گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / جالب و خواندنی / رفتن به این رستوران شجاعت میخواهد! +عکس
loading...

رفتن به این رستوران شجاعت میخواهد! +عکس

بدبوترین رستوران دنیا

یکی از سبزیجاتی که بوی نه چندان خوشایندی دارد ولی سرشار از خاصیت های ریز و درشت است “سیر” نام دارد اما عده زیادی نیستند که علاقه به این سبزی داشته باشند.

رستوران “رز بدبو” به تازگی در یکی از مناطق شهر سانفرانسیسکو باز شده است و تمام غذاها و حتی دکوراسیون فضای آن از سیر درست شده است به همین علت به ان لقب بدبوترین رستوران دنیا را داده اند.

رستوران بدبو

در این رستوران روزانه بیش از 1000 غذا سرو می شود که همه آن ها به نوعی سیر دارد. یا سیر در آن به کار رفته است و یا اینکه درکنار غذا سیر سرو میشود. 

صاحب این رستوران اعتقاد دارد این سبزی تمامی بیماری ها را در عرض چند ثانیه از یین می برد به همین علت تصمیم همچنین رستورانی را پیدا کرده است.

وارد شدن به این رستوران نیاز به شجاعت خاصی دارد چرا که بوی بسیار بدی از آن خارج می شود ولی با خوردن یک غذای سیردارد دیگر بو از بین خواهد رفت.

رستوران بدبو

نکته جالب در مورد دکوراسیون این رستوران وجود بلندترین رشته سیرهای بهم متصل شده است که نزدیک به 2600سیر به یک شاخه متصل شده است و محیطی جالب را در رستوران ایجاد کرده است.

یکی از مشمتریان آن ها می گوید:”من از غذاهای این رستوران بسیار لذت می برم ولی هر بار مجبور هستند لباس هایم را بشوییم چرا که بوی بسیار بدی می گیرد.”/باشگاه خبرنگاران

loading...

2 دیدگاه ها

  1. واقعا ک ایده خوب و جالبی بود.
    بهتر از فلافل فروشیه ک قدم به قدم میبینی…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *