گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / جمشید مشایخی به دیدار لیونل مسی می رود!
loading...

جمشید مشایخی به دیدار لیونل مسی می رود!

جمشید مشایخی به دیدار لیونل مسی می رود!

جمشید مشایخی به دیدار لیونل مسی می رود!

سایت باشگاه استقلال خبر جالبی را روی خروجی خود قرار داد.

شب گذشته جمشید مشایخی هنرمند تئاتر، سینما و تلویزیون به دفتر مدیرعامل استقلال رفت و با علی فتح‌الله‌زاده و امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال دیدار کرد. پس از این دیدار قرار شد مشایخی به عنوان سفیر صلح و دوستی ایران از سوی باشگاه استقلال به اسپانیا سفر کند.

فتح‌الله‌زاده درباره این موضوع گفت: از فرصت پدید آمده در جام جهانی برزیل باید از همه جهات استفاده کرد. محبوب ترین نمایندگان عرصه فرهنگ باید معرف ویژگی های ملی و میهنی ما باشند. استاد مشایخی همه ممیزه های لازم را دارا هستند. ایشان به عنوان سفیر صلح و دوستی مردم ورزش دوست ایران برای پاک کردن خاطره برخورد نامناسب با لیونل مسی در گام اول به اسپانیا و شهر بارسلون خواهند رفت تا پیغام آور و حامل روح لطیف و انسانی ایرانیان باشد.

قلعه‌نویی نیز در خصوص سفر مشایخی به اسپانیا از سوی باشگاه استقلال اظهار داشت: این حرکت، کار بزرگی است. خوشحالیم این اتفاق از سوی باشگاه استقلال انجام می شود. باشگاه استقلال یک باشگاه فرهنگی – ورزشی است و با این حرکت بار دیگر این نکته مهم را به اثبات رساند.

سرمربی استقلال در ادامه با تمجید از ارزش‌های این هنرمند بزرگ گفت: استاد جمشید مشایخی پهلوان هنر است و واقعا واژه هنرمند برایشان کم است. ایران و ایرانی به داشتن چنین فرد بزرگی افتخار می‌کند. خرسند از این هستیم که این مرد بزرگ به عنوان سفیر فرهنگی ایران از سوی باشگاه استقلال به اسپانیا سفر می‌کند.

همچنین مشایخی درباره سفرش به اسپانیا به عنوان سفیر فرهنگی ایران از سوی باشگاه استقلال عنوان کرد: اتفاقاتی که در این چند روز صورت گرفت من را به شدت ناراحت کرد تا اینکه از سوی فتح‌الله‌زاده به من پیشنهاد شد تا بعنوان سفیر فرهنگی ایران به اسپانیا سفر کرده و پیغام مردم ایران را به گوش این بازیکن بزرگ برسانم.

وی افزود: من هم با آغوش باز از این پیشنهاد استقبال کردم. اگر به عنوان سفیر فرهنگی ایران به اسپانیا می‌روم، پیغامم تنها حرف جمشید مشایخی نخواهد بود، بلکه حرف دل ملت ایران را به این بازیکن خواهم رساند.آن عده ای که به مسی توهین کردند هرگز ایرانی نبودند چرا که ایرانیان فرهنگ، ادب و تمدن بی نظیری در دنیا دارند.

loading...

اولین دیدگاه

 1. به نظر من کار خوبیه رفتن استاد به اسپانیا شاید یکم از آبروی رفته رو بازگردونه ولی آبی که ریخت رو نمیشه جمع کرد
  خدا بگم چیکارشون کنه که اینجوری با فرهنگ و تمدن و شعور یک ملت بازی میکنند
  از لحظه ای که این اتفاق افتاد تا الان فقط فکرم اینه که آبرومون تو تموم دنیا رفت تموم شد دیگه حالا تمام جهان ما رو به عنوان یک سری آدم(البته ببخشید منظورم با اون آدامییه که اینکارو انجام دادند) بی تمدن و بی فرهنگ و ببخشید ببخشید وحشی میشناسند که اینجوری به دیگران حمله میکنند.
  به خدا خیلی ناراحتم خیلی خجالت میکشم دلم میخواد برم به تموم دنیا بگم بخدا ما اینجوری نیستیم بخدا ما بی فرهنگ نیستیم کاش میتونستم اینکارو بکنم
  خدا خیر بده استاد مشایخی رو و به امید خدا همیشه موفق باشند.
  خدا کنه برداشت مردم دنیا عوض بشه و دید مثبتی به ما پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *