گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / تجاوز به دختر دانشجو بیش از ۱۸ ساعت
loading...

تجاوز به دختر دانشجو بیش از ۱۸ ساعت

تجاوز جنسی به دختر

تجاوز سه مرد شرور به یک دختر در 18 ساعت بدون وقفه

سه مرد جوان که متهم می باشند دختری را ربوده، مورد آزار قرار داده و به قتل رسانده‌اند با اعلام رضایت اولیای‌دم برائ محاکمه به لحاظ جنبه عمومی جرم، پای میز محاکمه رفتند!

این سه جوان متهم می باشند سال۸۷ دختر جوانی به نام «سحر» را در منطقه ملارد شهریار به قتل رسانده‌اند. این پرونده زمانی تشکیل شد که ماموران پلیس از طریق پرستارانی در بیمارستان ملارد در جریان مرگ دختری قرار گرفتند که به سبب آزار جنسی و مسمومیت دارویی جانش را از دست داده‌بود. پرستاران به پلیس گفتند سه پسر جوان این دختر را به بیمارستان آوردند و هنوز هم خارج ایستاده‌اند.

سه جوان که نیما، بابک و حامد نام دارند بازداشت شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند. نیما در تحقیقات گفت: من با سحر آشنا شدم و او را به باغی در حوالی ملارد بردم. دو دوستم هم آنجا بودند. ما به دختر جوان مقدار بسیاری قرص خوراندیم و او را مورد آزار جنسی قرار دادیم. قصدمان این نبود، او را بکشیم فقط می‌خواستیم با او رابطه داشته ‌باشیم.
تحقیقات بعدی پلیس نشان داد این دختر جوان، دانشجویی است که خانواده‌اش از مفقود شدن او خبرداده‌بودند. او چندماه قبل با نیما آشنا شده بود و در این مدت با او رابطه داشت اما دوستان نیما را نمی‌شناخت.
بنابراین اطلاعات، ماموران دو متهم دیگر را هم مورد بازجویی قرار دادند. حامد متهم ردیف دوم تایید کرد با مقتول رابطه داشت. او گفت: «ما سه نفر ۱۸ ساعت این دختر را مورد آزار جنسی قرار دادیم و به او دیازپام خوراندیم تا نتواند حرکت کند. بعد که بدحال شد ترسیدیم، بمیرد به همین سبب سریع او را به بیمارستان بردیم.»

گزارش پزشکی قانونی گره دیگر این پرونده را گشود و متخصصان اعلام کردند تجاوز به این دختر به عنف بوده است. متخصصان همچنین عنوان کردند دختر جوان به دو سبب مسمومیت دارویی و تجاوزات پی‌درپی جان خود را از دست داده‌است. بنابراین پرونده تکمیل و برائ رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده‌شد.
روز قبل در ابتدای جلسه محاکمه بعد از اینکه کاکولی نماینده دادستان تهران در جایگاه حاضر شد و گزارشی از پرونده ارایه کرد، اعلام کرد با توجه به اعلام گذشت اولیای‌دم درخصوص قصاص، دادستانی درخواست مجازات متهمان به لحاظ جنبه عمومی جرم را دارد.

کاکولی گفت: بنابر اطلاعات و مدارکی که در پرونده ‌است متهمان با کشاندن سحر دختر دانشجو به داخل باغی در ملارد شهریار او را ساعات طولانی مورد آزار جنسی قرار دادند. آنها سپس با خوراندن دارو به متهم او را مسموم کرده و به قتل رسانده‌اند. از آنجایی که اولیای‌دم اعلام رضایت کرده‌اند و جنبه خصوصی جرم منتفی شده‌است به نمایندگی از سوی دادستان بر اساس ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی و به سبب بیم‌تجری برائ متهمان درخواست صدور حکم مجازات دارم.

در ادامه نیما متهم ردیف اول در جایگاه حاضر شد. او اتهام مشارکت در قتل را رد کرد و گفت: من نقشی در قتل نداشتم. چندماهی می‌شد که یکی از دوستانم شماره من را به سحر داده‌بود چندین بار او را دیدم و با هم رابطه دوستانه‌ای برقرار کردیم بعد از طریق دوستم متوجه شدم سحر قصد ازدواج با من را دارد. او به دوستم گفته‌بود می‌خواهد به من پیشنهاد ازدواج بدهد و بسیار از من خوش‌اش می‌آید اما من چندان به او علاقه‌مند نبودم تا اینکه روز اتفاق پیشنهاد دادم به اتفاق سحر و دو دوستم حامد و بابک به باغی برویم در آنجا به سحر پیشنهاد دادیم با او رابطه داشته ‌باشیم و سحر هم قبول کرد. او خودش به این رابطه راضی بود. قرص‌های دیازپام را هم خودش خورد و ما هیچ نقشی در خوراندن قرص‌ها نداشتیم به همین سبب هم قتل سحر را قبول ندارم. هر آنچه من و دوستانم در اداره پلیس گفتیم تحت فشار بوده‌است و این گفته‌ها را قبول نداریم.

در ادامه متهم ردیف دوم در جایگاه حاضر شد او هم اتهامش را رد کرد و گفت: قبول دارم بارها و بارها با سحر رابطه داشتم و ساعات طولانی در باغ بودیم اما او خودش راضی به این کار بود و من اصلا نمی‌دانم چرا قرص‌های دیازپام را می‌خورد. ما قصدی برائ کشتن او نداشتیم و اگر می‌خواستیم سحر بمیرد به جای اینکه او را به بیمارستان ببریم و سعی کنیم نجاتش دهیم، رهایش می‌کردیم تا همانجا جان بدهد و بعد هم جسد را سر به نیست می‌کردیم. ما هیچ قصدی برائ قتل او نداشتیم.
در ادامه متهم ردیف سوم در جایگاه حاضر شد. او هم اتهام را رد کرد و گفته‌های دو متهم دیگر را مورد تایید قرار داد. سپس وکلای متهمان در جایگاه حاضر شدند و دفاعیات خود را ارایه کردند.
با پایان یافتن جلسه محاکمه هیات قضات برائ صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

منبع:تابناک

loading...

11 دیدگاه ها

 1. این خبر خیلی قدیمیه مال حدود یک سال ونیم پیشه ..پدر دختر هم رضایت داد وتقاضای قصاص نداد..همه مردم گفته بودن دهنش رو با پول بسته بودن لابد واسه چی رضایت داد؟ولی بنظرم پدری که بفهمه دخترش با پای خودش رفته با پسر و میدونسته چه سرنوشتی در انتظارشه با رضایت خودش هم رفته واسه چی تقاضای قصاص بده ؟دلش شکسته دیگه بیشتر ازدست دخترش لابد عصبانی بوده..ولی این بیشرف ها دیگه سه نفر بودن فکرنکنم دختره دیگه انتظار داشته سه نفرباشن!گرچه اینها گفتن با سه نفرمون درارتباط بوده ودوستمون بوده وحتی یکدوم هم به شدت دختره دوست داشته..پس تو این روابط خود دختر هشتاد درصد مقصره.نمیرفتی این بلا سرت نمی اومد..گرچه اون چند تاپسر هم که از حیوون پستتر بودن بر منکرش لعنت..ولی بهرحال پدر دختر رضایت داده..

 2. دختره بیچاره عاشق یکی از این احمقا بوده فکر کرده این تنهاس وقتی میبینه 3 تان چه کاری از دستش بر میومده. در هر صورت اینا به دختره تجاوز میکردن. دختره هم به این کار تن میده دلش شکسته بوده قرصا رو میخورده که بمیره راحت شه

 3. البته من خبرش منظورم بود که سال 91تو یه سایتی خوندم ولی این اتفاق رو که زده 87مال پنج سال پیشه ..

 4. شاید خبر قدیمی باشه ولی من اولین باره ک این خبرو دیدمو شنیدم و واقعا ی داستانه غم انگیزه.
  درسته دختره خودش خواسته ک بره تو باغ حالا چه با یه نفر چه با سه نفر.مهم اینه ک خودش خواسته.تو این عصر هم کسی نمیتونه اظهار کنه ک تا حالا از این جور اتفاقات ندیده یا نشنیده.وقتی پامیشی میری تو باغ باید این احتمال رو هم بدی ک ممکنه پسره ابراز علاقش دروغ باشه و چند نفر دیگه ام منتظره ورودت ب باغ هستند.بهر حال اینم یه احتماله اونم تو دوره ای ک نامردی خیلی زیاد شده.و روزی نیست ک تو سایت یا روزنامه ای یه همچین خبری اعلام نشه.پس همه ی جوونها چه پسر چه دختر میدونن ک وقتی دارن با زیدشون میرن تو یه خونه یا ویلا یا باغی ممکنه مورد نامردی قرار بگیرن و عاقلانه تصمیم بگیرون و نرن.اگه پسری واقعا دختری رو دوست داشته باشه بخاطر نجابتو وقارو حیای دختره ک عاشقش میشه نه بخاطر … .
  ب هرحال اتفاقیه ک افتاده و اون دختر حالا چه ب زور بهش قرص دادن یا خودش خورده الان دیگه نیستش و زیر خاکه.ایشالا خدا ازش بگذره و بیامرزدش.
  درمورد اون سه تاحیوونم باید بگم ک تا حدود زیادی مشخصه ک برای دادگاه وکیلاشون حرف گذاشتن تو دهنشون تا یجوری مجازاتشون کم بشه. نظر من و کم فکر کردن رو دو مدل حرفاشون ک زدن میشه متوجه شد ک واقعیت همون چیزاییه ک بار اول تو آگاهی بیان کردن.
  بهرحال امیدوارم ک دیگه هیچ دختری اسیر احساسش نشه و گوله اینجور پسرها رو نخوره ک اینم خیلی مشکله و شدنیه با استفاده از عقل و هیچ پسری ام ب دختری ک بهش اعتماد کرده همچین نامردی ای نکنه.واقعا از ته قلبم امیدوارم ک اینجوری بشه مملکتمون.

 5. ادمين جان سالگرد فوت ياسمن باقرى كه يكى از دوستان من هم بوده هست، كه دى ماه پارسال اون پسر شيشه اى با سيانور كشتش، پدر ياسمن هر كارى داره ميكنه كه اون آدمكش قصاص شه. اگه خبرى ازش داشتين لطفاً بذارين توو سايت. در هر صورت در اينجور مواقع اين دخترهاى بيچارن كه آسيب بيشترى ميبينن، حتى اگر اين دختر ميخواسته رابطه هم داشته باشه اين تن خودش بوده به من و شما هيچ ربطى نداره، دليل نميشه كه بكشنش. هيچ جوونى حاضر نيست به اين زودى ها بميره، براى پدر بى فرهنگشم واقعاً متاسفم، حتماً بخاطر پول رضايت داده.

 6. تن خودش بوده و به من وشما ربط نداشته؟خوب این نظر شماست بهتره بگید تن خودش بوده و بمن ربط نداشته چرا میگید به شما هم ربط نداشته؟چرا نظرات همدیگرو با گستاخی رد میکنیم؟بالاخره شواهد وقرائن نشون داده اینجور روابط آخرش بن بسته الان این دختر طفلی که سه نفری این بلا رو سرش آوردن اگه تو کافی شاپ پارک یا یه مکان عمومی قرار میذاشت با دوستش این بلا سرش می اومد؟چرا باغ؟آخرشم یا دخترکشته میشه یا خودکشی میکنه یا شکست بد عشقی میخوره..ده درصدی هم که کارشون به ازدواج میکشته تو این روابط نزدیک دوستی بعد ازدوا ج بیشترین امار طلاق رو دارن دختری که اسون بدست بیا د جسمش روحش آسونم از دست میره..این بیشرف ها درسته نباید میکشتنش ولی حتی اگه مامور می اومد همشون رو میگرفت میدونید دیگه دختر هم مجرم شناخته میشد وبه جرم رابطه نامشروع شلاق میخورد وعلاوه بر ابروریزی جلوی خانوادش اون به کنار!!فقط تجاوز به زور اعدام داره واسه پسر..رابطه ای که دختر هم بخواد هر دوطرف مجرمن وشلاق میخورن حالا دختر بگه به قاضی تن خودم بوده وبه تو هیچ ربطی نداره که خیلی خوب میشد ولی خوبیه اینجور روابط اینه که هم دخترهم پسر مجرمن..این سه تا پسر هم مدعی شده بودن که سحر چپ وراست دیازپام رو خودش مینداخت بالا انگار میخواسته خودکشی کنه وقتی دیده سه نفرن و طرفش هیچ علاقه ای بهش نداشته وهیچ غیرتی بهش نداره ودوستاش هم اورده..ولی واقعا مقصر اصلی خودش نبوده که به یه پسر لات دلبسته وانقد بهش اعتماد کرده؟؟من مطمئنم که پدرش دلش شکسته که رضایت داده لابد گفته من همچین دختری هیچوقت نداشتم ونمیخوامم داشته باشم..ما که تودل اون پدر نیستیم!درضمن اگه اینها کشته بودنش هیچوقت نمیرسوندش بیمارستان درسته؟؟که خودشونم تو دردسر افتادن..میتونستن یجا ولش کنن و فرار کنن هیچ کسم نمیفهمید پس به احتمال زیاد خودش قرصهار و مینداخته بالا و وقتی اینا دیدن بدنش بی حس شد ه فوری رسوندنش بیمارستان نمیخواستن بکشنش..درهرصورت اینا که حیوون بودن درسته ولی خود اون دختر دستی دستی خودش رو به کشتن داد..

 7. من در كامنتم گستاخى نكردم، من اصلاً اسمى از شخصى نياوردم كه بخوام نظر كسى رو رد كنم… بد نيست يه كم دقت كنيم، كه با حرفامون ديگران رو ناراحت نكنيم. ناراحت كردن و دل شكستن گناه بزرگيه.

 8. چقد دل نازکی نیکای عزیز؟بخدا اگه من قصدم ناراحت کردنت بود اگه منظورت به کسی نبود خب اون حرفت که بدنش واسه خودشه به من وشما چه ربطی داره پس منظورت به کی بود من اخه گفته بودم که میتونست نره این بلا سرش نیاد وقتی تو میگی به من وشما چه ربطی داره خب ادم فکرش میره که داری میگی به من وتو چه دیگه پس منظورت از شما به کی بود؟بهرحال اگه ناراحتت کردم معذرت میخوام ولی خب منم لابد از حرف تو ناراحت شدم که اون کامنت رو گذاشتم دیگه ناراحت نشده بودم که اونطور نمیگفتم

 9. نسيم جان منم قصد ناراحت كردن شما رو نداشتم اصلاً، يه نظر كلى دادم. بيشتر منظورم هم رو متن خود خبر بود. فكر ميكنم متن از روزنامه يا سايت خبرى برداشته شده، يه كم يه طرفه رفته. آخه هيچ كس در اون زمان اونجا حضور نداشته (منظورم خبرگذارى هستش) كه مطمئن باشه چه اتفاقى افتاده.

 10. پسرا کلا موجودات پست شهوت ران و نامردی هستن..یعنی موندم توکاره خدا با این خلقتش….اخه توکه داشتی می آفریدی یه آدم می آفریدی…اینا ازحیوون حیوون ترن..بابا حیوونام یه سری چیزا سرشونه…ایناکلا هیچی حالیشون نیست….اگه دسته من بود حکم میدادم که همون کاری که بادختره کردن یکی از پشت باخوده پسرا همون کاروکنه..18ساعت…اونوقته که شاید بعضیا این کثافت کاریارو کناربزارن…البتهههه شششششاییییید….برای جامعه مردا مممممممم تتتتتت ا سسسسسسس فففففف ممممممممم

 11. واقعا داستان غم انگیزی بود
  امیدوارم درس عبرتی باشه واسه دخترا و پسرا
  تو این دوره زمونه کم نیس از این اتفاقات
  خودمون باید جلوشو بگیریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *