گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / بدشانس ترین عروس و داماد که بدترین مراسم عروسی را داشتند!
loading...

بدشانس ترین عروس و داماد که بدترین مراسم عروسی را داشتند!

عکس های بدشانس ترین عروس و داماد دنیا

در مراسم عروسی این عروس و داماد حدود 51 نفر کشته شدند و تعداد زیادی از مهمانان نیز زخمی شدند. عروس با وجود اینکه هنگام بمب گذاری در مراسم حضور نداشت ولی از شدت ناراحتی چندین بار تا پای مرگ رفت و دچار تشنج شد.

“بسینه آکدوغان ” و ” نور الدین آکدوغان ” عروس و داماد ترکیه ای که شنبه شب مراسم حنا بندان آنها با انفجار انتحاری تبدیل به عزا شد؛ از بیمارستان مرخص شدند اما عروس بد اقبال پس از مراجعت به خانه بار دیگر به دلیل تشنج عصبی به بیمارستان منتقل شد.

بدشانس ترین عروس و داماد که بدترین مراسم عروسی را داشتند!

مرگبار ترین حادثه تروریستی ترکیه در سال ۲۰۱۶ در مراسم حنابندان بسینه و نورالدین در شهر غازی آنتپ در جنوب شرق ترکیه روی داد که طی آن ۵۱ نفر کشته و حدود ۹۰ نفر زخمی شدند. این عروس و داماد کرد ، با وجودی که لحظاتی پیش از حادثه از مرکز انفجار بیرون رفته بودند اما به دلیل شدت انفجار آنها نیز زخمی شدند و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند. بسیاری از میهمانان مراسم عروسی آنها کشته شدند و برخی دیگر از آنها جراحت های شدیدی برداشتند.

رییس جمهوری ترکیه دیروز اعلام کرد عامل حمله انتحاری یک نوجوان ۱۲ تا ۱۴ ساله بوده است. این حمله به احتمال زیاد از سوی داعش انجام شده است. نورالدین آکدوغان چند روز پیش از مراسم عروسی خود در یک مطلب که در حساب توییتری خود نوشته بود به شدت به داعش حمله کرده و آنها را به دلیل انجام حملات تروریستی و کشتن انسان های بی گناه در چهارگوشه جهان مورد انتقاد قرار داده و “سگ جهنمی” خوانده بود.

بدشانس ترین عروس و داماد که بدترین مراسم عروسی را داشتند! بدشانس ترین عروس و داماد که بدترین مراسم عروسی را داشتند!

همچنین : فرار کردن عروس فقط چند ساعت قبل از مراسم عروسی!

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *