گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / صدف طاهریان : در ایران به من پیشنهاد بی شرمانه دادند!
loading...

صدف طاهریان : در ایران به من پیشنهاد بی شرمانه دادند!

حرف های جنجالی صدف طاهریان پس از کشف حجاب و رفتن به خارج

صدف طاهریان گفت: یکی از اهالی سینما به من پیشنهاد داد: با «یک ماه رابطه»، مرا وارد بسیاری از پروژه های مهم سینمایی خواهد کرد.

صدف طاهریان (بازیگری که اخیرا کشف حجاب او جنجال‌های بسیاری برانگیخته) هفته گذشته وعده داده بود که بزودی در مصاحبه‌ای از چیزی که او در پیامی به دوستش «کثافات سینمای ایران» خوانده بود، پرده بردارد. وی بالاخره در مصاحبه با یکی از رسانه‌های فارسی زبان خارج کشور از پدیده‌های غیراخلاقی سینمای ایران پرده برداشت.

صدف طاهریان

این بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگوی خود با صراحت اشاره کرده که برخی موسسات و شرکت‌های سینمایی و حتی برخی کارگردانان و تهیه کنندگان برای بازی دادن او در فیلم‌های خود از وی درخواست‌های شرم آور می‌کردند. به گفته وی یکی از افراد یادشده حتی به او وعده داده که «اگر یک ماه با وی رابطه داشته باشد»، او را وارد بسیاری از پروژه های مهم سینمایی خواهد کرد.

صدف طاهریان با تاکید بر اینکه این تجربه منفی تنها مشاهدات خود او یا چندتن از دوستان نزدیک اوست و شاید شامل همه زنان بازیگر ایرانی یا همه کارگردانان و دست اندرکاران سینما نباشد، در پاسخ به این پرسش که چرا در داخل ایران این مسائل را فاش نکرده گفت: «وقتی سراغ برخی اصحاب رسانه می رفتم و می‌گفتم، با کمال تعجب می‌گفتند که شاید خودت هم … داشتی که این کار را می‌کردند!»

وی در ادامه این گفتگو در پاسخ به این سوال که آیا از عدم بازگشت به سینمای ایران نمی‌هراسد گفته: «هیچ ترسی ندارم. دیگر برایم مهم نیست که به سینمای ایران برگردم».

loading...

5 دیدگاه ها

  1. درسته سینما ما هم توش فساد هست ولی این خانوم با انتشار این عکسها از خودش نشون داد خودشم بله

  2. این خانم حتی عکسهای با حجابش هم جلف و زننده هست….البته نمیشه قضاوت کرد ولی فکر نمیکنم خودش هم بی تقصیر بوده باشه….

  3. اولین نفری نیست که در مورد سینمای ایران همچنین نظری داره خیلیا مورد استفاده قرار گرفتن. یکی از آشناهامون که کارش مربوط به سینماست، میگفت تو سینمای ایران بازیگرای خانم همیشه با مسائل غیراخلاقی مواجه میشن فقط در دوحالت همچین اتفاقی نمیفته. اون بازیگر زن خیلی خیلی حرفه ای باشه یا این که از خانواده سینما باشه مثلا محاله واسه بازیگری مثل باران کوثری همچین مشکلی پیش بیاد مادرش کارگردان معروفیه و کسی جرات نداره بهش چپ نگاه کنه. ولی بقیه خانما مخصوصا اونایی که خوش چهره هستن کمابیش از نظر اخلاقی با مشکل مواجه ان. ولی حالا این خانم اگه مشکلش سینمای ایرانه خوب از سینما کناره گیری میکرد بی سر وصدا این کاراش دیگه چه معنی داره؟

  4. اونوقت راه کار مقابله باهاش کشف حجابه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بعد هم نباید بگه سینمای ایران … باید بگه بخشی از سینمای ایران … چون ایشون که با کل جامعه سینمای ایران ارتباط نداشته که به کل تعمیم بده ….

  5. این خانم اصلا حق نداره از رابطه غیراخلاقی حرف بزنه با اون عسکایی که تو صفحه خودش پخش کرده سراحتا میشه گفت این خانم هم صد درصد بله..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *