گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / اتفاق وحشتناک برای نو عروس تنها در منزل
loading...

اتفاق وحشتناک برای نو عروس تنها در منزل

اتفاق وحشتناک برای نو عروس تنها در منزل

خانم هایی که تنها در منزل می مانند باید همیشه مراقب باشند و نکات ایمنی را رعایت کنند تا دزدها و متجاوزان نتوانند وارد خانه شوند. در این مطلب ماجرای نو عروس تنها در خانه را می خوانید که اتفاق بدی برایش رخ داد و دیگر از ماندن در منزل به تنهایی می ترسد.

ماجرای وحشتناکی که برای عروس تنها در خانه پیش آمد

زنی می گوید وقتی تنها بود سرنوشت وحشتناکی برایش رقم خورده است.غروب بود. شوهرم یک لیوان چای خورد و از خانه بیرون زد. او می‌خواست به مغازه یکی از دوستانش برود. من یک لیوان چای برای خودم ریختم‌، تلویزیون را روشن کردم و مشغول جمع‌و‌جور‌کردن وسایل خانه شدم.

 

ناگهان صدای زنگ در خانه به صدا در آمد. فکر کردم شوهرم چیزی جا گذاشته یا کاری دارد. چادر رنگی‌ام را به سر کرده و در خانه را باز کردم.زن و مردی جوان پشت در بودند. زن در‌حالی‌که لبخندی بر چهره داشت، سلام کرد‌. آرام و شمرده‌ شمرده حرف می‌زد‌. صدایش را خوب نمی‌شنیدم.

 

گوش‌هایم را تیز کردم می‌گفت: ببخشید ما همسایه کوچه‌ پشتی هستیم. مقداری غذا از رستوران خریدیم‌، ظرف یک‌بار مصرف توی ماشین شکست. اگر لطف کنید یک کاسه کوچک بدهید، فردا برایتان برمی‌گردانم.مانده بودم چه جوابی بدهم. گفتم اجازه بدهید الان یک قابلمه می‌آورم. در را باز گذاشتم و به داخل خانه آمدم. داخل آشپزخانه دنبال قابلمه می‌گشتم که متوجه شدم زن و مرد جوان پشت سرم ایستاده‌اند. از ترس نزدیک بود قلبم از کار بیفتد. بلافاصله بلند شدم.

 

آن‌ها یک شوکر برقی دستشان بود. می‌خواستم جیغ بزنم. صدایم در نمی‌آمد. زن و مرد جوان که قیافه‌شان تابلو بود که معتاد هم هستند طلاهایم را به زور از دستم درآوردند و با عجله از خانه بیرون زدند.دست‌ها و پاهایم به شدت می‌لرزیدند، نا نداشتم خودم را تا جلوی در خانه برسانم و از همسایه‌ها کمک بخواهم.

 

چند دقیقه بعد با پلیس‌١١٠‌ تماس گرفتم، موضوع سرقت را اعلام کردم. تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری این زن و مرد سارق آغاز شده است و من هنوز از تنهایی در خانه وحشت دارم.

همچنین: کشف جسد زن تنها در منزل و معمای پلیسی

 

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *