گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اقتصادی / جزئیات افزایش یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها
loading...

جزئیات افزایش یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها

جزئیات افزایش یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها

یارانه

 همشهری آنلاین:
مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها با بیان جزئیات افزایش یارانه نقدی هر ایرانی، گفت: این مبلغ در حساب‌های مردم زودتر واریز شده است اما غیر قابل برداشت خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، بهروز مرادی با اعلام این خبر افزود: این مبلغ تا زمان اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها قابل برداشت نخواهد بود.

وی گفت: واریز مابه تفاوت مرحله اول و دوم هدفمندسازی یارانه‌ها که 28 هزار تومان است، 28 اسفند 90 انجام شد که ممکن است این مبلغ ماهیانه یا به صورت دوماهه باشد.

مرادی درباره تاخیر اطلاع رسانی دراین باره، گفت: این مبالغ به حساب تمامی بانک‌ها رفته بود اما به دلیل غیر فعال بودن سامانه ساتنا یعنی سامانه ای که انتقال وجه بین بانک‌ها را انجام می‌دهد، این اطلاع رسانی را درباره این که هم اکنون این مبالغ به حساب‌های بانک‌ها واریز شده بود و در حساب‌های مردم واریز شده است، انجام دادیم.

مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها تاکید کرد: همانطور که در مرحله اول هدفمندی یارانه‌ها، پراخت یارانه نقدی را یکماه و نیم زودتر از شروع اجرای قانون در نظر گرفتیم، هم اکنون نیز همین گونه است به این صورت که این مابه تفاوت مربوط به زمانی است که مرحله دوم آغاز شود؛ یعنی پرداخت این مبلغ مابه تفاوت به معنی شروع مرحله دوم یارانه‌ها نیست. این مبلغ در حساب‌های مردم زودتر واریز شده است اما غیر قابل برداشت خواهد بود.

وی افزود: زمان برداشت و یکماهه یا دوماهه بودن این مبلغ در اطلاع رسانی‌های بعدی به مردم اعلام خواهد شد.

مرادی تصریح کرد: اگر این مبلغ 28 هزار تومان ماهیانه باشد؛ 73 هزار و 500 تومان سرانه ماهیانه و اگر دو ماهه باشد؛ 14 هزار تومان ماهانه به 45 هزار و 500 تومان اضافه می‌شود.

وی همچنین از واریز یارانه‌های فروردین خبر داد و گفت: 15 فروردین، 45هزار و 500 تومان به حساب‌ها واریز می‌شود و 17 فروردین قابل برداشت است اما 28 هزار تومان اضافه شده غیر قابل برداشت است تا زمان اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها که اجازه برداشت داده شود.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *