گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / حرکت جوانمردانه لیونل مسی در مقابل کودک +عکس
loading...

حرکت جوانمردانه لیونل مسی در مقابل کودک +عکس

کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین به کودکی که با او دست نداده بود یک پیراهن امضا شده هدیه کرد.

به گزارش نامه نیوز، پس از پایان دیدار آرژانتین و بوسنی و هرزگوین، لیونل مسی به خاطر نادیده گرفتن کودکی که برای دست دادن با او پیش آمده بود به تیتر نخست بسیاری از رسانه‌ها بدل شد.

همان طور در که فیلم‌ها و عکس‌های منتشر شده دیده می‌شود، مسی پیش از ورود به زمین مسابقه و در حالی که آن کودک برای دست دادن با او جلو می‌آید، به سمت داوران رفته و با آنها دست می‌دهد.

حرکت جوانمردانه لیونل مسی در مقابل کودک

مسی در مورد آن صحنه می‌گوید: او را ندیدم. نمی‌دانم در آن لحظه به چه چیز فکر می‌کردم.

اکنون مسی برای آنکه دل آن کودک را به دست بیاورد او را دعوت کرد و با او عکس گرفت و یک پیراهن امضا شده خودش را نیز به او هدیه کرد تا به او دلگرمی‌ داده باشد.

loading...

5 دیدگاه ها

  1. منم حدسشو میزدم که احتمالآ حواس مسی جای دیگه بود(بهرحال فوتبال هستش و مشغله های ذهنی زیاد داره) اما خوب کاری کرد که از دل پسره در اورد.

  2. بفرماااااااااا ببین تورو خدا چ قدر شایعه اه اه اه گفته بودن با بچهه دس نداده ببین تورو خدا با این کارا ن مسی ضعیف میشه ن بچه ها تیم ملی میرن بالا اینو ب صدا و سیما بگید حتما.اه اصلا اعصاب آدم خورد میشه با شایعه ها

  3. جیگرشوووووووووووووووووووووو ، بیچاره مسی از این اتفاقا خیلی زیاد برای همه میفته اینا این همه گندش میکنن اما اینکه میگن مسی کار شت و ناپسندی کرده دور از انصافه خوب حواسش نبوده دیدید که چقدرم خوب جبران کرد

  4. همش ظاهر سازی و عوام فریبیه !!! بعد از اینکه دید داره محبوبیتش رو از دست میده و همه با رونالدو مقایسه اش کردند اینکارو کرد وگرنه مگه کور بود بچه رو ندیده باشه ، مطمئنا بچه زبون داشته و صداشم کرده، چند سال پیش چنین رفتاری رو با کامران نجف زاده داشت ، از همون موقع ازش متنفررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم !!! مغرور و خودخواه و موذی !!! میدونین چرا از رونالدو خوشم میاد ؟؟؟ چون اولا با طرفداراش رابطه ی واقعا خوبی داره و طوری باهاشون عکس میگیره و رفتار میکنه انگار اعضای خانواده اشن دوم بخاطر اینکه اینقدر مرده که هر کار بدی هم بکنه حتی آشغال بازی میاد و به کل دنیا اعلام میکنه عاشق مصاحبه اش بعد از پدر شدنش هستم که اومد واقعا اعتراف کرد و بعد از اون دیگه سرش به سنگ خورد و کارهای قبلش رو گذاشت کنار !!! ولی مسی موذیه هزار تا آشغال بازی در میاره و سرآخر با یه ترفند از زیرش در میره نمونه اش همین قضیه یا فرار مالیاتیش یا خیانت به همسرش !!! همه رو با دروغ ماست مالی کرد!!! ازش واقعا متنفررررررررررررم!!

  5. خانم بهاراولن اين که احترامت دست خودت باشه تاچيزى بهت نگفتم دومم اونم همين حسو نسبت به توداره درضمن مسى يه بازيکن فوق العاده محترم. يه پدرخيلى مهربان ويه همسرعالى دوست داشتنيه ولى رونالدوتوهمون کصافطى که بوده هست وخواهد بودواين کصافط بازى يا به مسى نمي چسبه وفقط مخصوص رونالدو.وتمام چرندياتى که نوشتى همش شايعاتيه که جاهل ها ونادون ها وحسودهايى که چيزى بارشون نيست ازخودشون درميارن ودراخرهم نظرات رو واس يه خودت نگه دار.محبوبيت مسى هم ابديه وبااين چيزاتموم نميشه. ووقتى مى گه نديده نديده رونالدو که نيست دروغ بگه بعدشم اين رونالدوبامسى قابل مقايسه نيست ازبس مسى برتره خودخواه موذيم خودتى. وبه معناى واقعى عشق رسيدهرکى که مسى راديد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *