گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / داربی 78، باز هم زیر صفر
loading...

داربی 78، باز هم زیر صفر

داربی 78، باز هم زیر صفر

 استقلال صفر – پرسپولیس صفر

  داربی 78، باز هم زیر صفر

داربی 78 با تساوی بدون گل و ارائه یک بازی بسیار سرد و کسل کننده از سوی دو تیم به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، دیدار 78 پرسپولیس و استقلال از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی بدون گل پایان یافت. سه دیدار قبلی دو تیم نیز با نتیجه مشابه صفر بر صفر و ارائه یک بازی کسل کننده از سوی دو تیم به پایان رسیده بود.

گزارش نیمه اول:
با آغاز نیمه نخست این آبی پوشان بودند که از اشتباه رضا حقیقی استفاده کردند و تا نزدیکی دروازه پرسپولیسی ها پیش رفتند اما شوت نچندان قدرتمند پژمان نوری براحتی در آغوش نیلسون قرار گرفت. در ادامه خطای پژمان نوری بر روی مهاجم پرسپولی منجر به یک ضربه کاشته در فاصله بیست متری دروازه استقلال شد که این ضربه را خلعتبری به سمت دروازه استقلال شلیک کرد اما توپ با اختلافی اندک و به شکلی خطرناک از بالای دروازه استقلال راهی اوت شد. فریاد های رحمتی پس از این شوت بر سر مدافعان تیمش دیدنی بود.

در دقیقه هفتم این دیدار، کرنر ارسالی تیموریان با یک ضربه قیچی نچندان خوب از صادقی همراه شد اما در نهایت این توپ روی سر عمران زاده فرود امد و ضربه سر نچندان خوب این بازیکن از بالای دروازه پرسپولیس راهی اوت شد. پس از این فرصت بازی به سمت تعادل پیش رفت و بیشتر دو تیم در حال جنگ در میانه میدان بودند و توان ایجاد خطر برروی دروازه حریف را نداشتند. به این ترتیب نیمه نخست داربی 78 با تساوی بدون گل به پایان رسید.

گزارش نیمه دوم:
با آغاز نیمه دوم پرسپولیسی ها می توانستند در صحنه ای دروازه استقلال را باز کنند. در دقیقه 47 حرکت پا به توپ عالیشاه به درون محوطه جریمه استقلال با پاس رو به بیرون این بازیکن همراه شد که خروج رحمتی و در آغوش کشیدن توپ توسط او به این فرصت خاتمه داد.

در ادامه پرسپولیس می توانست در دقیقه 57 روی ارسال یک ضربه کرنر از سوی صادقیان به گل برسد. این ارسال را سیدصالحی به سمت دروازه استقلال با ضربه سر زد اما توپ او با فاصله ای یک متری از کنار دروازه استقلال راهی اوت شد.

در دقیقه 62 این دیدار غلام نژاد که تازه به میدان آمده، پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که ضربه این بازیکن با فاصله از بالای دروازه پرسپولیس به شکلی خطرناک گذشت و راه به جایی نبرد. در آن سوی میدان تنها یک دقیقه لازم بود تا خطای غلام نژاد را محمد نوری با شوتی دیدنی از پشت محوطه جریمه استقلال به گل تبدیل کند که واکنش دیدنی مهدی رحمتی مانع از فروپاشی دروازه آبی پوشان شد.

در ادامه و درحالی که دو تیم در یک بازی پر برخورد تلاش داشتند تا به گل برسند، این محمد نوری بود که بار دیگر با یک شوت از راه دور تلاش کرد تا شانسش را امتحان کند اما ضربه این بازیکن با فاصله ای قابل توجه از بالای دروازه آبی پوشان راهی اوت شد.

تعداد تماشاگر: 95 هزار

کارت های زرد: صادقیان، محمد نوری و حمید علی عسگر از پرسپولیس و پژمان نوری، هاشم بیگ زاده و عمران زاده از استقلال.

ترکیب پرسپولیس: نیلسون، محسن بنگر، سیدجلال حسینی، میثم حسینی، رضا حقیقی، حمیدرضا علی‌عسگر، محمد نوری، امید عالیشاه، محمدرضا خلعتبری، پیام صادقیان و سیدمهدی سیدصالحی.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، خسرو حیدری، هاشم بیگ‌زاده، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، جی‌لوید ساموئل و آندرانیک تیموریان، پژمان نوری، سیاوش اکبرپور، مهرداد اولادی ( مجید غلام نژاد 59) و محمد قاضی.

loading...

8 دیدگاه ها

 1. بله متاسفانه ..
  نمیدونم این روند تا کی می خواد ادامه داشته باشه !!!

 2. واقعا تاسف داره…
  این جاست ک میفهمیم فوتبال ایران بویی از حرفه ای بودن نبرده واقعا بد ترین دربی جهان هستش فقط بی خودی حساسیت داره من ک دیگه پامو استادیوم نمیزارم .
  دست های پشت پرده نمیزارن دربی برنده داشته باشه بخدا شورشو دراوردن…

 3. بازی کسل کننده ای بود اما در کل پرسپولیس یه سر و گردن از استقلال بالاتر بود

 4. بازی توانی بود ولی استقلال سرور پرسپولیسه 1000بار

 5. باری باتوپ اسیاحسرت پرسپولیسیا

 6. استقلال سروره

 7. آقا حسن اینطور ک شما میگی نیست !!!!!
  اتفاقا بازیکنان پرسپولیس خیلی خشن بازی میکردن
  مخصوصا صادقیان ک اصلا اخلاق خوبی نداره حتی کارشناسا هم این رو تائید کردن! حقیقی هم ک دیگه بدتر..همش در حال هل دادن بازیکنای استقلال بود…
  من قصد توهین ندارم اما این برتری ک شما صحبتشو میکنی وجود نداشت… اگر داشت پس چرا پیروز مسابقه نشد !؟

 8. من ک دیگه فوتبال نگا نمیکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *