مجله تاپ‌ناز‌

مد بهاره و تابستانه آقایان خوش پوش و خوش تیپ در بهار سال 97

می توانید طبق مدهای سال 97 در بهار و تابستان بسیار خوش تیپ و خوش پوش باشید. در این مطلب در مورد ترندهای مد بهار امسال می خوانیم.

لباس های مد مردانه در بهار و تابستان 97

در مطالب قبلی در مورد مد و لباس های خانم ها زیاد توضیح دادیم و این بار نوبت به لباس آقایان است که در دنیای وسیع مد و فشن روز به روز هم تغییر می کند و ترندهای مختلف جایگزین می شوند. اما در سبک لباس پوشیدن مردان، تنوع حرف اول را می زند. به همین دلیل در انتخاب لباس باید ترندهای جدید را مد نظر داشت که در ادماه مطلب مدهای جدید مردانه سال 2018 و 97 را معرفی می کنیم.

مد بهاره و تابستانه آقایان خوش پوش و خوش تیپ در بهار سال 97

تیشرت های بلند با طرح گرافیکی

امسال هم مانند پارسال تیشرت های بلند با طرح های گرافیکی و جالب برای بیشتر جوانان مناسب هستند و از این نوع لباس استقبال می کنند. این سبک تیشرت برای تمام سنین مناسب نیست و در انتخاب تیشرت باید دقت کرد.

تیپ ورزشی و اسپرت

بهترین زمان برای به تن کردن لباس های ورزشی فصل بهار و تابستان است. تیپ اسپرت استایلی راحت و جذاب را برای شما به ارمغان می آورد که با استفاده از کتانی، شلوار کشی و سویشرت های اسپرت می توانید تیپی متفاوت داشته باشید.

مد بهاره و تابستانه آقایان خوش پوش و خوش تیپ در بهار سال 97

کلاه های مد سال 97

در پارسال هم کلاه هایی که دارای نوشته طهران، ماه تولد و .. بودند زیاد دیده می شد ولی امسال کلاه های ساده تر مد شده اند که شیک هم هستند. کلاه یکی از اکسسوری های لازم برای مردان در فصل بهار و تابستان است که می توانید استفاده کنید.

لباس به رنگ سفید

استفاده از لباس های سفید هم می تواند شما را جذاب کند. هر چند که تمیز نگه داشتن لباس سفید کمی سخت است ولی می توانید از ترکیب رنگ مشکی سفید و سفید سرمه ای تیپی زیبا داشته باشید.

مطالب مشابه را ببینید!