گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / تجاوز رامین و دوستش به دختر 13 ساله در پشت بام و محاکمه آنها
loading...

تجاوز رامین و دوستش به دختر 13 ساله در پشت بام و محاکمه آنها

تجاوز رامین و دوستش به دختر 13 ساله در پشت بام و محاکمه آنها

دختر نوجوان 13 ساله به دلیل نا آگاهی و سادگی به دام پسران شیطان صفت افتاده بود و از خانه فرار کرده بود. این دختر به مدت دو ماه از منزل فراری شده بود و مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود.

تجاوز رامین و دوستش به دختر 13 ساله در پشت بام

خبر حوادث : دختری که گرفتار ناهنجاری هاي جامعه و پسران بد شده بود توسط دوست پسرش بهمنزل اش رفت و در پشتبام منزل مورد تجاوز قرار گرفت. دو پسر جوان که به تهمت تعرضبه دختر 13 ساله دستگیر شده بودند صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری شهرتهران محاکمه شدند.

 

بیستم آبان سال قبل دختر نوجوانی به نام پریسا همراه پدرش بامراجعه به اداره آگاهی از ماجرای پرونده هولناکی پرده برداشت و به ماموران گفت از حدود یک ماه قبل که به دلیل جدایی پدر و مادرم در منزل دایی‌ام زندگی می‌‌کردم در این مدت خیلی افسرده بودم و با هیچ کس رابطه‌اي نداشتم تا این که یک روز در مسیر بازگشت از مدرسه با پسر جوانی به نام رامین آشنا شدم. او خیلی مفید حرف می‌زد و احساس میکردم باحرف‌هایش آرام می شوم. تدریجی رابطه مان نزدیکتر شد تا این که یک روز دایی و مادرم اتفاقی من و رامین را در پارک نزدیک منزل دایی‌ام دیدند. از ترس واکنش انها و این کهبلایی سرم بیاید از دست انها فرار کردم.

 

نمی‌دانستم چه کار کنم و روی برگشت به منزل هم نداشتم. در این دو ماه سرگردان خیابان ها بودم که رامین هم دیگر جواب تلفنم را نداد و فراری شد. هوا تاریک و سرد بود و نمی‌دانستم چه کنم.خیلی اتفاقی یکی از دوستان رامین را پیدا کردم و او مرا به منزل‌شان برد و در پشتبام‌شان مخفی شدم. اما ساعاتی بعد او سراغ من آمد و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. همه ي چیزم را باخته بودم. چند روزی همان جا بودم که سر و کله رامین پیدا شد. فکر میکردم او مرا دوست دارد و کمکم می کند و با او به منزل‌اش رفتم. اما او هم با وعده‌هاي دروغین آزارم داد. این شرایط ادامه داشت تا این که عموی رامین کهدایی‌ام را می‌شناخت از ماجرا با خبر شد و دایی‌ام به منزل رامین آمد و مرا به منزل برد.

 

من ناخواسته در دام این دو شیطان‌ صفت افتادم و حالا از انها شکایت دارم. پس از این شکایت رامین و سعید دستگیر شدند و صبح دیروز از زندان به شعبه هشتم دادگاه کیفری انتقال یافته و به صورت غیرعلنی محاکمه شدند. قاضی حسین اصغرزاده درمورد این پرونده گفت دو متهم در جلسات بازجویی و دادگاه منکر تجاوز به شاکی پرونده شدند و ادعا کردند که این دختر با میل خودش به منزل آن ها رفته هست. براساس این گزارش پس از اظهارات دختر نوجوان و متهمان پرونده قضات وارد شور شدند تا حکم‌شان را درمورد این پرونده صادر کنند.

 

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *