گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / اقدام وحشتناک این خانم برای خوش اندام شدن! +عکس
loading...

اقدام وحشتناک این خانم برای خوش اندام شدن! +عکس

زن خوش اندام

اقدام باورنکردنی خواننده زن مشهور برای خوش اندامی ، یک خواننده مشهور مکزیکی برای خوش اندام شدن دست به اقدامی عجیب و باورنکردنی زده است. او طی عمل جراحی تعدادی از  دنده های خود را خارج کرده است تا کمر باریکتری داشته باشد. این خانم 42 ساله یکی از مشهورترین خواننده های امریکای لاتین است و ” تالیا ” نام دارد.

 ” تالیا ” در اقدامی جنون آمیز دنده های خود را در یک محفظه شیشه ای نگهداری میکند و تصویری از آن را در اینستاگرام خود منتشر کرده است. او خطاب به هوادارانش گفته است : درست حدس زدید من دنده هایم را خارج کرده ام.

 زن خوش اندام

اما دنده های محبوبم را مدتهاست که نگه میدارم. هنوز مشخص نیست این مسئله واقعیت دارد یا یک شوخی با هواداران است. اما وی اعلام کرده است به زودی ویدئویی در این رابطه منتشر خواهد کرد.

loading...

9 دیدگاه ها

  1. اینا این دردبعد عمل رو چجوری تحمل می کنن!!

  2. بعضیا چه کارایی میکنن!!!!

  3. اون وقت به اینا میگم دیونه ناراحت میشن!!

  4. عجب آدم احمقیه

  5. منم باهات موافقم صنم جونم، اين دردشو چجورى تحمل ميكنن. ولى ٤٢ سال اصلاً بهش نمياد، من فكر كردم ٢٢ سالشه.

  6. حالا چرا نگهش داشته چندشش نمیشه؟

  7. اخه مگه میشه ادم دنده ها شو در بیاره اگه واقعا در اورده باشه که بسیار ادم ابلهیه

  8. آره نیکا جان بهش نمی خوره 42 ساله باشه تازه عمل تو این سن خیلی خطرناکه چه برسه چون سن بالاست عوارضشم بیشتر ….دختر خالم که یه عمل بینی داشت اینقد لاغر شده بود که دوستاش بیرون نمیشناختنش ….حالا اینا که دنده خارج می کنن !!!

  9. بله حق با تو صنم جان، هر عملى هر چند كوچك هم عوارض و سختى هاى خودش رو داره چه برسه به اين عمل به اين سختى. البته شنيده بودم اون خواننده مرلين منسون هم دو دنده آخرش رو با عمل در اورده تا بدنش براى رقص انعطاف بيشترى داشته باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *