مجله تاپ‌ناز‌

دختر شهادت داد که مادرش با مردهای غریبه رابطه دارد!

خیانت زن جوان

مرد جوان به پلیس اراک مراجعه کرد و ادعا کرد که همسرش با چندین مرد رابطه دارد و مرتب با آنها در تماس است. سرنوشت زن در گرو شهادت دختر 8 ساله اش است.

شهادت دختر 8 ساله مبنی بر رابطه داشتن مادرش با مردان

یک سال قبل مردی به مأموران پلیس اراک مراجعه کرد و مدعی شد متوجه شده است همسرش با چند مرد رابطه دارد. او به پلیس گفت بررسی هایش همه چیز را روشن کرده و حالا او می داند همسرش حتی با چه کسانی رابطه داشته است.

این مرد به بازپرس گفت:مدتی بود که به همسرم مشکوک شده بودم. وقتی رفتارهای او را زیرنظر گرفتم، متوجه شدم بعد از اینکه من از خانه بیرون می روم او رفت وآمدهای مشکوکی دارد. وقتی تلفن همراه همسرم را چک کردم و پیامک های او را خواندم، متوجه شدم اشتباه نکرده ام و او با چند مرد ازجمله باجناقم رابطه دارد.

با شکایت این مرد همسر او بازداشت شد. متهم در بازجویی ها قبول کرد با چند مرد رابطه داشته است و دختربچه هشت ساله او نیز اعتراف کرد که مادرش را دیده با مردان غریبه در خانه رابطه برقرار می کند.

او به بازپرس گفت:مادرم هربار مرد غریبه ای را به خانه می آورد، من را داخل اتاق می کرد و با او رابطه داشت. من را تهدید کرده بود به کسی چیزی نگویم و حتی به من گفته بود که اگر حرفی بزنم دستم را با چنگال می سوزاند. با توجه به این شکایت، متهمان بازداشت شدند و از آنجایی که محل وقوع جرم تهران بود پرونده به تهران فرستاده شد. بعد از انجام بازجویی های اولیه در شعبه ٤ دادگاه کیفری استان تهران پرونده برای رسیدگی آماده شد. روز گذشته مینا، متهم پرونده، به همراه شوهرخواهرش کامبیز و متهم دیگر به نام آرمین به دادگاه آورده شدند. هرسه متهم اتهام را رد کردند و مدعی شدند شوهر مینا دروغ می گوید.

در ابتدای جلسه رسیدگی شوهر مینا در جایگاه قرار گرفت و یک بار دیگر شکایتش را مطرح کرد و گفت:من پرینت تلفن های همسرم را گرفته ام و در پرونده موجود است. او به من خیانت کرده و من خواستار مجازات همه متهمان هستم.

سپس نوبت به مینا رسید. او اتهام رابطه نامشروع و خیانت را رد کرد و گفت:من و شوهرم زندگی خوبی با هم داشتیم، اما من تصمیم گرفتم مهریه ام را از او طلب کنم و از همان موقع ارتباط ما با مشکل مواجه شد. شوهرم از آن موقع مرتب با من دعوا می کرد تا اینکه یک روز من را متهم به خیانت کرد. از من و چند مرد شکایت کرد و مدعی شد ما به او خیانت می کرده ایم.

او درباره پرینت تلفن ها گفت:شماره تلفنی که ادعا می شود، متعلق به من نیست. پیامک ها را هم قبول ندارم و تماس ها هم برای من نبوده است. مینا همچنین درباره گفته های دخترش هم گفت:دخترم تحت تأثیر پدرش چنین حرف هایی را زده است. من هیچ وقت دخترم را تنبیه یا تهدید نکردم و این گفته ها درباره من دروغ است. هیچ مرد غریبه ای هم در خانه من رفت وآمد نداشته است. اگر من می خواستم خیانت کنم مقابل چشمان دخترم این کار را نمی کردم و از اینکه چنین تهمتی به من زده شده است، ناراحت هستم.

سپس باجناق شاکی که یکی دیگر از متهمان بود در جایگاه حاضر شد. او گفت:من این اتهام را قبول ندارم. اختلاف باجناقم با من و خانواده همسرم از زمانی شروع شد که ما نامزد بودیم و می خواستیم ازدواج کنیم. پدر همسرم پیشنهاد داد هر دو خواهر در یک روز مراسم عروسی برگزار کنند و من هم قبول کردم، اما باجناقم قبول نکرد و از همان موقع با من به اختلاف برخورد. او حتی اجازه نمی داد همسرش با من سلام و احوالپرسی کند چه رسد به اینکه بخواهم به خانه آنها رفت وآمد کنم.

او درباره اینکه چرا در چند مرحله از شماره کارت او به حساب خواهرزنش پول واریز شده است، گفت:همسرم و خواهرش کار در خانه می گرفتند و انجام می دادند صاحبکارشان به شماره حساب من پول واریز می کرد هرچند حساب به نام من بود اما همسرم با آن کار می کرد و هربار هم که پول به آن حساب واریز می شد مبلغی که متعلق به خواهرش بود را واریز می کرد. آنچه به عنوان مدرک پولی به دادگاه ارائه شده درواقع حساب دو خواهر با هم بوده است.

همسر این مرد نیز در جایگاه حاضر شد و گفته های شوهرش را تأیید کرد و گفت:من به همسرم به اندازه چشم هایم اعتماد دارم و می دانم بین او و خواهرم ارتباطی نبوده و شوهرخواهرم دروغ می گوید.

در ادامه دیگر متهم پرونده در جایگاه حاضر شد. او گفت:من این اتهام را قبول ندارم. من اصلا نه مینا را می شناختم و نه با خانواده او آشنایی دارم و اصلا نمی دانم چرا از من شکایت شده است. این حرف ها دروغ است.

در پایان هیئت قضات وارد شور شدند و در نهایت تصمیم گرفتند دختر هشت ساله شاکی و مینا را احضار کنند و از او بخواهند توضیح دهد چرا درباره مادرش ادعاهایی را مطرح کرده و آیا حاضر است دوباره آن گفته ها را تأیید کند یا نه.

همچنین بخوانید :

مطالب مشابه را ببینید!