گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / خوشگلی بیش از حد کار دست این دختر داد! +عکس
loading...

خوشگلی بیش از حد کار دست این دختر داد! +عکس

دختر زیبا

زیبایی و خوشگلی دختر ترک باعث اخراجش از شغلش شد! +عکس های دختر زیبا

هواپيمايي ترکيه، يکي از مهماندارهاي خود را به خاطر «زيبايي بيش از اندازه» از کار اخراج کرد.هواپيمايي ترکيه يک مهماندارش را به دليل تصاوير تحريک آميزش در شبکه هاي اجتماعي اخراج کرد. مقام هاي مسئول در شرکت Turkish Airlines اعلام کرد که اين مهماندار به دليل ظاهرش، تحريک کننده است که از تصاويرش در شبکه هاي اجتماعي مشخص است.

دختر خوشگل

 اين دختر اهل ترکيه، علاوه بر شغل سابقش در مهمانداري هواپيما، به عنوان مدل نيز فعاليت مي کرد. بسياري از فعالان شبکه هاي اجتماعي، نسبت به خبر اخراج اين مهماندار، از شغلش واکنش نشان دادند. برخي از کاربران به خاطر اين که سوار هواپيمايي نشدند که اين دختر در آن کار مي کرد، ابراز تاسف کردند!
برخي نيز مي گويند شايد اخراج اين مهماندار به سودش باشد و از اين پس تمام زمان را بر روي کار مدل متمرکز خواهد شد.

زیباترین دختر دختر جذاب دختر جذاب

loading...

23 دیدگاه ها

 1. همه جاش عملیه. والا ما ک خوشگلی ندیدیم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. بهتربود میگفتند به خاطر عکسها ورفتار نامناسبش ،به قول گندم خوشگلی نذیدیم !!

 3. فقط تو عکس ا و4 خوشگله البته با ادیت عکس و گریم. ‘گرچه عکسای این دختره از عکسایی که بعضی دخترای ایرانی تو صفحات اجتماعیشون برای بالا بردن فالوور و لایکاشون میذارن خیلی باحجاب تره .

 4. به نظر من خشگله چه عیبی داره ادم با گریمو و عمل زیبایی زیبا بشه و زیبایشو به رخ دیگران بکشونه

 5. شیوا جان هیچ عیبی نداره البته تا حدی که عمل زیبایی به معصومیت چهره لطمه ای نزنه و چهره مصنوعی نشه الان بیشتر هالیوودیا هم عمل زیبایی دارن کسایی که من اصلا باورم نمشد اینا صورتشونو دستکاری کرده باشن ..اما اینکه گفتم گریم و ادیت (نه یه آرایش ساده) واقعا چهره رو عوض میکنه و آدمو اون چیزی که نیست نشون میده من یه کلیپ دارم از گریم یه زن که قبل از آرایش اصلا جالب نبود ولی بعد گریم خوشگل و لوند شده بود و این زیبایی با گریم با شستن صورت از بین میره پس به رخ کشیدنش هم بی معنیه .البته من از عکس 1 و 4 خوشم اومد

 6. اگه خوشگلی اینه همه دخترا با حداکثر 10 میلیون میتونند بشن خوشگل . ولی موضوع اینه که خوشگل هم نیست لباشو ببنید انگار تلمبه تو لباش خالی کردن به قول یه دوستی دیگه این مدل لبا خز شده بقیه صورتشم با وجود عمل و آرایش قشنگه.اگه ایشون این همه خوشگلیش سروصدا کنه بزرگترین نامردی در حق آیشواریارای، چارلیز ترون و…. هزاران زنی که هم خیلی زیبا هستن و هم چهره طبیعی و ملیح دارن

 7. این خوشگله؟؟؟؟؟؟! ن واقعا این خوشگله؟؟؟؟؟!!!

  خداییش تو لبا و سایر قسمت های صورت رو داشته باش!!!!!

  خدایا…

  ب چ کسایی میگن خوشگل اینا!!!!

 8. گیسو جان در مورد لبهاش واقعا باهات موافقم دوره ی این مدل لبا یه مدتی بود به نظرم اگه کوچیک تر بود باز بهتر میشد لب گوشتی قشنگه اما کوچیک مثه لب مهتاب کرامتی ..نه به قول شما عین بادکنک.

 9. احتمالا این خانم بیشتر به خاطر عشو گری و پوشش نامناسبش اخراج شده که اینم ربطی زیبایی یا زشتی نداره کسایی هستن که هیچ زیبایی ندارن اما عشوه ها و ادا اطواراشون از صدتا زیبارو بیشتره

 10. خوشگلی دنگ و فنگ داره
  این باباش پلیس ملیسه تفنگ داره بنگ بنگ.. .

 11. درسته ندا جان. عشوه گری و دلبری به همون اندازه خوشگلی رو مردا و جنس مخالف تاثیر گذاره و چقد بد که یه سری فقط میخوان با عشوه گری و لوندی کارشونو پیش ببرن

 12. جانممممممممممممممممممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خوشگلی بیش از حد؟؟؟درست خوندم؟؟؟
  فقط و فقط میتونم اینو بگم که وقتی فهمیدم دختره ترکه پیش خودم گفتم پس همه ی ترکا خوشگل نیستن توشون ایکبیری حال به هم زن هم هست!
  حتی با این همه ارایش و عمل یکی از زشت ترین و چندش ترین ادمایی که به عمرم دیدم در این حد!.
  تعجب میکنم که چطور بعضی از نظرات نوشتن اره تو فلان عکس خوشگله!
  واقعا حالم به هم خورد!

 13. غزاله جان اگه منظورت از بعضی نظرات کامنت منه که عزیزم هرکسی یه نظری داره و بهتره بهش احترام بذاریم منم خیلی از کسایی که شما گفتی زیبا هستن واقعا نظرم صد در صد مخالف شما بوده ولی اصلا به خودم اجازه ندادم که دخالت کنم چون خودمو کوچیک میکنم وگرنه منم خیلی وقتا مخالف نظر خیلیام .بعدشم من گفتم تو دو تاعکس با ادیت و گریم که اگه اونم نباشه جالب نیست .حداقل از نانسی که شما زیبا میدونیش و کل صورتش باعمل هیچ قشنگی و جذابیتی نداره خیلی بهتره انصافا…
  گیسو جان واقعا درست میگی به همین خاطر وقتی من این عکسو نوشته رو دیدم خیلی تعجب نکردم چون یه زن همین که واسه جنس مخالف ادا اطوار بیاد و اندامشو به خصوص اگه خوب باشه به نمایش بذاره میتونه تحریک کننده باشه ..و واقعا تاسف آوره که یه زن بخواد به قول شما با لوندی کارشو تو اجتماع پیش ببره

 14. اینجا ننوشته زیباترین زن جهان که حالا بعضی خانما جبهه میگیرن واقعا فکر کردین امثال آنجلیناجولی و..که هرساله انتخاب میشن زیباترین زنن نه والله انقدر از انجلینا زیباتر هست که اون پیششون معمولی ترینه..شاید این خانم خوشگل بیش از حد نباشه ولی بدم نیست زشت نیست پوست و هیکل خوبی داره اونجور که بعضیا میگن ایکپیریو حالت تهوع و کلی اغراق میکنن حالا با آرایش یاهرچی که هست ..از این بدتراش هست که قیافشونو ببینی حالت بد میشه پوست سیاه و بدن و صورت پر مو و قیافه ی زیر خط فقر مردای هوس بازو دور خودشون جمع کردن احساس خوشگلی هم میکنن این دختر که دیگه از اونا بدتر نیست…حالا من حرف خانم گیسو رو قبول دارم که میگه در اون حدی نیست که سر و صدا به پاشه اما همونطور که گفتم بدتر از این هستن که سر سوزن خوشگلم نیستن هیچی ندارن ولی ادعاشون تا آسمونه بشینی پیششون همه زشتن خودشون خوشگل همه ی مردا هم عاشقشونن..

 15. مالی نیست… خیلی خیلی معمولی و مصنوعیه

 16. قیافش بد نیست معلومه هیکل قشنگی هم داره اما بیش از حد خوشگل دیگه نه خوشگلیش معمولیه خیلی هم مصنوعی نیست قیافش. فقط لبش زیادی کنده س که زشتش کرده دماغشم که امروزه همه عمل میکنن حتی خدا بیامرز مرلین مونرو هم عمل کرده بود.باور کنید آنجلینا جولی بیشتر عمل داره و به خودش میرسه اما خوب اینم مثه بقیه ی اعمالشونه واسه مردم عادی همیشه زشته .

 17. وا!ندا جون به خدا من اصلا قصد ناراحتی نداشتم!نمیدونم چرا ما ایرانیا اینطوری هستیم که هر چیزی رو به عنوان بی احترامی میگیریم!
  من فقط گفتم (که واقعا هم اینطور فکر میکنم)این دختره یکی از زشت ترین ادمایی هست که تو عمرم دیدم به خدا اگه دروغ بگم!(تازه با این همه ارایش و ادیت)
  تازه نه جبهه گرفتم نه اغراق کردم واقعیتی که خودم فکر میکنم رو گفتم همین.!
  دروغ هم نگم کلا اخلاقم اینه که برای این که طرف مقابل حرفمو با دل و جون بگیره و بفهمه یه مقدار اغراق هم چاشنی میکنم.

  راستی ندا جون خوشحال شدم انقدر نظرات قبلیم به یادت مونده…

 18. غزاله جان من که نمیگم چرا گفتی این دختره زشته همونطور که گفتم هیچوقت تو نظر کسی دخالت نمیکنم و متقابلا انتظار دارم کسی هم به نظر من کاری نداشته باشه چون وقتی دخالتی پیش میاد به شعور اون فرد بی احترامی میشه به نظرمنم خوشگل نیست فقط گفتم تو عکس ا و 4 اونم با ادیت و کلی آرایش قشنگتره نسبت به عکسای دیگش و اصلا ازش خوشمم نیومده چهره های ملیح رو( حالا چه با عمل چه بی عمل) می پسندم.واصلا فکر نمیکردم تو این پست انقدر نظر بذارم چون اصلا برام مهم نبود که بخوام درگیرش بشم.عزیزم من به خاطر این نظراتت یادم می مونه که به قول خودت همیشه با چاشنی و پیاز داغ کامنت میذاری..یا همه رو خیلی زیبا یا خیلی زشت میبینی..البته هرکسی یه جوره دیگه مثلا خودم در نهایت تنفر هم که باشم از چهره ی کسی زیاد نشون نمیدم .بهر حال لطف کردی که جواب کامنتمو دادی

 19. غزاله جان من که نمیگم چرا گفتی این دختره زشته همونطور که گفتم هیچوقت تو نظر کسی دخالت نمیکنم و متقابلا انتظار دارم کسی هم به نظر من کاری نداشته باشه چون وقتی دخالتی پیش میاد به شعور اون فرد بی احترامی میشه به نظرمنم خوشگل نیست فقط گفتم تو عکس ا و 4 اونم با ادیت و کلی آرایش قشنگتره نسبت به عکسای دیگش و اصلا ازش خوشمم نیومده چهره های ملیح رو( حالا چه با عمل چه بی عمل) می پسندم.واصلا فکر نمیکردم تو این پست انقدر نظر بذارم چون اصلا برام مهم نبود که بخوام درگیرش بشم.عزیزم من به خاطر این نظراتت یادم می مونه که به قول خودت همیشه با چاشنی و پیاز داغ کامنت میذاری..یا همه رو خیلی زیبا یا خیلی زشت میبینی..البته هرکسی یه جوره دیگه مثلا خودم در نهایت تنفر هم که باشم از چهره ی کسی زیاد نشون نمیدم .بهر حال لطف کردی که جواب کامنتمو دادی ..

 20. خوشکله خیلی هم ناز وخوشکله ولی اینجوریا هم نیست که همچین اتفاقی افتاده باشه شاید ادا اصول زیادی درآورده وگرنه ازاین خوشکلتر وجود داره.

 21. مینا ازتهران

  کجاش خوشگله

 22. آقا امیر علی

  چقدشمادخترابیکارین وحسود.این خانوم خیلی نازه من محو چشمای کشیده وکره ای شون شدم .خیلی نازه

 23. به نظر من قیافش خیلیم قشنگه والاااااااااااااااااااا…حالاچه مصنوعی چه طبیعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *