا ایجاد این رابطه آرام خاتمه دهند.
میل جنسی برایشان یک هیجان واقعی است
همچنین بخوانید : تمام مطالب و دانستنیها در مورد مسائل زناشویی
زندگی پر از هیجانات است و ارگاسم براحتی و با فعالیت جنسی به اوج می رسد ،هرگونه گفتگو، خنده ، دیدن زیبایی های زنانه از همسرشان برای آقایان ایجاد شهوت می کند.
شهوت راه ابراز عشق برای آنهاست
زمانی که آنها شروع می کنند به گفت وگو های جنسی و رضایت شان می کنند زمان برانگیخته شدن شهوت آنهاست ، وقتی در چنین شرایطی آنها را خودخواه تلقی کنید پریشان می شوند این حالت را ناپسند درنظر نگیرید چرا که آنها به دنبال راهی که برای همسرشان بهتر باشد هستند.
میل جنسی برای شان بازسازی عشق است
برانگیخته شدن میل جنسی آقایان باعث میشود بعد از داشتن یک روز سخت وپرمشغله وقتی به خانه برمی گردند معاشقه لذت بخشی را داشته باشند و نسبت به یکدیگر وفاداری سخاوت مثبت بینی بیشتری پیدا میکنند.
در حالی که خانم ها دوست دارند قبل از رابطه جنسی زمانی را صرف معاشقه کنند اما در آقایان رابطه جنسی ضروری تر است و به آن بسنده می کنند

مطالب مشابه را ببینید!